صفحه 223 از 397 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233273323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Member PARI23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Montreal

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

سلام دوستان..کسی سایز های مجاز چمدون رو می دونه..من می تونم 46 تا توی دو بسته 23 تایی همراه داشته باشم..ظاهرا تنها وزن محدودیت نداره..کسی دایمنشن مجاز بار اطلاعی داره..ممنونم

Member PARI23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Montreal

یه سواله دیگه هم داشتم. می تونم 7 کیلو همراه داشته باشم..اگه بخوام سازمو (ویولن) رو همراه داشته باشم تو کابین..این هم روی 7 کیلو حساب می شه؟

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PARI23 نمایش پست ها
    سلام دوستان..کسی سایز های مجاز چمدون رو می دونه..من می تونم 46 تا توی دو بسته 23 تایی همراه داشته باشم..ظاهرا تنها وزن محدودیت نداره..کسی دایمنشن مجاز بار اطلاعی داره..ممنونم
    تمام مشخصات چمدانهای مجاز توی سایت هواپیمایی هست. شما با چک کردن بلیطتون می تونید مشخصات چمدان مجاز را به راحتی در قسمت بلیطتون در سایت هواپیمایی ببینید.
    غیر از اون اگه بلیطتون از لوفتهانزاست به این لینک مراجعه کنید
    ارکانادا هم معمولن تابع هواپیمای اول هست. اما اگر از کانادا به سمت ایران می رید و ارکانادا اول هست به این لینک مراجعه کنید
    توی دوتا لینک بالا هم وزن و هم تعداد و هم سایز چمدانها هست

توی قسمت بلیط خودتون در سایت هواپیمایی که برید موارد خیلی بیشتری را می تونید چک کنید. حتی می تونید غذا و صندلیتون را هم انتخاب کنید . حتمن این کارها را بکنید خوبه

