صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 55

موضوع: تجربیات آزمون 21 فوریه 2009 دانشگاه اصفهان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد GRE دانشگاه اصفهان (Feb 21)

سنتر اصفهان اون دفترچه ای که بچه ها می گن مال قبل امتحان رو میده؟
    کی؟ کجا؟

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi_si3
    سنتر اصفهان اون دفترچه ای که بچه ها می گن مال قبل امتحان رو میده؟
    کی؟ کجا؟
    بله حدود 2 هفته به امتحان مونده برید دانشکده زبان - مرکز زبان آموزی بگیرید
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    بله حدود 2 هفته به امتحان مونده برید دانشکده زبان - مرکز زبان آموزی بگیرید.
    من امروز دانشگاه بودم دفترچه نمونه سوالات اومده می تونید برید بگیرید.
    سفرنامه عشق آباد

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

ببخشید من از این بحث دور افتادم ...
    علی :
    به ets ایمیل می زنم می گم که بخاطر اینکه نمی تونم سر موقع فارغ بشم می خوام feb 2009 رو بندازم برای oct 2009 ! .. همین علی جان ؟
    اطلاعات دیگه ای نباید بدم ؟ .. می تونی برام بگی دقیقآ دوستت چه ایمیلی زده علی جان ؟ ... البته توی پ.خ اگه فکر می کنی خیلی خصوصیه ! ;D
    اگه من با ets هماهنگ کنم دیگه لازم نیست با دانشگاه اصفهان هم هماهنگ کنم ؟ ...

صدرا :
    البته من فکر کردم پشت تلفن یه چیزه دیگه گفتی صدرا جان .. شاید بخاطر اینکه خیلی قطع و وصل می شد من دقیق نفهمیدم .. ... اینکه خودم نمی تونم با ets مستقیم حرف بزنم و باید دانشگاه اصفهان درخواست من رو به اون اعلام کنه ... و بعلاوه اینکه می شه بدون جریمه دادن من این جابجایی رو داشته باشم !! : ... ایمیل دکتر رو بهم داده بودی و منم بهش ایمیل زده بودم اما نمی دونم چرا توی Gmailام لیست نمی شه ... یه بار دیگه می گی لطفآ !! ..

اینم از ایمیل من .. اگه نمونه ایمیل می خواین forward کنین ... ... دست جفتتون درد نکنه .. خودمون عجب این ارسال های ما قاطی پاطی شده ...
    ویرایش توسط pApAr : November 19th, 2013 در ساعت 12:58 PM دلیل: اطلاعات تماس

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    ببخشید من از این بحث دور افتادم ...
    علی :
    به ets ایمیل می زنم می گم که بخاطر اینکه نمی تونم سر موقع فارغ بشم می خوام feb 2009 رو بندازم برای oct 2009 ! .. همین علی جان ؟
    اطلاعات دیگه ای نباید بدم ؟ .. می تونی برام بگی دقیقآ دوستت چه ایمیلی زده علی جان ؟ ... البته توی پ.خ اگه فکر می کنی خیلی خصوصیه ! ;D
    اگه من با ets هماهنگ کنم دیگه لازم نیست با دانشگاه اصفهان هم هماهنگ کنم ؟ ...

صدرا :
    البته من فکر کردم پشت تلفن یه چیزه دیگه گفتی صدرا جان .. شاید بخاطر اینکه خیلی قطع و وصل می شد من دقیق نفهمیدم .. ... اینکه خودم نمی تونم با ets مستقیم حرف بزنم و باید دانشگاه اصفهان درخواست من رو به اون اعلام کنه ... و بعلاوه اینکه می شه بدون جریمه دادن من این جابجایی رو داشته باشم !! : ... ایمیل دکتر رو بهم داده بودی و منم بهش ایمیل زده بودم اما نمی دونم چرا توی Gmailام لیست نمی شه ... یه بار دیگه می گی لطفآ !! ..

