نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: لطفاً ابتدا قبل از ارسال پست

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 824 از 1150 نخستنخست ... 324724774814815816817818819820821822823824825826827828829830831832833834874924 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,231 تا 8,240 , از مجموع 11491

موضوع: ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی (مدارک و روند کاری)

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun.it نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز

من شرایطم رو توضیح می دم ممنون می شم اگر دوستان مطلع کمک کنن. من از آمریکا پذیرش گرفتم، حدود یک سال قبل برای فال 2014 ولی به خاطر یه سری مسائل دیفر کردم برای زمستان 2015. ویزای خودم و خانمم رو هم یک ماه قبل گرفتم. در حال حاظر داشنجوی دوره ارشد هستم و تا 1 ماه دیگه درسم تموم می شه. I20 جدید رو هم دانشگاه بهم داده و الآن دارمش که توش توضیح داده که چه زمانی باید برم آمریکا و شروع کنم به تحصیل. حالا می خواستم بدونم آیا امکانش هست بتونم ارز بگیرم یا نه؟ حتی اگر 10 درصد هم شانس برای گرفتن ارز دانشجویی داشته باشم مطمئنم که می تونم بگیرم. البته توجه کنید که منظور بعد از فارغ التحصیلی هستا. یعنی ارشدم رو تموم کردم ولی هنوز تو ایرانم و می خوام مثلا 1 ماه بعد برم آمریکا. آیا می تونم ارز بگیرم یا نه؟

با تشکر

معلومه که نه. ازت گواهی خروج از کشور و اشتغال به تحصیل میخان. ما که همه مدارکمون ردیف بود هنوز هیچی دستمون رو نگرفته.
    کسی که از ره تقوا قدم برون ننهاد - به عزم میکده کنون سر سفر دارد
    دل شکسته ی حافظ به خاک خواهد برد - چو لاله داغ هوایی که بر جگر دارد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    animation

سلام به همه دوستان
    توی سایت نشا آخرین مطلب در باره ارز دانشجویی مال مدتها پیشه. آیا الان می شه اقدام کرد یا باید منتظر باشیم تا اطلاع بدند؟ و دیگه اینکه آیا تاییدریز نمرات اجباریست؟ و آیا لازمه پاسپورتمون رو هم واسه واشنگتون بفرستیم؟

ممنون پیشاپیش

با سلام خدمت دوستان گرامی

حقیقتا من قصد دارم که برای یکی از دانشگاه های آلمان که اسم این دانشگاه هم در لیست ممتاز وزارت علوم قرار دارد برای مقطع دکتری اپلای کنم. تا حدودی هم استاد با بنده موافقت کرده و ظاهرا پذیرش قطعیه. بنده قصد دارم که با هزینه شخصی اقدام به تحصیل کنم و طبق قانون آلمان باید 8000 یورو در حسابمان باشد. سوال بنده از دوستان اینه که آیا این ارز مرجع را به همه دانشجویان واجد شرایط می دهند یا فقط به عده ای خاص تعلق می گیرد؟ سوال بعدی اینه که ایا با داشتن نامه پذیرش و نه گواهی اشتغال به تحصیل، ارز دانشجویی به ما تعلق میگیرد؟

با تشکر

Senior Member aypar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics- photonics

با نامه پذیرش فقط 1000$واسه مقرری واسه یک ماهو میدن.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها

حقیقتا من قصد دارم که برای یکی از دانشگاه های آلمان که اسم این دانشگاه هم در لیست ممتاز وزارت علوم قرار دارد برای مقطع دکتری اپلای کنم. تا حدودی هم استاد با بنده موافقت کرده و ظاهرا پذیرش قطعیه. بنده قصد دارم که با هزینه شخصی اقدام به تحصیل کنم و طبق قانون آلمان باید 8000 یورو در حسابمان باشد. سوال بنده از دوستان اینه که آیا این ارز مرجع را به همه دانشجویان واجد شرایط می دهند یا فقط به عده ای خاص تعلق می گیرد؟ سوال بعدی اینه که ایا با داشتن نامه پذیرش و نه گواهی اشتغال به تحصیل، ارز دانشجویی به ما تعلق میگیرد؟

با تشکر
    پست #8225 و پست مرتبط قبلیش رو بخونید، به من با نامه پذیرش ندادن! حالا باید گواهی بگیرم و برم سفارت تایید کنم! به همه کسانی که مشغول به تحصیل در مقاطع مستر و بالاتر هستند این ارز تعلق میگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    پست #8225 و پست مرتبط قبلیش رو بخونید، به من با نامه پذیرش ندادن! حالا باید گواهی بگیرم و برم سفارت تایید کنم! به همه کسانی که مشغول به تحصیل در مقاطع مستر و بالاتر هستند این ارز تعلق میگیره.
    مرسی از شما دوست گرامی و همچنین از Aypar عزیز. فقط قربان میخواستم بدونم دلیل اینکه به شما ارز را با نامه پذیرش ندادند چی بود؟ و دیگر اینکه به همه افرادی که مشغول به تحصیل باشند و گواهی اشتغال به تحصیل داشته باشند ارز تعلق میگیرد؟ منظور بنده اینه که سلیقه ای عمل نمیکنند و 100% همه افراد از این امتیاز بهره مند میشوند؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها

با تشکر
    اولا ارز مرجع 1000 تومنی خیلی وقته جمع شده. ارز دانشجویی دوهزار و اندی میدن. دوما نه الحمدالله این یکی زیاد تبعیض نداره.
    کسی که از ره تقوا قدم برون ننهاد - به عزم میکده کنون سر سفر دارد
    دل شکسته ی حافظ به خاک خواهد برد - چو لاله داغ هوایی که بر جگر دارد

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

نوابغمون در دفتر، فقط نامه هزینه ها رو تایید کردن و دست به گواهی اشتغال به تحصیل هم نزدن!! تازه بعد از سه هفته!! فقط اون نامه هزینه ها رو به ضمیمه ی کپی I-20 تایید کردن!!
    باید مجددا بفرستم براشون که گواهی اشتغال به تحصیل رو هم تایید کنن؟! درسته؟!
    این وسط این همه هزینه چی میشه؟!؟
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

1- من برای ترم ژانویه از کانادا پذیرش گرفتم، برای پرداخت شهریه دانشگاه از طریق ارز دولتی چکار باید کرد؟ چون شهریه دانشگاه باید همون هفته اول ژانویه پرداخت بشه.
    2- وقتی من هنوز ایران هستم، برای ترم اول دانشگاه چگونه میشه برای دریافت ارز ثبت نام کنم؟ با نامه پذیرش میشه ارز گرفت؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    نوابغمون در دفتر، فقط نامه هزینه ها رو تایید کردن و دست به گواهی اشتغال به تحصیل هم نزدن!! تازه بعد از سه هفته!! فقط اون نامه هزینه ها رو به ضمیمه ی کپی I-20 تایید کردن!!
    باید مجددا بفرستم براشون که گواهی اشتغال به تحصیل رو هم تایید کنن؟! درسته؟!
    این وسط این همه هزینه چی میشه؟!؟
    من اصلا نامه هزینه ها رو نفرستادم. فقط i-20 با گواهی اشتغال به تحصیل رو میفرستادید اونا هم گیج نمیزدن