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aypar نمایش پست ها
    قربونت برم شیباک جان
    واقعا خوشحالم که جواب پستهای منو دادی .من قبل اینکه واسه ویزا اپلای کنم کل اون 1000 صفحه فروم تجربیات 2012 رو مرور کرده بودم خیلی از نظرات مفید شما استفاده کرده بودم (الان خودم یک پا متخصص ویزا شدم)که الان بابت اونا هم ازتون تشکر میکنم. من فکر میکردم شما دیگه فروم نمییاید. حیف که من البرتا نیستم. من واسه کویینز تو کینک استون پذیرش دارم ویزام هم همین دو روز پیش پاس ریکویست شدم.
    من الان تمام فایلهاتونو میخونم. شاید سوالی که میپرسم تو اونا باشه اگه اینطوری باشه ببخشید که سوال تکراری میپرسم.
    من در خرید وسایل الکتریکی اصلا هیچی نمیدونم. اینجا تا میبیند یکی اطلاعات کافی نداره یک جوری سرشو کلاه میزارن واسه همین همیشه کسی که در این کار خبره بوده رو میدادم واسم خرید کنن.
    من لپ تابم و موبایلم داره کم کم عمرشون تموم میشه فکر کنم بیام اونجا بخرم خوبتره . اما نمیدونم خرید کردن اونجا برای یکی که اطلاعات درست حسابی نداره چه جوریه؟ میدونم باید از اینترنت اطلاعاتو دربیارم اما یکم از خرید کردن میترسم
    سلام.خواهش میکنم و تبریک برای پاس ریکوءست (من نمیدونم اون ی همزه دار این کیبورد کجاست.....!!!) برای وسایل الکتریکی معمولی مثل ماکروفر و این حرفا میری والمارت و از بین گزینه های ارزون اونی که با توجه به مارک و غیره بهتر به نظر میادو برمیداری و میری برای حساب کردن. اونجا بهت میگه میخوای مثلا ۱۰ دلار اضافه بدی و ماکروفرتو ۳ سال بیشتر گارانتی کنی؟(همه شون معمولا ۱ سالو گارانتی دارن) میگی بله. بعد به جای مثلا ۴۰ دلار ۵۰ دلار میدی و با ماکروفرت میای بیرون. اینکه به درد میخوره واقعا گارانتی یا نه رو نمیدونم. اما میدونم که اینجوری لااقل مطمءنی که خرابم شد میای یه نو میبری...!!! مثلا من یه جاروبرقی خریدم از لاندن دراگ ۸۰ دلار، ۱۵ دلارم گرفت تا سه سال گارانتی تعویض کرد واسه م. یا مثلا از والمارت میکثر گرفتم ۱۵ دلار، ۵ سال گارانتی داره روش....!!! تازه میگفت ۱ سال اضافه تر. من رگ اصفهانیم بیدار شد گفتم نه. من گمون نمیکنم تو این مملکت بیشتر همین ۵ سال زنده بمونم. پس نگرفتم. یا مثلا اتوی بلاک اند دکرز گرفتیم ۱۸ دلار ۳ دلارم دادیم گارانتیشو سه ساله کردیم. خلاصه که نگران نباش. اینجوری شروع میکنی و اکی میشه. واسه لپتاگ و اینا هم از اینترنت سرچ میکنی. ریویوها رو میخونی و میری لپتاپو میخری. فقط بهت مثلا ۱۵ روز وقت میده که اگه نخواستی پس ببری. دقیق نگاه کن که چند روزه و اگه تو اون مدت نخواستی پس بده. از من میشنوی اگه برای کارای معمولی میخوای و یه چیز تخصصی یا حرفه ای نمیخوای اونی که از همه ارزونتره رو بردار و با ۲۰۰، ۳۰۰ دلار یه تبلت بردار. من یک هفته اس یه گالاکسی تب ۲ خریدم، ۷ اینچی، (از ebayهم براش یه ست کامل کاور و محافظ و قلم نوری و اینا گرفتم ۹ دلار کانادا برام در اومد. برای اینجور چیزا ای بی عالیه. کانادا میخواستم اینا رو بگیرم میشد حدود ۱۰۰ دلار، ایران حدود ۱۵۰ تومن همینی که من گرفتم، ولی اب بی ۹ دلار) و خلاصه کلا الان خیلی ناراحتم که ۱۱۰۰ دلار پول لپتاپی رو دادم که ۱ هفته اس درش باز نشده. تازه اینجوری میتونی با ۱۰۰ یا ۲۰۰ دلارم یه اسمارت فون معمولی بگیری که دیگه اگه یه زمانی هم تبلتت نبود مشکلی نداشته باشی واسه چک کردن ایمیل یا مسیر یا سایت. مثلا هوواوی حدود ۲۰۰ دلار همین کارو برات بهترشم میکنه. اما خب اگه میخوای اس۴ هم بگیری میل خودته. من دیدم ارزشی نداره آدم ۶۰۰، ۷۰۰ دلار بده واسه گوشی (حتی روی پلن) . آخرش صفحه ش کوچیکه. من که الان این یه هفته با گوشیم فقط یه بار ساعت رسیدن اتوبوس چک کردم.همین. حتی آفیسمم با همین تبلته دارم کار میکنم و اکیه. خلاصه که تبلت کلید حل مشکلات زیادیه. مخصوصا تبلت کوچیک که میتونی همه جا ببریش.
