صفحه 38 از 165 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1643

موضوع: گرفتن وقت سفارت از ایروان - ارمنستان در سال 2012

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت از ایروان در سال 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوستان دقت کردید خیلیا اینجا بی اعصابن. یکم ارامش بد نیست. کار همه به امید خدا درست میشه. (منم هنوز کارم به هیجا نرسیده و بدونید همه وضعیت مشابه دارن)
    دقیق آیدا جان - و یک سری با گرفتن 3-4 تا وقت از سه چهار جای مختلف - میان اینجا با کمال خونسردی میگن ما 4 جا وقت گرفتیم حالا کدوم رو بریم - خوب همین باعث خورد شدن اعصاب امثال من و شما میشه دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadali90 نمایش پست ها
    من 8 جولای برای فرانکفورت وقت گرفتم ... به نظرتون الان که ارمنستان برای جون داره مجددا وقت میده ، ارمنستان بهتره یا فرانکفورت ... هر دو هم آفیسر فارسی زبان دارن ...
    شما اگه واسه فرانکفورت وقت گرفتی - پس حتما ویزای شنگن داری - پس دیگه غم مخور - هر جائی بری کارت درسته - البته این نظره شخصی من هست - احتمال اینکه اصلا کلیرنس نخوری خیلی زیاده (البته بستگی به بقیه شرایطت هم داره : مثل فاند، دوره، رشته و فامیل هاتون که احیانا تو آمریکا زندگی میکنن)

Member
    رشته و دانشگاه
    Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud.davodi نمایش پست ها
    ایول. یعنی با کدومشون صحبت کردی؟ چی گفتی؟ شماره چندو گرفتی؟ وقتی برداشت چی گفتی؟
    من شماره 2 رو گرفتم که فارسی صحبت کنم. هیچ شماره ای رو هم دیگه بعدش نگرفتم صبر کردم تا اپراتور برداره ولی یه خانم انگلیسی زبان برداشت دیگه بهش گفتم صبح وقت گرفتمو هنوز کانفرمیشن ایمیل واسم نیومده.شماره پاسمو گرفت و بعد گفت ایمیلمو اسپل کنم که متوجه شد حرف j رو اشتباهی g نوشته بودن. بعد بهم گفت من صبر میکنم چک ببین اومد یا نه.که در جا ایمیلش رسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aligalva نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه 25 ژوئن دوبی وقت مصاحبه دارم ولی شروع کلاسم 10 آگوسته. به نظرتون واسه ارمنستان نوبت بگیرم؟
    واسه رفتن به ارمنستان ویزا میخواد؟ چقدر طول میکشه؟
    برای ارمنستان ویزا می خواد ولی اگر هوایی برید تو فرودگاه ایروان براتون صادر می شه و اگر زمینی برید لب مرز
    البته از سفارت ارمنستان هم می تونید درخواست ویزا کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

بچه ها من 26 می ساعت 11 شب به ارمنستان ایمیل زدم.هنوز از هیچ جا نتونستم وقت بگیرم.بنظرتون تو ژوئن بهم وقت می دن؟آی تونی و پاسپورت نامبر و اینا رو تو میلم بهشون گفته بودم.رشتم صنایعه و فاند دارم برای پی اچ دی از دانشگاه رنک 21 یو اس نیوز.شروع کلاسام هم 1 آگوسته!به قول بعضی از بچه ها برای به گور رفتنم فک کنم قبر گیرمون نیاد جنازمون از استرس بپوسه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanid نمایش پست ها
    دقیق آیدا جان - و یک سری با گرفتن 3-4 تا وقت از سه چهار جای مختلف - میان اینجا با کمال خونسردی میگن ما 4 جا وقت گرفتیم حالا کدوم رو بریم - خوب همین باعث خورد شدن اعصاب امثال من و شما میشه دیگه
    مطمئن باشین شما هم دو هفته یا کمتر همین وضعیت رو خواهین داشت..انقد به ما استرس دادن که 10 روز پیش تا همین 3 -4 روز پیش هی منتظر بودیم و درخواست میدادیم یهو امروز مثلا دو تاش خبر دادن... البته کسی فکر نمیکرد ارمنستان دوباره وقت جون رو باز کنه با ایمیلم که جواب نمیدن...آروم باشین ...احتمالا تازه وقت گرفتن و میخوان بقیه رو کنسل کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط samanlagzi نمایش پست ها
    بچه ها من 26 می ساعت 11 شب به ارمنستان ایمیل زدم.هنوز از هیچ جا نتونستم وقت بگیرم.بنظرتون تو ژوئن بهم وقت می دن؟آی تونی و پاسپورت نامبر و اینا رو تو میلم بهشون گفته بودم.رشتم صنایعه و فاند دارم برای پی اچ دی از دانشگاه رنک 21 یو اس نیوز.شروع کلاسام هم 1 آگوسته!به قول بعضی از بچه ها برای به گور رفتنم فک کنم قبر گیرمون نیاد جنازمون از استرس بپوسه!!!
    دوست عزیزم من هم 27 می ایمیل دادم و هنوز جواب ایمیل نیومده - آخرین جوابی که به بچه دادن کسائی بودن که 25 می ایمیل زده بودن - پس امیدوارم در بهترین حالت امروز و یا دوشنبه (فردا و پسفردا تعطیله سفارت) بهمون جواب بدن !

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

بچه ها همین الان جواب منو دادن.یه دی اس 160 سابمیت می کنم و زنگ می زنم برام آرزوی موفقیت بکنید!:دی!

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه وقتی که ایمیل میزنیم به سفارت ارمنستان ، auomatic reply به عنوان اینکه ایمیلمون دریافت شده و fail نشده میاد برامون؟ یا همین که فرستادیم ، رسیده و باید منتظر جواب باشیم؟

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط andromeda1_n نمایش پست ها
    بچه ها گزینه فارسی رو نزنید. انگلیسی بزنید زود جواب میده. زیاد پشت خط نمیمونید. من به توصیه یکی از دوستان اینکارو کردم اینجا ازش تشکر میکنم
    از 11 جون وقت داشت. من وقت 25 جولای رو به 20 جون تغییر دادم هووورااا
    البته باز باید پین کد خریداری کنید. نیازی هم نیست خودتون 5 رو بگیریدو اینا، منتظر شید خودش که جواب داد مشخصات کارتو میگیره ازتون
    موفق باشید همگی
    بله حتما انگلیسی رو انتخاب کنید خیلی زودتر جواب میدن چون اکثر بچه ها فارسی رو انتخاب می کنن اون اپراتورها سرشون شلوغ تره!
    من امروز می خواستم برای یکی از دوستام وقت بگیرم اول فارسی رو انتخاب کردم حدود 40 دقیقه پشت خط موندم بعد قطع کردم و دوباره زنگ زدم و انگلیسی رو انتخاب کردم بعد 10 دقیقه جواب دادن!
    حتی چون دیدم ایمیل کانفیرمیشن بلافاصله نیومد دوباره زنگ زدم که بهش بگم و این بار هم چون انگلیسی رو انتخاب کردم حدود 5 دقیقه پشت خط موندم و وقتی بهش گفتم ایمیل نیومده گفت شماره پاسپورتت رو بده بعد تو سیستمش مشخصات اسم و فامیل و ایمیل رو چک کرد که یه حرف ایمیل رو جا انداخته بود اصلاح گرفت و دوباره فرستاد
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه