صفحه 2924 از 5471 نخستنخست ... 19242424282428742914291529162917291829192920292129222923292429252926292729282929293029312932293329342974302434243924 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,231 تا 29,240 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    نمي دونم لينكش كجا است از يك وكيل بپرسيد
    كاملن منطقي هست نمي تونند زن و شوهر رو كه از هم جدا كنند كه حالا مثلن يكيشون 730 روز بود توي كانادا يكي ديگه 715 روز!!!!
    من قبلا يكبار ديگر كه دقيقا همين مطلب از طرف شما بيان شده بود در پست خصوصي ازتون سوال كردم و شما پاسخي نداديد از وكيل پرسيدم . گفتند درست نمي باشد.
    براي همين وقتي دوباره از طرف شما بيان شد خواستم كه لينك معتبر مربوطه را هم اعلام كنيد تا چنانچه قوانيني در اين خصوص وجود دارد همگان مطلع شوند، كه ظاهرا اين مطلب بر اساس نتيجه گيري شما مي باشد.
    در مورد استدلال شما هم ميتونم اين رو اضافه كنم كه آنها اتفاقا نمي خواهند كه افراد رو از هم جدا كنند و التزام به اقامت 730 روز براي هر دو نفر (در دوره 5 ساله زماني )هم در راستاي با هم زندگي كردن است.
    ویرایش توسط mehranam : June 30th, 2012 در ساعت 02:51 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranam نمایش پست ها
    من سوالم در خصوص سيتي زن شيپ و شرايط آن نبود .دوستي ادعا كردند كه:"اين موضوع مربوط به حفظ اجازه ي اقامت و يا تمدي آن مي شود كه اگر يكي از زوجين محدوديت 2 سال از 5 سال رو رعايت كرده باشد براي زوج ديگر هم كفايت مي كند " و من هم ازشون خواستم منبع رسمي براي حرفشان كه بسيار مهم هم مي باشد را اعلام كنند.
    كه در لينك شما در اين خصوص صحبتي نشده است.
    بله طبق این لینک می تونید
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/5445ETOC.asp
    قسمت Accompanying a permanent resident outside Canada قید کرده
    ویرایش توسط kmahyar : June 30th, 2012 در ساعت 02:54 PM

من قبلا يكبار ديگر كه دقيقا همين مطلب از طرف شما بيان شده بود در پست خصوصي ازتون سوال كردم و شما پاسخي نداديد از وكيل پرسيدم . گفتند درست نمي باشد.
    براي همين وقتي دوباره از طرف شما بيان شد خواستم كه لينك معتبر مربوطه را هم اعلام كنيد تا چنانچه قوانيني در اين خصوص وجود دارد همگان مطلع شوند، كه ظاهرا اين مطلب بر اساس نتيجه گيري شما مي باشد.
    شما يعني ميخواستيد تحريك كنيد دنبال لينك بگرديم براتون؟
    بفرماييد:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa....asp#appendixA

پس يعني وكيلتون ميگه مثلن زن رو نگه مي دارند توي كانادا اجازه ي اقامتش رو تمديد مي كنند بعد مرد رو به خاطر كه تعداد روز اقامتش كمتر از 730 روز هست اقامتش رو تمديد نمي كنند مي گن برو كشورت از طريق FSW اقدام كن؟!!!
    ویرایش توسط Pearson : June 30th, 2012 در ساعت 02:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    شما يعني ميخواستيد تحريك كنيد دنبال لينك بگرديم براتون؟
    بفرماييد:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa....asp#appendixA

پس يعني وكيلتون ميگه مثلن زن رو نگه مي دارند توي كانادا اجازه ي اقامتش رو تمديد مي كنند بعد مرد رو به خاطر كه تعداد روز اقامتش كمتر از 730 روز هست اقامتش رو تمديد نمي كنند مي گن برو كشورت از طريق FSW اقدام كن؟!!!
    ممنون از لينكي كه گذاشتيد اما:
    1- من وكيل ندارم و خودم پرونده ام را مثل بسياري از دوستان ديگر پيش مي برم.ضمن اينكه اگر در خصوص مسائل تخصصي كه خودم اطلاعي ندارم از ديگران سوال مي كنم (ولو يك وكيل )و عصباني هم نمي شوم .
    2-استدلال شما را متوجه نمي شوم.دوست عزيز شما فقط يك حالت را در نظر مي گيريد و بر مبناي اين يك حالت يك نتيجه گيري كلي مي كنيد !
    3-در لينكي كه شما ارائه داديد ممكنه بفرماييد كجاش حرف شما را تاييد مي كند؟بند 3 براي كساني است كه زير 22 سال هستند.
    بهر حال ممنون از پاسخ شما
    ویرایش توسط mehranam : June 30th, 2012 در ساعت 03:27 PM

