Appointments for Iranian Student Applicants

To request an emergency appointment, Iranian students applying to study at a university or college in the United States may send an e-mail to YerevanNIVappt@state.gov. Please attach a scanned copy of your I-20 or DS-2019 forms to the email. Your subject line should read: NIV Iran Student Emergency.Your email should explain, in 100 words or less, why you require an emergency appointment. Please do not send repetitive emails. Emails from non-students or emails that do not adhere to these instructions will be deleted without notice. If your request is approved, we will email you instructions on how to schedule an appointment. Keep in mind that most students will require further administrative processing after their interview, which typically takes about eight weeks to complete. We will also inform you via email if we are unable to accommodate your request at this time.
http://armenia.usembassy.gov/iranian_applicants.html

من دیروز صبح (May 23) بهشون ایمیل زدم و یه متن ساده نوشتم که تاریخ شروع کلاسها توی آگوست هست و درخواست وقت اضطراری دارم اسکن I20 و پاسپورت رو هم ضمیمه کردم عصر بهم جواب دادن که با درخواست شما موافقت شده و با شماره 0017034392317 تماس بگیرید برای گرفتن وقت (فقط دقت کنید که این شماره از طرف مخابرات ایران مسدود شده و نمیشه مستقیم زنگ زد اما با کارت تلفن یا 020 میشه زنگ زد) این سیستم وقت دهی دقیقا همون سیستم وقت دهی آنکارا هست و باید قبل از زنگ زدن فرم DS160 رو پر کرده باشید و کردیت کارت 20 دلاری هم برای خریدن پین داشته باشید.
من امروز پیش از ظهر باهاشون تماس گرفتم اول یه پیام ضبط شده به زبان های ترکی، انگلیسی و فارسی پخش میشه بعد باید صبر کنید تا پیام تموم بشه بعد اپراتور گوشی رو برمیداره و مشخصاتتون رو میگیره (البته معمولا چون سرشون شلوغه امکان داره حدود 5 دقیقه یا بیشتر پشت خط بمونید تا اپراتور گوشی رو برداره درضمن اپراتور انگلیسی هم حرف میزنه)
اطلاعاتی که از شما می گیره اینهاست:
نام و نام خانوادگی
تاریخ تولد
شماره پاسپورت
2 تا شماره تلفن
ایمیل
بارکد DS160
شماره کردیت کارت، تاریخ انقضاء، کد cvv2، نام دارنده کارت، کشور و ایالت صادر کننده کارت
بعد یه شماره 16 رقمی پین کد 20 دلاری به شما میده و خودش یه تاریخ پیشنهاد میکنه به شما اگه خوب بوذ اوکی می کنید اگه نه می تونید یه تاریخ دیگه انتخاب کنید
درنهایت همون موقع ایمیل کانفیرمیشن وقتتون رو براتون ایمیل میکنه و خودش میگه اگه ایمیل نیومد بهش زنگ بزنید بگید

من June 20 ساعت 9 صبح وقت گرفتم

با آرزوی موفقیت برای همه بچه ها