    دیگه اینکه الان وقتشه یاد بگیری خرید کردنو یاد بگیری و چه بهتر که جایی باشه که خرید کردن مطمءنتر میتونه باشه.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام.خواهش میکنم و تبریک برای پاس ریکوءست (من نمیدونم اون ی همزه دار این کیبورد کجاست.....!!!) برای وسایل الکتریکی معمولی مثل ماکروفر و این حرفا میری والمارت و از بین گزینه های ارزون اونی که با توجه به مارک و غیره بهتر به نظر میادو برمیداری و میری برای حساب کردن. اونجا بهت میگه میخوای مثلا ۱۰ دلار اضافه بدی و ماکروفرتو ۳ سال بیشتر گارانتی کنی؟(همه شون معمولا ۱ سالو گارانتی دارن) میگی بله. بعد به جای مثلا ۴۰ دلار ۵۰ دلار میدی و با ماکروفرت میای بیرون. اینکه به درد میخوره واقعا گارانتی یا نه رو نمیدونم. اما میدونم که اینجوری لااقل مطمءنی که خرابم شد میای یه نو میبری...!!! مثلا من یه جاروبرقی خریدم از لاندن دراگ ۸۰ دلار، ۱۵ دلارم گرفت تا سه سال گارانتی تعویض کرد واسه م. یا مثلا از والمارت میکثر گرفتم ۱۵ دلار، ۵ سال گارانتی داره روش....!!! تازه میگفت ۱ سال اضافه تر. من رگ اصفهانیم بیدار شد گفتم نه. من گمون نمیکنم تو این مملکت بیشتر همین ۵ سال زنده بمونم. پس نگرفتم. یا مثلا اتوی بلاک اند دکرز گرفتیم ۱۸ دلار ۳ دلارم دادیم گارانتیشو سه ساله کردیم. خلاصه که نگران نباش. اینجوری شروع میکنی و اکی میشه. واسه لپتاگ و اینا هم از اینترنت سرچ میکنی. ریویوها رو میخونی و میری لپتاپو میخری. فقط بهت مثلا ۱۵ روز وقت میده که اگه نخواستی پس ببری. دقیق نگاه کن که چند روزه و اگه تو اون مدت نخواستی پس بده. از من میشنوی اگه برای کارای معمولی میخوای و یه چیز تخصصی یا حرفه ای نمیخوای اونی که از همه ارزونتره رو بردار و با ۲۰۰، ۳۰۰ دلار یه تبلت بردار. من یک هفته اس یه گالاکسی تب ۲ خریدم، ۷ اینچی، (از ebayهم براش یه ست کامل کاور و محافظ و قلم نوری و اینا گرفتم ۹ دلار کانادا برام در اومد. برای اینجور چیزا ای بی عالیه. کانادا میخواستم اینا رو بگیرم میشد حدود ۱۰۰ دلار، ایران حدود ۱۵۰ تومن همینی که من گرفتم، ولی اب بی ۹ دلار) و خلاصه کلا الان خیلی ناراحتم که ۱۱۰۰ دلار پول لپتاپی رو دادم که ۱ هفته اس درش باز نشده. تازه اینجوری میتونی با ۱۰۰ یا ۲۰۰ دلارم یه اسمارت فون معمولی بگیری که دیگه اگه یه زمانی هم تبلتت نبود مشکلی نداشته باشی واسه چک کردن ایمیل یا مسیر یا سایت. مثلا هوواوی حدود ۲۰۰ دلار همین کارو برات بهترشم میکنه. اما خب اگه میخوای اس۴ هم بگیری میل خودته. من دیدم ارزشی نداره آدم ۶۰۰، ۷۰۰ دلار بده واسه گوشی (حتی روی پلن) . آخرش صفحه ش کوچیکه. من که الان این یه هفته با گوشیم فقط یه بار ساعت رسیدن اتوبوس چک کردم.همین. حتی آفیسمم با همین تبلته دارم کار میکنم و اکیه. خلاصه که تبلت کلید حل مشکلات زیادیه. مخصوصا تبلت کوچیک که میتونی همه جا ببریش.
    دیگه اینکه الان وقتشه یاد بگیری خرید کردنو یاد بگیری و چه بهتر که جایی باشه که خرید کردن مطمءنتر میتونه باشه.
    راستی تبلته رو خریدم ۱۷۹ دلار. دیگه خودت میدونی.