hoseinn@gmail.com
    اینم از ایمیل من .. اگه نمونه ایمیل می خواین forward کنین ... ... دست جفتتون درد نکنه .. خودمون عجب این ارسال های ما قاطی پاطی شده ...
    سلام حسین جان
    شما باید درخواستت رو به دکتر براتی (h.barati@gmail.com) ایمیل بزنی بعد ایشون اسامی بچه هایی که می خوان تغییر تاریخ بدن رو به ETS ایمیل می زنن و اگه ETS تایید کرد شما باید50$ جریمه به حساب دانشگاه اصفهان واریز کنی. توی درخواستت شماره تماست رو هم بنویس.
    اون جریمه رو هم باید بدی چون قانون ETS هست. خود من از Oct به Feb تغییر تاریخ دادم و $50 جریمه هم دادم.
    سفرنامه عشق آباد

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

ضمن تشکر از جناب آقای دکتر براتی عزیز که خیلی برای من یکی وقت گذاشتند تمام سوالاتم رو جواب دادن ... من به این مرحله از تصمیم گیری رسیدم ، به نظر شما چی کار کنم بهتره ؟! ..

1. دادن امتحان و نمره 250 تا 300 توی وربال و 2.5 - 3 توی writing و اگه بشه 800 توی quan ! ... و حداقل تجربه کردن یه بار امتحان دادن GRE !
    2. کنسل کردن امتحان و پس گرفتن نصفه پول و تمیز نگه داشتن سابقه امتحانات GRE ام برای اینکه GRE ابان رو بخونم و الکی سابقه بد برای خودم درست نکنم ؟

یه توضیح برای دوستانی که می خوان عقب بندازن :
    اینطور که دکتر فرمودند ، امتحان آبان و اسفند هر سال توی یک سال امتحانی ETS بحساب می آن و تنها توی یه سال امتحانی می شه این جابجایی رو انجام داد ... یعنی مثل من که فکر می کردم feb 2009 و oct 2009 توی سال 2009 است و می شه جابجا کرد تصور نکنید ... جابجایی فقط از oct به feb امکان پذیره ! : ... حیف شد !

سوال آخر ، دوستانی که کنسل کردند چطوری پولش رو گرفتن !؟ .. خدایی نکرده درگیر چک بازی و اینا که نمی شیم ؟ .. اگه اینطوریه برم امتحان بدم که به دردسرش اصلآ نمی ارزه ! ... (لطفآ سریع جواب بدین که زیاد وقت ندارم! )

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

ضمن تشکر از جناب آقای دکتر براتی عزیز که خیلی برای من یکی وقت گذاشتند تمام سوالاتم رو جواب دادن ... من به این مرحله از تصمیم گیری رسیدم ، به نظر شما چی کار کنم بهتره ؟! ..

1. دادن امتحان و نمره 250 تا 300 توی وربال و 2.5 - 3 توی writing و اگه بشه 800 توی quan ! ... و حداقل تجربه کردن یه بار امتحان دادن GRE !
    2. کنسل کردن امتحان و پس گرفتن نصفه پول و تمیز نگه داشتن سابقه امتحانات GRE ام برای اینکه GRE ابان رو بخونم و الکی سابقه بد برای خودم درست نکنم ؟

اینطور که دکتر فرمودند ، امتحان آبان و اسفند هر سال توی یک سال امتحانی ETS بحساب می آن و تنها توی یه سال امتحانی می شه این جابجایی رو انجام داد ... یعنی مثل من که فکر می کردم feb 2009 و oct 2009 توی سال 2009 است و می شه جابجا کرد تصور نکنید ... جابجایی فقط از oct به feb امکان پذیره ! : ... حیف شد !

سوال آخر ، دوستانی که کنسل کردند چطوری پولش رو گرفتن !؟ .. خدایی نکرده درگیر چک بازی و اینا که نمی شیم ؟ .. اگه اینطوریه برم امتحان بدم که به دردسرش اصلآ نمی ارزه ! ... (لطفآ سریع جواب بدین که زیاد وقت ندارم! )
    سلام...
    حسین جان من فکر می کنم تجربه یک بار امتحان دادن رو داشته باشی قطعاً ارزشش رو داره ...
    به هرحال اگه همینهائی رو که گفتی میخوای به نظر من می تونی تو این فرصت 10، 12 رروز باقیمونده
    به دست بیاری و غیر ممکن نیست...
    AW که همه اکثراً 2.5 یا 3 میشن (اونائی 3 میشن که موضوع رو به خوبی تشریح می کنند و بال و پر میدن) ولی بقیه
    عموماً 2.5 ،
    بخش وربال هم که با نخوندن هم می تونی این درصدها رو بیاری...حتی میتونی روی ریدینگها حساب کنی (با اینحال GRE High Frequency words کارگشاست)
    در مورد Q هم مهمترین چیزها تنظیم وقت و دقت کافی است. سوالها اصلاً سخت نیست پس آوردن 800 دور از دسترس نیست
    فقط باید بی دقتی نکنی و زمان رو تنظیم کنی به طوریکه فرصت کم نیاد و حتی جوابها رو هم چک کنی (این با تمرین میسر میشه)
    تستهای Big Book بسیار تمرین خوبی هستند.

در مورد عقب انداختن حیف شد که نمیشه بندازی به اکتبر ولی دوستای من پارسال اینکارو کردند البته اونا CBT دوبی امتحان دادند و امکان
    اینکار اون موقع بود.
    به نظر من امتحان بدی حتماً می ارزه...
    ایشالا بتونی نمره خوبی بگیری ولی اگر باز نمره اش خوشایند تو نباشه دفعه بعد اگه واقعاً بتونی نمره ای خوب (با توجه به تجربه آزمون قبلی) بیاری این تجربه قطعاً ارزشمند بوده ،
    گرفتن یک نمره خیلی خوب ، اثر نمره کم قبلی رو جبران می کنه ، من که فکر نمی کنم اونقدر تأثیر داشته و سابقه فرد رو بد بکنه (لااقل تو رشته ما که اینجور بوده)...

موفق باشید

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

مرسی علی جان .. اما کسی رو سراغ داری که پولش رو پس گرفته باشه ؟!؟! ... اینقدر درگیر کارای دیگه هستم که mentally نمی تونم روی GRE تمرکز خوبی داشته باشم ... : !

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

حسین جان به نظر من حتما امتحان رو بده چون تجربه یه بار امتحان دادن واقعا ارزشش رو داره به خصوص اینکه دیگه آدم استرس نداره و میتونه نتیجه خوب هم بگیره
    یکی از دوستای من پارسال می خواست تافلش رو عقب بندازه اما با اصرار پدرش رفت امتحان داد و نمرش هم خیلی خوب شد که خودش هم تعجب کرده بود
    اگه بتونی V 300 و Q 800 بگیری واقعا ارزشش رو داره چون من خیلی ها رو دیدم که با این شرایط پذیرش گرفتند
    در ضمن خیلی از دانشگاهها توی App Form فقط جای یه نمره برای GRE دارن و حتی من دیدم دانشگاههایی که می گن ما آخرین نمره و یا حتی بهترین نمره رو مد نظر قرار میدیم
    و حتی اگه یه بار دیگه امتحان بدید و نمرتون بهتر بشه همین بیانگر تلاش و پیشرفت شما خواهد بود

در هرصورت اگه خواستی کنسل کنی بهم بگو تا کارای اصفهان رو برات پیگیری کنم چون قراره برای یکی از بچه ها این کار رو بکنم اما در مورد زمانی که طول میکشه تا نصف پولت رو پس بگیری میتونی از دکتر بپرسی
    سفرنامه عشق آباد

Junior Member

از دوستان عزیز می خوام که قبل از اینکه سوال هاشون رو از بپرسن این تاپیک رو هم یه نگاهی بندازن :

http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg47587

کلآ راجع به GREهای اصفهان ه ! ... و با GRE سنجش هم یه مقایسه ای کرده ...

موفق باشین
    با سلام من سعی کردم از تاپیک موجود در آدرس فوق استفاده کنم ولیکن پیغام داده شد که اجازه استفاده ندارم. دلیل چبست؟