نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 422 از 1150 نخستنخست ... 322372412413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432472522922 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,211 تا 4,220 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    بچه ها دقت کنید که حتما نامه معرفی به بانک 6 ماهه باشه ماله من 3 ماهه بود که بردم وزارت علوم و درستش کردم
    ممنون از راهنماییتون. شما توی یه پست قبل گفته بودید که بدون وثیقه (و اشتغال به تحصیل) ارز گرفتید. آیا آشنا داشتید یا با صحبت کردن قانعشون کردید؟
    ممنونم

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. شما توی یه پست قبل گفته بودید که بدون وثیقه (و اشتغال به تحصیل) ارز گرفتید. آیا آشنا داشتید یا با صحبت کردن قانعشون کردید؟
    ممنونم
    نه از کسی وثیقه نمیگرفتن حالا یا کلا قانونشون عوض شده یا اینکه اصفهان وثیقه نمیگیره
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

مگه نشاء خودش تو سایتش ننوشته که با نامه پذیرش برای بار اول ارز میدن؟؟ پس چرا منو ریجکت کرده گفته گواهی اشتغال به تحصیل ترم فعلی رو نذاشتی تو سایت!! به همین راحتی 1 ماه کل برنامه رو میندازند عقب!

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    مگه نشاء خودش تو سایتش ننوشته که با نامه پذیرش برای بار اول ارز میدن؟؟ پس چرا منو ریجکت کرده گفته گواهی اشتغال به تحصیل ترم فعلی رو نذاشتی تو سایت!! به همین راحتی 1 ماه کل برنامه رو میندازند عقب!
    حضوری برو و کارت رو پیگیری کن.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

یه چیز دیگه، باید هر ترم نامه اشتغال به تحصیل رو پست کنیم ایران تا حضوری ببرند به موسسه بدن برای معرفی نامه؟

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

اگر گذاشتی و رد شده حتما به خاظد اینکه که تایید شده نبوده البته خلاف قانون هست و برای ترم اولی ها نباید لحاظ شه
    یه چیز دیگه، باید هر ترم نامه اشتغال به تحصیل رو پست کنیم ایران تا حضوری ببرند به موسسه بدن برای معرفی نامه؟
    بله هر ترم که میخواهی ارز بگیری به اشتغال به تحصیل تایید شده ات نیاز داری و برای ترم های بعد هم بهتر صفحه اول و ویزا و ورود و خروجت را هم تایید کنی همراه با اشتغال به تحصیلت
    موفق باشی
    من یک هموطن هستم دوستان میتونید رو کمک من حساب کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Manufacturing Engineering - IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط hdashti نمایش پست ها
    من برای ترم اول 2013 تو سایت نشا ثبت نام کردو اما بدون ذکر دلیل ریجکت کردن. من نامه پذیرشم و ویزا گذاشتم تو سایت(برای 10 آذر). الان که میگید CoE ممکنه دلیل ریجکتم این باشه؟(چون CoE نذاشتم)
    معمولا باید CoE رو بزارید ولی فکر نکنم بخاطر اون رجکت شده باشه!!! بنظرم حضورا برید بپرسید ولی قبلش میتونید CoE رو بزارید تا ببینید نتیجه اش چی میشه
    دوستانی که واسه اسپرینگ 2013 میرن SIUE پیام بدن

من الان فهمیدم چی شده!! آخه جواب کارشناس بی سوادشون این بوده:
    ارائه اشتغال به تحصیل پاییز 2012 به تاریخ روز الزامی است. گواهي اشتغال به تحصيل متعلق به نيمسال جاري نمي باشد.

خوب معلومه که تاریخ نامه پذیرش من مال تابستان هستش یعنی پذیرش رو تو تابستون برام فرستادن ولی تو متنش نوشته Entry September 2012 . خوب آخه نامه پذیرش رو که توی ترم جاری صادر نمی کنن!! ولی وقتی با یه سری آدم بی سواد طرف باشی نباید بیشتر از این ازشون انتظار داشت. اونم تو این شرایط که معلوم نیست تا ماه دیگه که دوباره نوبتت بشه اصلا تو ایران ارز دانشجویی بدن یا نه!

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghaffari نمایش پست ها
    من تاریخ دریافت نامه ام 10 آذر هست، 10 روز پیش رفته بودم، وزارت علوم خواستم زودتر نامه ام را بگیرم، ولی آقای پاداشی گفت نمی تونه اینقدر زود بده، مثلاً به من و یک پیرمردی هم که اونجا بود گفت که از 2 شنبه هفته پیش می تونه بده. که دیگه من هم نرفتم سراغش دیگه اگه می خواد چند روز قبل از خود روزش بده.
    شما که نامه ات رو هم زود بگیری که فایده نداره، آخرش ارز رو نمی تونی خودت بگیری. بده خانواده بگیرند.
    معمولا چقدر طول میکشه نوبت بانکت بشه؟

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

من الان فهمیدم چی شده!! آخه جواب کارشناس بی سوادشون این بوده:
    ارائه اشتغال به تحصیل پاییز 2012 به تاریخ روز الزامی است. گواهي اشتغال به تحصيل متعلق به نيمسال جاري نمي باشد.

خوب معلومه که تاریخ نامه پذیرش من مال تابستان هستش یعنی پذیرش رو تو تابستون برام فرستادن ولی تو متنش نوشته Entry September 2012 . خوب آخه نامه پذیرش رو که توی ترم جاری صادر نمی کنن!! ولی وقتی با یه سری آدم بی سواد طرف باشی نباید بیشتر از این ازشون انتظار داشت. اونم تو این شرایط که معلوم نیست تا ماه دیگه که دوباره نوبتت بشه اصلا تو ایران ارز دانشجویی بدن یا نه!
    سلام. بالاخره تو این همه پرونده اشتباه هم پیش میاد دیگه.
    موقع ثبت نام یه قسمت وجود داره که در صورت نیاز به توضیحات بیشتر، از اون استفاده می کنن. شما سعی کن همه چیز رو شفاف توضیح بدی که طرف کارش راحت تر شه و دوباره دچار اشتباه نشه.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .