صفحه 7 از 101 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1010

موضوع: اطلاعات سفر به عشق آباد جهت مصاحبه و دریافت ویزا آمریکا (بلیت، هتل و غیره)

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی در ارتباط با سفر به عشق آباد

اگه هنوز نگذشته برای اونم فرم پر کن وقت سفارت بگیر!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    اگه هنوز نگذشته برای اونم فرم پر کن وقت سفارت بگیر!!!
    نه
    اون می خواد به عنوان توریستی بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE-Khajeh Nasir

با سلام به دوستان. ممنون میشم دوستان نظرشون بگن
    دوستان کسی بوده که هتل آک آلتین اقامت داشته باشه؟ می خواستم ببینم چه جور هتلیه و مشکل فاصله تا سفارت که نداره؟
    تا جایی که فهمیدم، هتل عشق آباد خیلی به سفارت نزدیکه. میشه این هتل از ایران رزرو کرد؟
    امکان داره که آدم همین جوری بره این هتل عشق آباد (بدون رزرو) و اتاق گیرمون بیاد؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adel87 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان. ممنون میشم دوستان نظرشون بگن
    دوستان کسی بوده که هتل آک آلتین اقامت داشته باشه؟ می خواستم ببینم چه جور هتلیه و مشکل فاصله تا سفارت که نداره؟
    تا جایی که فهمیدم، هتل عشق آباد خیلی به سفارت نزدیکه. میشه این هتل از ایران رزرو کرد؟
    امکان داره که آدم همین جوری بره این هتل عشق آباد (بدون رزرو) و اتاق گیرمون بیاد؟
    با تشکر
    بله، ممکنه و ممکنه اتاق گیرتون نیاد.
    من 17 اپریل ساعت 12.30 اونجا بودم تو هتل عشق آباد اتاق گیرم اومد، همون روز چند تا از دوستان ساعت 2 رسیده بودن اتاق گیرشون نیومده بود.
    تجربه من اینه که کلا توی عشق آباد فاصله خیلی مهم نیست، چون ترافیک ندارن و شما به راحتی میتونین به موقع برسین سفارت.
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

فک کنم هتل عشق آباد سایت نداشته باشه که بشه رزرو کرد
    اما بچه هایی که میرن اونجا اگه بتونن شماره تلفنش رو بگیرن و اینجا بنویسن فک کنم بشه به راحتی از اینجا تلفنی رزرو کرد
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

سلام، من امروز رفته بودم سفارت تركمنستان تو خيابون فرمانيه واسه اينكه با وقت سفارت آمريكا درخواست ويزاي تركمنستان بدم، براي دريافت ويزا شما بايد پرينت وقت سفارت آمريكا + كپي پاسپورت رو حتما همراهتون داشته باشيد، مدرك ديگه اي فعلا لازم نيست. نكته جالب اينجاست كه آقاي كنسول گفت ديگه ويزا عادي كه 35 دلار بود نميدن و حتما بايد ويزاي فوري درخواست بديد.

رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

دوستان به تاریخی که سفارت خودش اشاره می کنه برای باز شدن وقتها توی سایت توجه نکنید؛چون به من توی این نامه گفتن هفته ی دوم may باز میشه برای ژون, اما 28 April باز کردن!! اونم بعد از یک ساعت پر شد. بعد هم که اعتراض کردم یا یه معذرت خواهی ساده گفتن برو از جاهای دیگه وقت بگیر.
    اینجا گفته بعضی وقتها رو دیلیت می کنن و یه وقتایی توی سایت دوباره آزاد میشه درسته؟

Dear Sir/Madam,
    Thank you for your email. All non-resident applicants should book appointment for 9:00am. only. All appointments are electronic and we are fully booked for non-residents of Turkmenistan until June 2012. Please keep checking our website because we sometimes deleting appointments by applicant’s request and new slots are opening for 9:00. New appointments for June will be available on second week of May. We also recommend you to apply at other embassies such as Dubai or Ankara. We apologize for any inconvenience.
    Regards,
    Consular Section
    US Embassy Ashgabat

..................................................
    Dear Sir,
    Thank you for your email. Unfortunately due to updated policy and rules we had to open slots sooner than it was planned before. We understand the frustration, however, there is nothing we can do at this point. We couldn’t notify every single applicant about this change. There is no more emergency appointments policy at our embassy. Please try to reach other embassies. We apologize for any inconvenience.
    Regards,
    Consular section
    US Embassy Ashgabat

http://turkmenistan.usembassy.gov

رشته و دانشگاه

میشه از طریق آژانسها برای ترکمنستان وقت سفارت خرید؟ کسی جایی رو میشناسه لطفن؟ هزینه اش چقدره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط abc#def نمایش پست ها
    سلام، من امروز رفته بودم سفارت تركمنستان تو خيابون فرمانيه واسه اينكه با وقت سفارت آمريكا درخواست ويزاي تركمنستان بدم، براي دريافت ويزا شما بايد پرينت وقت سفارت آمريكا + كپي پاسپورت رو حتما همراهتون داشته باشيد، مدرك ديگه اي فعلا لازم نيست. نكته جالب اينجاست كه آقاي كنسول گفت ديگه ويزا عادي كه 35 دلار بود نميدن و حتما بايد ويزاي فوري درخواست بديد.
    منم درخاست ویزای عادی داده بودم فوری صادر کرده بود، یکم که باهاش بحث کردم پاسپورتمو پرت کرد میخاست اصن بهم ویزا نده!!! خلاصه اگه صادر کرده باشه همینیه که هست با چونه زدن ریسک نکنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط adel87 نمایش پست ها
    دوستان

می خواستم بدونم کسی است که یک آژانس با هزینه پایین برای صدور دعوت نامه بشناسه؟ من خودم با وقت سفارت وقت می گیرم ولی برای یک همراه می خواستم ویزا بگیرم.

به این آقای ن... زنگ زدم ولی گقت که هزینه دعوت نامه 180 $ !!!!!!!! تازه هزینه 55 $ صدور ویزا هم جدا است!!!!!!

دوستان اگر آژانسی به هزینه پایین تر می شناسن، ممنون می شم که p.m بدن

با تشکر
    من با برگه کانفرمیشن وقت سفارتم ویزا گرفتم که فقط از یه قسمت ایمیل کپی گرفته بودم که اصن اسمم و اینا هم روش نبود ولی مشکلی پیش نیمد، به نظرم فقط یه فرمالیتس و سفارت انقدر بلبشو هست که وقت نمیکنن دونه دونه با سفارت امریکا وقتا رو چک کنن، سفارتم بیکار نیست بخاد جواب ایمیل اینا رو بده ... به نظرم با یه برگه تایپی تو فرمت ایمیل سفارت هم میشه به راحتی ویزا گرفت...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)