نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 818 از 1150 نخستنخست ... 318718768808809810811812813814815816817818819820821822823824825826827828868918 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,171 تا 8,180 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

Banned

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    توی صفحه ی ۳ این لینک که مربوط به دفتره حافظه منافع ایران هاست نوشته که باری هر دانشجو صرفن یک بر نامی معرفی به بانک صادر میشه
    http://www.daftar.org/forms/studentaffairs/51.pdf
    به یان لینکها پشیزی اهمیت ندید!!
    شما هر سال دوبار نامه اشتغال به تحصیل میگیرید میدید تایید کنن تازه واسشون خیر هم داره چند دلاری!!از خداشونه I mean

سلام
    در حال حاضر برای کسانی که تازه پذیرش گرفتن مثل قبل مستقیم باید بانک برای ارز یا جدیدا اینها هم مثل قبلی ها در شنا ثبت نام کنند و همان روند بقیه رو دارند؟
    من می خوام برای دکتری برام المان کسی می تونه مقدار وثیقه چقدر باید بذارم؟ اصلا وثیقه می خواد؟
    ممنون می شوم راهنمایی فرمایید.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

سلام ، من امسال در فرانسه مشغول به تحصیل شدم و از طریق سامانه نشا هم برای گرفتن نامه اقدام کردم که موافقت کردند و باید حالا با گواهی اشتغال به تحصیل تائید شده توسط سفارت ایران در فرانسه که اون رو برای خانواده ام در ایران میفرستم به دفتر پست مراجعه کنند و نامه وزارت علوم را دریافت کنند. سپس با اون نامه و گواهی که من فرستادم به بانک سامان یاتجارت مراجعه کنند تا ارز را بهشون بدهند. حالا یه سوال دارم : تاریخی که تو سایت نشا جهت مراجعه به پست تعیین کرده 12 مهرماه بوده اگه بعد از تاریخ بروند نامه رو بهشون میدهند؟ و آیا حتما باید اصل گواهی اشتغال به تحصیل رو بفرستم یا میتونم اسکن و ایمیلش کنم؟ متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط ezm820 نمایش پست ها
    سلام ، من امسال در فرانسه مشغول به تحصیل شدم و از طریق سامانه نشا هم برای گرفتن نامه اقدام کردم که موافقت کردند و باید حالا با گواهی اشتغال به تحصیل تائید شده توسط سفارت ایران در فرانسه که اون رو برای خانواده ام در ایران میفرستم به دفتر پست مراجعه کنند و نامه وزارت علوم را دریافت کنند. سپس با اون نامه و گواهی که من فرستادم به بانک سامان یاتجارت مراجعه کنند تا ارز را بهشون بدهند. حالا یه سوال دارم : تاریخی که تو سایت نشا جهت مراجعه به پست تعیین کرده 12 مهرماه بوده اگه بعد از تاریخ بروند نامه رو بهشون میدهند؟ و آیا حتما باید اصل گواهی اشتغال به تحصیل رو بفرستم یا میتونم اسکن و ایمیلش کنم؟ متشکرم
    همون تاريخ بايد برن پست،گواهي اشتغال به تحصيل واسه پست أصلش نياز نيست ولي واسه بانك چرا.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    سلام دوستان

مدارک تایید شده در سفارت پاکستان در آمریکا باید مجدداً به تایید وزارت امور خارجه هم برسه و بعد به بانک مراجعه کنیم؟ یا با داشتن نامه وزارت علوم و مدارک تایید شده دیگه چیز خاصی لازم نیست؟

ممنون
    بله بايد تأييد وزارت خارجه هم بشه،غير تهران،درشهرهاي بزرگ هست

سلام دوستان،
    من از دانشگاه ویندزور کانادا پذیرش گرفتم اومدم کانادا. ولی ترم اول رو دیفر کردم و الان از یک دانشگاه دیگه واسه ترم زمستون پذیرش گرفتم. از طرفی با درخواست ارز دانشجویی ام برای ترم پاییز موافقت شده. ولی من گواهی اشتغال به تحصیل ندارم. باید گواهی اشتغال به تحصیل حتما ببرم واسه ترم اول یا با همون نامه پذیرشم بهم ارز میدن؟ سوال بعدیم هم اینه که پدر و مادر علاوه بر پذیرش دانشگاه، کپی کارت ملی، وکالت نامه مدرک دیگه ای هم باید با خودشون ببرن؟

Senior Member aypar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics- photonics

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammontazeri نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از دانشگاه ویندزور کانادا پذیرش گرفتم اومدم کانادا. ولی ترم اول رو دیفر کردم و الان از یک دانشگاه دیگه واسه ترم زمستون پذیرش گرفتم. از طرفی با درخواست ارز دانشجویی ام برای ترم پاییز موافقت شده. ولی من گواهی اشتغال به تحصیل ندارم. باید گواهی اشتغال به تحصیل حتما ببرم واسه ترم اول یا با همون نامه پذیرشم بهم ارز میدن؟ سوال بعدیم هم اینه که پدر و مادر علاوه بر پذیرش دانشگاه، کپی کارت ملی، وکالت نامه مدرک دیگه ای هم باید با خودشون ببرن؟
    اگه با نامه پذیرش واسه گرفتن ارز اقدام کردین، در این صورت فقط واسه یک ماه اول ارز میدن، نامه پذیرش لازمه
    اگه با گواهی اشتغال به تحصیل اقدام کردین واسه اون ترم ارز میدن. گواهی اشتغال به تحصییل لازمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سازه - دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید. من دانشجوی ترم اول فال 2014 هستم و الان امریکا هستم. الان نامه ارزم حاضر شده و خانوادم در ایران تحویل گرفتند. خواستم ببینم باید گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه امریکا بگیرم و بدم دفتر حافظ منافع ایران تو واشنگتن تایید کنه تا ارز بگیرم یا اینکه با همون نامه خانوادم میتونند ارز بگیرند. لطفا مراحل رو اگه بفرمایید ممنون میشم؟؟؟ و اینکه کدوم بانک توی تهران الان ارز میده؟؟؟

سپاسگزارم

Banned

دوستانی که گواهی اشتغال رو فرستادن سفارت پاکستان چقدر طول کشیده برگرده حدودی از روزی که فرستادین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    دوستانی که گواهی اشتغال رو فرستادن سفارت پاکستان چقدر طول کشیده برگرده حدودی از روزی که فرستادین؟
    ٢هفته اي ميشه