Senior Member aypar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics- photonics

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    راستی تبلته رو خریدم ۱۷۹ دلار. دیگه خودت میدونی.
    منم میخوام تبلت بگیرم. مرسی
    همیشه شاد و موفق باشی

سلام به همه دوستان مهاجرررررر

قبل از هر چیز یک تشکر ویژه از همه عزیزانی که با صبوری و دلسوزی تمام، اطلاعات و تجربیاتشونو در اختیار تازه واردها قرار دادند و میدند، میکنم ..... واقعا خسته نباشید ...

من دو سه روز وقت گذاشتم و کل این تاپیک رو خوندم !!!! خیلی چیزها دستگیرم شد ولی یک سوالهایی هم دارم .....

1- وقتی باری رو فریت میکنیم و حسابی بسته بندی ، ایا امکان داره اونو باز کنند ؟؟؟ یعنی اصولا بار فریت رو میبینند یا نه ؟ یا فقط از دستگاه رد میکنند ؟؟

2-برای بچه 7 ساله که هزینه بلیطش 75 درصد بزرگساله ،چند کیلو بار مجازه ؟ چند تا چمدون برای بار و داخل کابین ؟؟

3-من هم مثل بعضی دوستان که گفتند ، باتری لپ تاپم کم شارژ نگه میداره ، با توجه به اینکه مدل لپ تابم دل ووسترو 1500 است ، البته بنده خدا سالمه ! باتری بخرم ؟؟

با اینکه من یک آی پد جدید هم دارم که 2 میلیون و خورده ای خریدمش .......

4- برای خرید ساک منوچهری مناسبه و متنوع یا بازار تهران ؟؟؟

فعلا سوال دیگه ای به ذهنم نمیرسه دوستان

از همتون که وقت میگذارید ممنونمممممممممممم

موفق و سلامت باشید
    فايل نامبر فدرال : نوامبر 2010
    صدور مدیکال: 2جولای 2013
    پاس رکویست :30 سپتامبر 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng-Sharif Uni of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط stars نمایش پست ها
    قبل از هر چیز یک تشکر ویژه از همه عزیزانی که با صبوری و دلسوزی تمام، اطلاعات و تجربیاتشونو در اختیار تازه واردها قرار دادند و میدند، میکنم ..... واقعا خسته نباشید ...
    من دو سه روز وقت گذاشتم و کل این تاپیک رو خوندم !!!! خیلی چیزها دستگیرم شد ولی یک سوالهایی هم دارم .....
    موفق و سلامت باشید
    سلام
    من در مورد سوال 4 فقط تجربه دارم...منوچهری خیلی بیشتره چمدوناش...البته اکثر مغازه هایی که تو خیابونن چمدونای مارکن و گرون ولی یه مغازه ی کوچولو تو پاساژ (ثامن حجج همچین اسمی داره پاساژه) هست که بین 20-30 جایی که من مقایسه کردم از همه مناسب تر بود .

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط stars نمایش پست ها

1- وقتی باری رو فریت میکنیم و حسابی بسته بندی ، ایا امکان داره اونو باز کنند ؟؟؟ یعنی اصولا بار فریت رو میبینند یا نه ؟ یا فقط از دستگاه رد میکنند ؟؟

2-برای بچه 7 ساله که هزینه بلیطش 75 درصد بزرگساله ،چند کیلو بار مجازه ؟ چند تا چمدون برای بار و داخل کابین ؟؟

3-من هم مثل بعضی دوستان که گفتند ، باتری لپ تاپم کم شارژ نگه میداره ، با توجه به اینکه مدل لپ تابم دل ووسترو 1500 است ، البته بنده خدا سالمه ! باتری بخرم ؟؟

موفق و سلامت باشید
    كم پيش مي اد بار فريت رو باز كنند
    تعداد چمدون ها و بار داخل كابين پسرتون مثل شماست
    كامپيوتر از اينجا بخريد

بچه ها یک سوال غیر متعارف !!!!!!!

من شنیدم سمهایی که تو کاناداست دوستدار محیط زیسته و قال قضیه رو نمیکنه !!!!!!منظورم برای از بین بردن حشرات موذی مثل بد باگه .....

و همونطور هم که میدونیم اوردن این چیزها ممنوعه ......حالا اگه بخوایم مقداری برای رفع حاجتمون بیاریم ، امکانش هست تو بار فریت بگذاریم تا بیاد ؟؟؟
    تا حالا کسی همچین کاری کرده یا شنیده ؟؟؟!!!! ..
    من هنوز نیومده خیلی نگران این جک و جونوراممممممم .... چون بچه هم دارم و اونم بدجوری حساسه .....

راستی قرص پشه هم اونجا دارین ؟؟؟ یا دستگاهشو ؟؟؟ یا بیارم از ایران البته اگر بخوره به برق اونجا !!!!!!!

ممنون میشم نظراتتونو بگید.....
    فايل نامبر فدرال : نوامبر 2010
    صدور مدیکال: 2جولای 2013
    پاس رکویست :30 سپتامبر 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)