نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط 8521413 نمایش پست ها
    سلام، نظر خودم رو عرض میکنم.
    در اینجور مواقع معمولا اساتید با دانشجوها خیلی همکاری میکنن و سعی میکنن تا حد امکان تاریخ شروع دوره دکترا رو به عقب بندازن.
    به نظرم با منشی گروه و استاد مربوطه در این مورد صحبت کنین و شرایط رو توضیح بدین، هرکاری از دستشون بر بیاد انجام میدن.
    در مورد سفارت هلند در یکی از کشورهای همسایه هم قطعا این کار امکان پذیر هست، شما باید با بخش نیروی انسانی (HR) دانشگاه که واسه ویزاتون اقدام کرده تماس بگیرین و ازشون بخواهین تا با سازمان مهاجرت هلند (IND) در این مورد هماهنگ کنن. آی ان دی میتونه از سفارت هلند در یکی از کشورهای هسمایه بخواد که کارهای صدور ویزای ورود شما رو انجام بده. شما الان ایمیل صدور ویزای ورود و کارت اقامت رو از دانشگاه دریافت کردین؟

سلام. خیلی ممنونم از راهنمایی تون.
    من فقط با استاد تماس گرفتم و استاد بطور شفاهی موافقتش رو اعلام کرد ولی گفت به صورت رسمی الزام داریم که اعلان موقعیت ها رو توی سایت بگذاریم و بعد از پایان ددلاین مراحل اداری رو شروع کنیم. دو بار تا الان ددلاین رو تمدید کردن. هربار یک ماه.

راستی الان سایت سفارت رو چک کردم، برای موارد اضطراری از جمله قراردادهای کاری با دعوتنامه شرکت معتبر میشه درخواست ویزا داد. الان نامه پذیرشی که از طرف دانشگاه میاد، با توجه به اینکه دکترا توی هلند شغل محسوب نیشه، شامل این دسته از موارد اضطراری میشه؟
    ویرایش توسط TIMETRAVELER : June 11th, 2020 در ساعت 05:25 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)