صفحه 3 از 101 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1010

موضوع: اطلاعات سفر به عشق آباد جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی در ارتباط با سفر به عشق آباد

ببخشید کسی می تونه بگه برای سفر به عشق آباد، تقریبن چقدر دلار و چقدر منات باید همراهمون باشه؟!
    البته باید عرض کنم من پستهای قبلی رو خوندم اما نمی دونم کجاها دلار و کجا منات می خوان !
    ممنون

سلام
    همجا ميشه دلار خرج كرد اما بهتره واسه كرايه تاكسي و خريد از مغازه ها منات همراهتون باشه 120 منات
    من واسه هتل دلار دادم و سفارت هزينه مصاحبه ....

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

سلام
    کسی میدونه مراکز دیدنی عشق آباد کجاهاست؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقشه ترکمنستان:
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

با خودروی شخصی نمیشه رفت؟ کسی پیشنهاد می کنه؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

اگه منظورتون تا مرزه باجگيرانه كه ميشه رفت و پاركينگ هم داره اما اگه داخل كشور تركمنستانه حتي اگه هم بشه كه بري توي خاك اونا با ماشين خودت اصلا اين كار رو نكن چون قوانين عجيب غريب دارن و جز زبون خودشون به زبون ديگه اي صحبت نمي كنن مثلا واسه پيدا كردن پمپ بنزين و يا راه ها دچار مشكل ميشي
    من خودم روي نقشه چك كرده بودم راه ها رو اما وقتي كه رفتيم عشق اباد ديدم بعضي راه ها رو واسه تعميرات و غيره بستن و راننده هاي محلي از راه هاي ديگه اي به سمت هتل مي رفتن
    نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    با خودروی شخصی نمیشه رفت؟ کسی پیشنهاد می کنه؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hashtapali62 نمایش پست ها
    اگه منظورتون تا مرزه باجگيرانه كه ميشه رفت و پاركينگ هم داره اما اگه داخل كشور تركمنستانه حتي اگه هم بشه كه بري توي خاك اونا با ماشين خودت اصلا اين كار رو نكن چون قوانين عجيب غريب دارن و جز زبون خودشون به زبون ديگه اي صحبت نمي كنن مثلا واسه پيدا كردن پمپ بنزين و يا راه ها دچار مشكل ميشي
    من خودم روي نقشه چك كرده بودم راه ها رو اما وقتي كه رفتيم عشق اباد ديدم بعضي راه ها رو واسه تعميرات و غيره بستن و راننده هاي محلي از راه هاي ديگه اي به سمت هتل مي رفتن
    که اینطور. نه خاک ترکمنستان منظورم بودو حالا این پارکینگ که فرمودید درست حسابیه ماشین بذاریم؟ پس با این حساب انگلیسی اونجا جواب نمیده شما به مشکل خاصی نخوردین؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

دوستم توي اين پاركينگ ماشين گذاشته بود مي گفت شبي 3 هزار تومن ازش گرفتن و راضي بود. انگليسي فقط واسه سفارت امريكا بدرد مي خوره و مابقي مسير بايد پانتوميم بازي كني البته اگه تركمن بلد باشي كه حله كار...
    نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    که اینطور. نه خاک ترکمنستان منظورم بودو حالا این پارکینگ که فرمودید درست حسابیه ماشین بذاریم؟ پس با این حساب انگلیسی اونجا جواب نمیده شما به مشکل خاصی نخوردین؟

Junior Member

من به دوستانی که زبان ترکی بلد نیستن پیشنهاد می کنم که حداقل عدد ها رو یاد بگیرن. چون اونجا تو خرید کردن و کرایه ماشین دادن خیلی کمکتون می کنه. فقط کافیه بهشون بگین "نچه منات" (چند منات) و اونا در جواب بهتون یه عدد می گن! مثلا "بیر منات". خود من زبان ترکی تا حدی بلدم و با اینکه زبان ترکمنی با زبان ما فرق داره، ولی با همین ترکی که بلدم تقریبا اونجا هیچ مشکلی نداشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط waiting4 نمایش پست ها
    دو تا سوال دارم،
    کسی میدونه مرز از کی باز میشه و کی بسته میشه؟
    ما ساعت 2 بعداز ظهر مصاحبه داریم، باید روز قبل بریم یا اگه 7 یا 8 صبح از قوچان حرکت کنیم میشه مطمئن بود که تا 11 عشق آباد باشیم؟
    برای جواب به این سوال فکر کنم باید سه تا زمان مشخص شن: 1. از قوچان تا باجگیران چقدر طول میکشه؟ 2. تو مرز چقدر معطل میشیم؟ 3. از مرز تا سفارت چقدر طول میکشه؟
    (8 صبح ما میشه 8.5 صبح ترکمنستان)
    دوست عزیر من هم ساعت 2 وقت داشتم، ولی چون می ترسیدم که مبادا اتفاقی بیفته و دیر برسم، روز قبلش رفتم عشق اباد. من ساعت 8 صبح مرز بودم و ساعت 10:30 (به وقت ایران) هتل عشق اباد بودم که روبروی سفارت امریکاست. البته روزی که من می رفتم مرز کاملا خلوت بود و غیر از من فقط 4-5 نفر راننده اونجا بودن. اگه اونجا همیشه همینطور خلوت باشه، بیشتر از 1 ساعت تو مرز کار ندارین. از قوچان تا باجگیران حدود 1 ساعت طول میکشه. من ساعت 7 از قوچان حرکت کردم و 8 باجگیران بودم. تا جاییکه من اطلاع دارم، مرز ساعت 4:30 بسته می شه. به نظر من عشق اباد شهر قشنگیه و ارزش یه روز بیشتر موندن رو داره، البته اگه بحث مالی خیلی مطرح نباشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)