صفحه 12 از 291 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

نقل قول نوشته اصلی توسط amir123
    سه ماه پیش یه استاد چینی تو آمریکا با من مصاحبه کرد. یارو با 8 رقم اعشار سروقت تماس گرفت و راجه یه کلیات کارهای که کرده بودم سئوال کرد و هر جا که می گفتم احتیاج به توضیح بیشتر هست می گفت نه! بعدش هم تقریبا کلیه مطالب تو CV و SOP رو ازم پرسید احساسم این بود که CV و SOP من رو گذاشته جلوش و می خواد یه بار هم شفاهی بپرسه در آخر هم راجع به اولویت و سلایق تحقیقاتی و قصدم برای آینده و اینکه با دوری از وطن مشکل نداشته باشم پرسید.
    در کل می خوام بگم که قصد اصلیش ارزیابی سطح زبان من و اینکه می تونه با من ارتباط برقرار بکنه یا نه بودش.
    و جالب اینکه با وجودیکه سطح زبان من معمولیه گفت زبانت خیلی خوبه!!!!
    در مقایسه با چینی ها زبان ما (لهجمون) خیلی قابل فهمه!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir123
    سه ماه پیش یه استاد چینی تو آمریکا با من مصاحبه کرد. یارو با 8 رقم اعشار سروقت تماس گرفت و راجه یه کلیات کارهای که کرده بودم سئوال کرد و هر جا که می گفتم احتیاج به توضیح بیشتر هست می گفت نه! بعدش هم تقریبا کلیه مطالب تو CV و SOP رو ازم پرسید احساسم این بود که CV و SOP من رو گذاشته جلوش و می خواد یه بار هم شفاهی بپرسه در آخر هم راجع به اولویت و سلایق تحقیقاتی و قصدم برای آینده و اینکه با دوری از وطن مشکل نداشته باشم پرسید.
    در کل می خوام بگم که قصد اصلیش ارزیابی سطح زبان من و اینکه می تونه با من ارتباط برقرار بکنه یا نه بودش.
    و جالب اینکه با وجودیکه سطح زبان من معمولیه گفت زبانت خیلی خوبه!!!!
    فاند دادن بهتون حالا؟

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

معمولا چقدر احتمال داره قبل از apply و زمانی که شما اولین ایمیل رو به استادای امریکا میزنین ازتون بخوان که تلفنی مصاحبه بشید؟ چون معمولا مصاحبه تلفنی بعد از apply صورت میگیره.
    من خودم به یکی از استادای Georgia Tech که قبل از apply اولین ایمیل رو زده بودم خودش 2 ساعت بعد باهام تماس گرفت!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    معمولا چقدر احتمال داره قبل از apply و زمانی که شما اولین ایمیل رو به استادای امریکا میزنین ازتون بخوان که تلفنی مصاحبه بشید؟ چون معمولا مصاحبه تلفنی بعد از apply صورت میگیره.
    من خودم به یکی از استادای Georgia Tech که قبل از apply اولین ایمیل رو زده بودم خودش 2 ساعت بعد باهام تماس گرفت!
    جزء موارد نادر هست. معلومه استاده خیلی خیلی خوشش اومده!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahin
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    جزء موارد نادر هست. معلومه استاده خیلی خیلی خوشش اومده!
    بله منم خیلی ذوق زده شده بودم و اصلا انتظار نداشتم به این سرعت بهم زنگ بزنه! اما به نظر من مهمترین عامل انتخاب استادیه که از کار شما واقعا خوشش اومده باشه و خودش دنبال کار شما باشه. مثلا من برای همون دانشگاه به 2 تا استاد دیگه هم ایمیل زده بودم اما هیچکدوم حتی جواب هم نداده بودند.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

سلام
    از دانشگاهی که اپلی کردم هیئت ژوری‌اش میخواهند با skype با من تماس بگیرند تو همین تاپیک بچه ها گفتند که skype مناسب مصاحبه نیست. حالا چی کار کنم؟ ازشون شماره بگیرم خودم باهاشون تماس بگیرم؟ یا بگم من نمی‌تونم از skype استفاده کنم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tree
    سلام
    از دانشگاهی که اپلی کردم هیئت ژوری‌اش میخواهند با skype با من تماس بگیرند تو همین تاپیک بچه ها گفتند که skype مناسب مصاحبه نیست. حالا چی کار کنم؟ ازشون شماره بگیرم خودم باهاشون تماس بگیرم؟ یا بگم من نمی‌تونم از skype استفاده کنم؟
    skype توی ایران کار نمی کنه. کارت تلفن اینترنتی بگیر اگر می خوای خودت زنگ بزنی. من هر ماه توی یه کنفرانس تلفنی شرکت می کنم و از کارتهای تلفن اینترنتی استفاده می کنم که خوب جواب می دن. موفق باشی....

به نظر من اگه اینترنت پر سرعت داری حتما از Skype استفاده کن چون خیلی عالیه و هم می تونی طرف رو ببینی هم اینکه کامپیوتر جلوته و هر چی بخوای میشه از توش در آورد من تجربه مصاحبه با این برنامه رو دارم و واقعا راضیم
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

Junior Member

sysbiosys که میگه skype تو ایران کار نمی کنه پس شما (ehsan_ro) چطور استفاده کردید؟

ایشون حتما بخاطر سرعت اینترنت اینو میگه من که دارم استفاده می کنم و خیلی هم راضیم
    (من از سیستم های باند پهن محل کارم استفاده می کنم هر روز)
    مطمئن باشید که توی ایران کار می کنه اینم یه برنامه مثل مسنجر های دیگه است با این تفاوت که به صورت تخصصی تری ویدیو چت رو ساپورت می کنه
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)