صفحه 11 از 365 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3648

موضوع: سوالات در مورد ثبت نام GRE General

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirSam
    اما در ادامه می گوید در حال حاضر تمام تاریخ ها برای ثبت نام گذشته است! یعنی خود ETS کی می خواهد برای ثبت نام online شروع به کار کند؟
    ETS حدود دو ماه قبل از هر امتحان GRE ثبت نام online رو باز میکنه.

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح کنید !

سلام
    ثبت نام GRE GENERAL سازمان سنجش کی شروع میشه
    باید online اقدام کرد یا....
    ممنون
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamMe
    سلام
    ثبت نام GRE GENERAL سازمان سنجش کی شروع میشه
    باید online اقدام کرد یا....
    ممنون
    ثبت نام خیلی وقته که شروع شده، به http://www.sanjesh.org قسمت GRE مراجعه کنید

ثبت نام آنلاین: http://www.ets.org/bin/getprogram.cgi?test=gre

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح

درود!
    پس اونایی که گفتن کد دپارتمان لازم نیست، بهتره که همون 0000 بزنیم؟
    خیلی ممنون!
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : سوالات خود را در ارتباط با ثبت نام آنلاین GRE General در این تاپیک مطرح

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    درود!
    پس اونایی که گفتن کد دپارتمان لازم نیست، بهتره که همون 0000 بزنیم؟
    خیلی ممنون!
    اگه امکانش هست که وارد نکنی، وارد نکن، چون کد 0000 به معنی undecided است در حالیکه شما میدونی چه دپارتمانی می خوای نمرتو بفرستی، دانشگاه گفته نمی خواد. به نظر من یا اصلا هیچی وارد نکن، یا اگه می خوای وارد کنی، کد دپارتمان رشتتو وارد کن، چون هر کدی غیر از اون بزنی گمراه کننده میشه
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

با سلام به همهٔ بچها چند تا سوال در مورد ثبت نام onlie GRE دارم که ممنون میشم اگه بهم کمک کنین
    ۱-من test center رو اصفهان انتخاب کردم ولی‌ برای فرستادن نتایج آدرس سازمن سنجش رو نوشتم آیا این مشکلی‌ ایجاد خواهد کرد؟
    ۲-برای ورود به جلسه آیا من باید به تهران برم و کارت ورود به جلسه بگیرم؟یا پرینت کردن و همراه داشتن admission ticket از خود سایت ets کافیه؟یا اینکه قبل از امتحان در محل کارتها داده می‌شه؟
    3-آیا هنگام رسیدن نتایج از طرف سایت به ما اطلاع داده می‌شه که نتایج اومده؟ و کسانی‌ مثل من که آدرس خونرو ننوشتن چگونه باید نتایج رو بگیرن؟

ممنون از کمکتون

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط اردوان 86
    ۱-من test center رو اصفهان انتخاب کردم ولی‌ برای فرستادن نتایج آدرس سازمن سنجش رو نوشتم آیا این مشکلی‌ ایجاد خواهد کرد؟
    ۲-برای ورود به جلسه آیا من باید به تهران برم و کارت ورود به جلسه بگیرم؟یا پرینت کردن و همراه داشتن admission ticket از خود سایت ets کافیه؟یا اینکه قبل از امتحان در محل کارتها داده می‌شه؟
    3-آیا هنگام رسیدن نتایج از طرف سایت به ما اطلاع داده می‌شه که نتایج اومده؟ و کسانی‌ مثل من که آدرس خونرو ننوشتن چگونه باید نتایج رو بگیرن؟
    شما اگر تست سنتر رو دانشگاه اصفهان انتخاب کردید دیگه با سازمان سنجش هیچ کاری ندارید.برای گرفتن کارت دو هفته قبل از آزمون با مرکز زبان دانشگاه تماس بگیرید. برای نتایج هم که بطور معمول 40 روز بعد از امتحان نتایج میرسه به سنتر. شما که آدرسی غیر از سنتر رو نوشتید بیشتر طول میکشه. ولی ممکنه که کارنامه شما هم به سنتر ارسال بشه. در مورد تست سنتر سنجش (یعنی اگر سنجش امتحان بدی) میدونم که اینطوریه. هر آدرسی که نوشته باشی کارنامه میره به خود سنجش. ممکنه در مورد دانشگاه اصفهان هم همینطور باشه.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط اردوان 86
    با سلام به همهٔ بچها چند تا سوال در مورد ثبت نام onlie GRE دارم که ممنون میشم اگه بهم کمک کنین

ممنون از کمکتون
    سلام

به ETS ایمیل بزنید و آدرستون رو به آدرس دانشگاه اصفهان تغییر بدید:

Language Center, Univ of Isfahan, Isfahan, IRAN Postal Code: 8174674331

در ضمن دانشگاه اصفهان کارت ورود به جلسه مجزایی که مجبور بشید چند روز قبل از امتحان مراجعه کنید صادر نمیکنه! و تنها کاری که باید انجام بدید اینه که روز امتحان ساعت 8 صبح با کارت شناسایی معتبر دم در ساختمان شهید بهشتی باشید. بچه هایی که آدرس دانشگاه رو نوشته باشن Admission Ticket شون به آدرس دانشگاه میره و روز امتحان براساس حروف الفبا روی میزشون قرار داره ولی شما که online ثبت نام کردید باید پرینت اون رو با خودتون ببرید.
    نتایج هم 40 روز بعد از امتحان میاد که اگه اصفهان نیستید می تونید با دانشگاه تماس بگیرید و نمرتون رو تلفنی بپرسید یا اگه خواستید به من بگید تا کارنامتون رو بگیرم و براتون پست کنم.

اینجا رو هم ببینید: همه چیز در مورد GRE دانشگاه اصفهان (Oct 24, 2009)
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Arash key
    Guest

You can submit codes during the exam date to the test center.

Junior Member

پیش فرض سؤال در مورد ثبت نام gre

سلام،من ميخوام امسال اپلای کنم ،آيا حتماً بايد ازمون آبان رو ثبت نام کنم تا به
    deadline ها برسم ؟من پرسيدم گفتن فقط آبان و بهمن gre برگزار ميشه!!
    اگه بهمن ثبت نام کنم نمره ش کی مياد؟چون دانشگاه هايی که ميخوام اپلای کنم
    deadline شون اکثرا نيمه اول بهمنه،امکانش هست که نمره gre رو ديرتر بفرستم؟مشکلی پيش نمياد؟
    لطفاً راهنمايی کنيد.