صفحه 13 از 165 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

بچه ها تو را خدا هرچه زودتر تصمیم بگیرید و با آینده بقیه بازی نکنید ، وقت های اضافیتون رو کنسل کنید، قبل از اینکه به در هیچ کس نخوره، آژانسی ها هم صداشون درآمده آخه این چه کاریه ، خدا را خوش می ساد سه جا چهارجا وقت می گیرید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط marynirvana نمایش پست ها
    بچه ها تو را خدا هرچه زودتر تصمیم بگیرید و با آینده بقیه بازی نکنید ، وقت های اضافیتون رو کنسل کنید، قبل از اینکه به در هیچ کس نخوره، آژانسی ها هم صداشون درآمده آخه این چه کاریه ، خدا را خوش می ساد سه جا چهارجا وقت می گیرید!!
    عزیزم انقدر نگران نباش - منم عین خود تو هستم - کسی نمیتونه 3 -4 تا وقت با هم بگیره مطمئن باش - حتی اگه کسی دو تا وقت با یه I-20 بگیره دوتا وقتشو خود سفارت کنسل میکنه - الان هم اون آخرا هست - همه الان دارن می جنبن - شلوغه دیگه طبیعیه

نقل قول نوشته اصلی توسط asakri_kiana نمایش پست ها
    بچه ها اگر کسی اطلاعاتی داره می شه کمک کنه؟
    شما اگه کنسل نکنیه و ارمنستان وقت بگیری و بری که ریجکتی ! چون میفهمن

پس اول باید کنسل کنی - از ارمنستان بگیری و بری

یا همین دبی رو بری - وقت دبی که گرفتی مال کی هست ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE, University of Florida

آقا تو رو قرآن یه کم به فکر دیگران هم باشید. چرا از 4 جا وقت می گیرید؟ من به ایروان هم ایمیل زدم حواب نداده. دیگه ایروان هم جواب ندادن داره؟ خوب معلومه یه عده دارن کرم می ریزن دیگه این قدرم تقاضا بالا نیست.

راستی خواهش می کنم اگر کسی جایی رو می شناسه که بشه بدون شماره پاسپورت وقت گرفت و بعد از چند روز شماره پاسپورت رو بهشون داد به من بگه. برای کسایی که پاسپورتشون الان در دسترس نیست.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

بچه ها کسی بوده که از یه جای دیگه مثل دوبی هم وقت داشته باشه و با درخواست وقت اضطراریش در ارمنستان موافقت شده باشه و تونسته باشه وقت بگیره ؟ من از دوبی وقت دارم و ترجیح میدم نرم میخوام وقت دوبی وقتی از ارمنستان وقت گرفتم کنسل کنم تا بقیه بتونن استفاده کنن . راستش الان نمی تونم Cancel کنم چون می ترسم ارمنستان جواب نده کسی هست که case مشابهی داشته و تونسته باشه وقت بگیره؟
    بله شما می تونید همزمان از 2 جا وقت بگیرید اما باید هرچه زودتر اونی که نمی خواهید رو کنسل کنید و روز مصاحبه کانفیرمیشن کنسلیتون رو همراه داشته باشید
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط erfangoharian نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال مهم، من وقتی از ارمنستان وقت گرفتم چون سریع می خواستم وقت بگیرم فرم DS160 رو فقط باز کردم و دیگه Submit نکردم و به کسی که پای تلفن سوال می کرد همون بارکد اولیه DS160 رو دادم. الان متوجه شدم که گویا وقتی سابمیت می کنی DS160 رو این بار کد عوض می شه؟ به نظرتون باید چه کار کنم؟ آیا ممکنه وقتم کنسل شه؟
    شما هرچه سریعتر فرم DS160 رو سابمیت کنید که به مشکلی برنخورید اما با سابمیت کردن فرم بارکد تغییری نخواهد کرد
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanid نمایش پست ها
    شما اگه کنسل نکنیه و ارمنستان وقت بگیری و بری که ریجکتی ! چون میفهمن

پس اول باید کنسل کنی - از ارمنستان بگیری و بری

یا همین دبی رو بری - وقت دبی که گرفتی مال کی هست ؟؟؟
    می خوام به محض اینکه ارمنستان بهم وقت داد کنسلش کنم. شما جای من بودین الان وقت دوبی وقتی هنوز نمیدونم ارمنستان وقت میده یا نه cancel میکردین؟ من واسه 12 jun از دبی وقت دارم سوالم این بود که الان که از دبی وقت دارم اصلا ارمنستان بهم وقت میده که بتونم بعد وقت دبی را Cancel کنم؟ case مشابه بوده که تونسته باشه وقت بگیره؟
    مرسی از کمکتون و ان شاالله همه بتونین زود وقت بگیرین

Junior Member

می خوام به محض اینکه ارمنستان بهم وقت داد کنسلش کنم. شما جای من بودین الان وقت دوبی وقتی هنوز نمیدونم ارمنستان وقت میده یا نه cancel میکردین؟ من واسه 12 jun از دبی وقت دارم سوالم این بود که الان که از دبی وقت دارم اصلا ارمنستان بهم وقت میده که بتونم بعد وقت دبی را Cancel کنم؟ case مشابه بوده که تونسته باشه وقت بگیره؟
    مرسی از کمکتون و ان شاالله همه بتونین زود وقت بگیرین
    شما می تونید از هر جایی وقت داشته باشید برای وقت گرفتن از سفارت های دیگه اقدام کنید، ولی به لحاظ انسانی کار درستی نیست، خیلی ها هستن که الان به وقت احتیاج دارن و چوبه کسایی که حرص ورشون داشته رو می خورن.
    و البته عقلانی نیست کسی که از یه سفارت وقت داره بیاد وقتش رو به امید جای دیگه کنسل کنه
    موفق باشید.

Junior Member

خداوکیلی الان با یه حال داغون اینو مینویسم شاید اونایی که حرص و ولع باعث شده 6 تا 6 تا وقت از جاهای دیگه بگیرن 1 ذره به وجدانشون بر بخوره...
    بعد از 3 سال سختی و بدبختی و کسب نمرات عالی از آزمونهای GMAT و IELTS و معدل 18 از یه دانشگاه تاپ سراسری تو تهران، بالاخره موفق به اخذ قبولی با فاند از یه دانشگاه خوب ایالتی شدم. الان 3 ماهه که نتونستم از هیچ جا یه وقت بگیرم و متاسفانه شرایط مالیم اجازه نمیده به گزینه هایی مثل تاشکند فکر کنم... میدونم که خیلی ها الان حال منو دارن... 16 می به دوبی ایمیل زدم و هنوز هیچی..! فقط ازتون می پرسم : آیا میتونید خودتونو تو شرایط ما قرار بدین و درک کنید ما چه حالی داریم..؟ ای کاش همین الان میرفتید و وقتهایی رو که نمیخواستید رو کنسل میکردید و اونوقت می دیدید که خدا چیجوری بهتون حال میده..!
    به خود خدا قسم میخورم که اولین جایی که وقت بگیرم دیگه بی خیال وقت میشم و پامو رو گردن نفرات بعدی نمیذارم... امیدوارم هممون این قول رو به خودمون بدیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - وایومینگ - ال اس یو

دوستان، کسی 6جون وقت داره با هم همسفر بشیم کشور غربت؟! :دی