صفحه 16 از 231 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2307

موضوع: قدردانی از مدیران

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : قدردانی و خداحافظی از مدیران

بابک جان پیشنهاد می کنم که از عنوان تاپیک کلمه خداحافظی رو حذف کنید!
    و توی این تاپیک فقط از زحمات مدیران تشکر بشه نه خداحافظی
    من که فکر نمی کنم حتی از بچه هایی که تازه عضو شدن کسی بخواد برای همیشه از این فروم دوست داشتنی خداحافظی کنه :'(
    من هم از سارا، علی و همه مدیران و حتی بچه هایی که مدیر نیستند اما از کمک کردن لذت میبرند تشکر می کنم
    من مطمئنم که همه مدیران قدیمی ارتباط خودشون رو با فروم حفظ می کنند و اگه بتونند به کسی کمک کنند دریغ نمی کنند چراکه هدف همه ما همینه...
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : قدردانی از مدیران

پیشنهاد خوبی بود صدرا جان. من هم مطمئنم که اغلب این دوستان تا اونجا که وقت‌شون اجازه بده کمک خواهند کرد و حضور خواهند داشت. بحث خداحافظی از ابتدا هم به معنی خداحافظی از دوستان به طور کلی نبود، بلکه منظور خداحافظی از سمت مدیریتی بود.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : قدردانی و خداحافظی از مدیران

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود
    دوستان عزیز، Pink Floyd عزیز بدلیل مشکلات اخیر از سمت Global Moderator در فروم استعفا دادند.
    همینجا از طرف ایشان کلاهم را به افتخار همه ی دوستان عزیز از سر بر میدارم.
    ??? چي شده؟ مشكلات كاري و شخصي يا ... ؟!
    من كه از نحوه نوشتن اين پست سر در نياوردم! كي اينو نوشته؟ (اول شخص و سوم شخص مورد خطاب چه كساني هستند؟) چطوري از طرف علي با ID خودش پست ارسال شده؟!
    با اينكه اين موضوع به نظر يكمي نامفهوم و عجيب، و البته غير منتظره مياد، اما با وجود صحبتهاي صدرا و حسين عزيز من باز هم كلي دلم گرفت!
    حتي اگه مسئله خداحافظي كلي از فروم نباشه باز هم حضور كمتر و ارسالهاي گهگاه اين عزيزان، باعث دلتنگي ميشه.

علي آقا يكي از بهترين دوستان من در اين فروم بودند و هستند،
    علي جان تشكر و خسته نباشيد صميمانه من رو بپذير.

به اميد داشتن جامعه اي ايراني و با صفا همچون فروم AA.
    همون طور هم كه حسين عزيز گفت: کمک کردن به دیگران کار سختي نيست؛ پس بياييد با هم باشيم و براي هم.
    ...
    تك تك ستاره ها آب مي شوند و شب
    بريده بريده به سايه هاي خود تجزيه مي شود
    اميد كه نسيم خنك بامدادي او را كه خودش را به خواب زده بيدار كند. آمين!
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ApplyAbroad Veteran

درود
    نمی دونم دیگه چی بگم...واقعا" داره اینجا سوت و کور میشه.... "علی" آقا واقعا از همه زحماتی که واسه این فروم کشیدن ممنون.
    توی کارهای مدیریتی به من خیلی کمک کردین. ایشالله که مثل قبل باز هم توی فروم باشید و دوستان از تجربیات شما استفاده کنن.
    موفق باشید
    بدرود
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

سلام دوستان

دارم کم کم به این نتیجه میرسم که رسم غایب پرستی ما ایرانی ها داره تو این فروم هم نمایان میشه. با این کار خوبی که بابک عزیز کردند و لفظ خداحافظی را از عنوان تاپیک حذف کردند فرصت این ادعا پیش آمد که از دوستان بخواهم که از مدیران و دوستان حاضر هم تشکر کنند. اگر فکر میکنند که خیلی کسی به انها کمک کرد نگذارند بعد از رفتنش بلکه در زمان حضورش در اینجا چنین کنند. خودم شروع میکنم:

بشخصه از بابک عزیز مدیر فروم تشکر میکنم به خاطر حضور مستمرش در فروم به خاطر آنکه صادقانه علیرغم مشکلاتی که همه میدانیم در زمان تحصیل در خارج است باز هم بی شائبه همیشه یاور فروم است. بابک جان بچه های فروم از صمیم قلب دوستت دارند و برایت یک سبد خوشبختی فردا را آرزو میکنیم.

و از countdown که پست هایش همیشه نشان از قلب پاکش در یاری دیگر دوستان دارد. دوست خوبم، آرزوی موفقیت هر روزه را برایت دارم.

( بابک جان به رغم حذف خداحافظی از عنوان تاپیک هنور هم در صفحه اول در قسمت اخرین ارسالها عنوان " قدردانی و خداحافظی از مدیران " نمایش داده میشود.)
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نمیدونم چی بگم..
    علی جان موفق باشی!

راستش من هم که اینجا رو می خونم کم مونده گریه ام بگیره...life is transient اما ما آدم ها به هر چیزی عادت می کنیم...

هرکس بی ادعا قصد کمک به دیگری رو داشته باشه یقیناً در مرحله اول خودش رو ارتقا داده.امیدوارم مثل مدیران قبلی،مدیران آینده هم همین دیدگاه رو داشته باشن.
    Before the Dawn

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

علی جان خسته نباشی .در زندگی موفق و پیروز باشی.
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

علی جان بابت تمام زحماتی که برای فروم کشیدی ممنون
    خسته نباشی
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

علی‌ جان به خاطر تمام زحمتی که کشیدی و کمک‌هایی‌ که به من کردی ازت تشکر می‌کنم.

امیدوارم همیشه موفق باشی‌.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)