صفحه 371 از 428 نخستنخست ... 271321361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381421 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,701 تا 3,710 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط arashllaa نمایش پست ها
    سلام من از دوستانم شنیدم فینچ محله بسیار خطرناکیه حالا در مورد جاهای دیگه نمیدونم
    نخیر
    بین فینچ و استیلز مجاور یانگ و اتفاقا نزدیک استیلز محل بسیار خوبی با امکان دسترسی مناسب به حمل و نقل عمومی و سوپرهای ایرانی و دسترسی به ریچموند هیل و داون تاون تورنتو همزمان هست. البته ممکن است حتی آپارتمانهای مختلف یک محله با هم متفاوت باشند ولی در کل منطقه بدی نیست. این نظر من البته همزمان با نظر جناب قلوب ارسال شد که ایشان توضیحاتشان کاملتر است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    آن تقاطع فینچ و جین است که منطقه با امنیت کمتر تلقی میشه نه این تقاطع که دوستمان گفتند (فینچ و لسلی). این منطقه تا حدود یانگ اتفاقا از مناطق امن و گرانقیمت با تعداد زیاد مهاجر ایرانی است.

توجه کنید فینچ یک خیابان خیلی طولانی است مثل ولیعصر، و همه جای آن یکسان نیست. مثل اینست که شما در ولیعصر تقاطع زعفرانیه دارید و میدان راه آهن هم دارید.
    یعنی نزدیک دانشگاه یورک منطقه بدیه برای زندگی؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط haghighyomid نمایش پست ها
    بهرحال با استاندارد کانادا جزو مناطق بالنسبه ناامن شهر حساب میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بهرحال با استاندارد کانادا جزو مناطق بالنسبه ناامن شهر حساب میشه.
    ممنون از راهنماییتون. یعنی خوابگاه های دانشجویی در این منطقه نا امن هستند؟ میشه در مورد این استانداردی که گفتید بیشتر توضیح بدید. در این سایت http://www.torontolife.com/neighbourhood_rankings/ که من چیزی پیدا نکردم.

ApplyAbroad Guru

نزدیک دانشگاه یورک را نمیدونم چجور هست ولی کلا نزدیکی به کمپ دانشگاه فاکتور مهمی برای امنیت نیست.
    نزدیک دانشگاه ریرسون تو داون تاون حوالی جرارد و حتی برخی اوقات توی خود کمپ مثلا محل تجمع برخی بی خانمانها و بعضا افراد خاص! هست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    نزدیک دانشگاه یورک را نمیدونم چجور هست ولی کلا نزدیکی به کمپ دانشگاه فاکتور مهمی برای امنیت نیست.
    نزدیک دانشگاه ریرسون تو داون تاون حوالی جرارد و حتی برخی اوقات توی خود کمپ مثلا محل تجمع برخی بی خانمانها و بعضا افراد خاص! هست.
    یعنی روز هم امنیت نیست تو این مناطق؟

ApplyAbroad Guru

یعنی روز هم امنیت نیست تو این مناطق؟
    والا بحث امنیت البته نه به اون شکل. فقط روبرو شدن گاه و بیگاه با چنین صحنه هایی از قبیل برخی افراد بی خانمان که مواردی هم به صورت اگرسیو درخواست کمک میکنند چندش آور است وگرنه به لحاظ امنیتی شاید به آن شکل حداقل در طول روز مطرح نباشد.

سلام.امیدوارم سوالم تکراری نباشه.هرچند که قبلا تمام این تاپیک رو مطالعه کردم اما الان که آخرین ساعتهای قبل از سفر رو میگذرونم گاهی به خیلی از چیزایی که فکر میکردم میدونستم شک میکنم.
    به جز فرمهای B4 و B4a ،لازمه فرم دیگه ای رو هم پر کنیم؟مثلا E311؟
    در مورد فرمهای B4 و B4a،توی اولی که اصلیه تمام اجناسمون رو به صورت کلی گروه بندی کنیم و قیمت بذاریم و بعد توی دومی فقط اجناس ارزشمندمون رو لیست کنیم؟
    پیشاپیش ممنونم.

در مورد جریمه ی اضافه بار هم اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم بذاره.ما هرچقدر هم تلاش میکنیم نمیتونیم مشکل اضافه وزن رو حل کنیم متاسفانه!
    ویرایش توسط sepehr_5566 : July 24th, 2015 در ساعت 11:37 PM دلیل: ترکیب

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

دوست عزيز پيشنهاد ميکنم سئوال در مورد بار رو در اين ترد مطرح کنی زودتر جواب ميگيری. موفق باشی http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%D8%A7%D8%B1)
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_violet نمایش پست ها
    در مورد جریمه ی اضافه بار هم اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم بذاره.ما هرچقدر هم تلاش میکنیم نمیتونیم مشکل اضافه وزن رو حل کنیم متاسفانه!

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

سلام
    دوستاني که در تورنتو زندگي مي کنن ميشه لطف کنيد بفرماييد فرم RC151 E 15 که مربوط به GST/HST Credit Application ميشه رو چه کسي بايد پر کنه و بفرسته؟ توي YMCA گفتن بايد اين داستان براي همه مهاجران تازه وارد انجام بشه ولي خيلي تاکيد به آدرس توي توضيحاتش هستش

اصلا اين فرم به چه دردي مي خوره؟ داستان ماه آپريل براي تفکيک اعمال شده توي فرم چيه؟ من يک لند کردم و برگشتم ايران براي يک مدتي آيا ميتونم به آدرس يکي از دوستانم پر کنم و بعد از طريق پست بفرستمش يا حتما بايد اونجا باشي و جايي رو اجاره کرده باشي که اين فرم رو پر کني و تحويل بدي؟

به طور کلي اگه اصلا اين فرم رو کسي نده چي ميشه؟

مرسي از وقتي که براي پاسخ ميگذاريد
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)