ApplyAbroad Hero

سلام
    شرمنده من وارد بحثتون میشم
    اقلا این ده صفحه اخیر بحثها مربوط به این تاپیک نیست فکر کنم بیشتر باید توی فروم سفر به کانادا یا زندگی در کانادا مطرح بشه.......ما هنوز پامون نرسیده کانادا...شما همش دارین راجع به زن و شوهر که یکیشون اقامتش رو پر کنه یکی نکنه صحبت میکنید....
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    سلام
    شرمنده من وارد بحثتون میشم
    اقلا این ده صفحه اخیر بحثها مربوط به این تاپیک نیست فکر کنم بیشتر باید توی فروم سفر به کانادا یا زندگی در کانادا مطرح بشه.......ما هنوز پامون نرسیده کانادا...شما همش دارین راجع به زن و شوهر که یکیشون اقامتش رو پر کنه یکی نکنه صحبت میکنید....
    من فکرکردم همه اقامت گرفتن و الان مشکل سیتی زنی دارن!خوش بحالشون که مشکلشون فقط پاس کاناداس منکه هنوز رنگ مدیکالم ندیدم

اوهه.... ۲۶ صفحه خوندم تا رسیدم اینجا... چه خبره؟
    باز یه خبر خوب اومد یه عده ای تاب نیاوردن جو منفی دادن؟
    درضمن حلول ماه مبارک جولای رو هم به منتظران جولای و متولیدن این ماه عزیز، تبریک میگم.
    (فدرال 38 شغله) (کد 0213) ارسال مدارک May 2009 فایل نامبر اول June 2009 دریافت مدارک در سوریه Ocober 2009 فایل 2 2009 December انتقال به ورشو 2011 1 December وضعیت فعلی In Process شروع پراسس 2012 25 January مدیکال 2012 5 August

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

1- من وكيل ندارم و خودم پرونده ام را مثل بسياري از دوستان ديگر پيش مي برم.ضمن اينكه اگر در خصوص مسائل تخصصي كه خودم اطلاعي ندارم از ديگران سوال مي كنم (ولو يك وكيل )و عصباني هم نمي شوم .
    2-استدلال شما را متوجه نمي شوم.دوست عزيز شما فقط يك حالت را در نظر مي گيريد و بر مبناي اين يك حالت يك نتيجه گيري كلي مي كنيد !
    3-در لينكي كه شما ارائه داديد ممكنه بفرماييد كجاش حرف شما را تاييد مي كند؟بند 3 براي كساني است كه زير 22 سال هستند.
    دوست عزيز

با اينكه اين بحث به موضوع مربوط نيست:

Option 3 رو ملاحظه بفرماييد به نتيجه مي رسيد:
    OPTION 3. Accompanying a permanent resident outside Canada
    You may count each day you accompanied a permanent resident outside Canada provided that:

• the person you accompanied is your spouse, common-law partner or parent (if you are a child under 22 years of age); and
    • he or she was employed on a full-time basis by a Canadian business or in the public service of Canada or of a province during the period you accompanied him or her.

Evidence that you are accompanying a permanent resident
    You must provide supporting documents to prove that:

• The person you are accompanying is a permanent resident
    • You are the spouse, common-law partner or child of that person and
    • The permanent resident you are accompanying meets his or her own residency obligation

Supporting documents may include:

• marriage license
    • child’s birth certificate, baptismal document, and/or adoption or guardianship document
    • school and/or employment records
    • association or club memberships
    • passports or other travel documents
    • documents indicating that the person you are accompanying meets his or her own residency obligation

به صراحت گفته شده اگه همراه مثلاً همسرتان كه اقامت دائم دارد باشيد و ايشان كار تمام وقت داشته باشند ( با ارائه مدارك ليست شده ) روزهاي ايشان به حساب شما نيز محسوب مي شود (You may also count the days spent outside of Canada)

در ضمن پيمان (Pearson) يكي از افراد بسيار باتجربه و به نوعي ريش سفيد كل اين فروم هستند، لطفاً رعايت احترام همه مخصوصاً ايشون رو مد نظر داشته باشيد.

متشكرم.
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

بچه ها کسی خبری از جزئیات بیشتر برنامه اداره مهاجرت نداره ؟ چیز جدیدی به وقوع نپیوسته ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس معدن - تربیت مدرس

سلام
    خیلی جواب منطقیه وقتی یکی از زوجین مجوز ادامه حضور رو داره خوب اونیکی هم باید بتونه پیش همسرش باشه
    دریافت فرم ها در سیدنی :2010 April - مديكال : 25 جون 2014 - ويزا : 19 دسامر 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)