نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
سلام
من کتاب Actual Tests خودم رو به یکی از بچه ها داده ام و نتونستم دقیق چک کنم که شما script های چه سالی رو می خواهید اما چون Actual Tests دارای 7 سری تست های سال 97 و 98 هست من کل script های این دو سال رو بصورت 2 تا فایل درآوردم و براتون اینجا میذارم.
موفق باشید.
نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
سایتهای چینی روی اینترنت تمام این متنها رو دارن و من برای خودم از توی اون سایتها متنها رو پیدا می کردم (خیلی از اونها رو هم توی همین فروم آپلود کردم که اگر بگریدد پیدا می کنید) برای اینکه بتونید این متنها رو روی اینترنت پیدا کنید، متنها رو گوش بدید تا به قسمتی برسید که بدونید بدون شک متن مربوط به اون دیالوگ رو فهمیدید، مثلاً اگر قسمتی از دیالوگ گفت: "Are you hungry?"، این عبارت رو توی کوتیشن توی گوگل سرچ کنید، به همراه کلمه هایی مثل TOEFL و شماره سال امتحان و ... معمولاً در 90 در صد موارد دیالوگ رو براتون پیدا می کنه.
البته سعی کنید برای گشتن از کلماتی که به چند نوع نوشته میشن استفاده نکنید، مثل: I'm fine و I am fine

موفق باشید
هاشميان عزيز و صدرا جان خيلي خيلي لطف كردين.
صدرا جان من منظورم كتاب Actual Tests نبود.توي اون چند سال تست تافل انگشت شمار scriptداشت توي همون cd معروف رو مي گم. البته با اين روش كه هاشميان عزيز گفته ببينم مي تونم پيدا كنم. باز هم تشكر مي كنم