صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 161

موضوع: تجربیات آزمون 21 فوریه 2009 سنجش (تهران)

پیش فرض امتحان GRE Feb 21,2009

سلام . من در امتحان 3 اسفند 87 (GRE Feb 21,2009 )شرکت خواهم کرد .از تمام کسانی که در این روز امتحان خواهند داد دعوت می کنم در اینجا تبادل نظر و افکار نمایند و کمکی به شرکت کنندگان باشد .این امتحان رقابتی نیست. من امروز شروع می کنم امیدوارم که دیر نباشه .از یکی از دوستان چند تا نمونه سوال پیدا کردم .امیدوارم هممون موفق باشیم.

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : امتحان GRE Feb 21,2009

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgharavi
    سلام . من در امتحان 3 اسفند 87 (GRE Feb 21,2009 )شرکت خواهم کرد .از تمام کسانی که در این روز امتحان خواهند داد دعوت می کنم در اینجا تبادل نظر و افکار نمایند و کمکی به شرکت کنندگان باشد .این امتحان رقابتی نیست. من امروز شروع می کنم امیدوارم که دیر نباشه .از یکی از دوستان چند تا نمونه سوال پیدا کردم .امیدوارم هممون موفق باشیم.
    دوست عزیز نظرات خود را برای امتحان GRE در یکی از تاپیک های مربوطه مطرح کنید و از ایجاد موضوعات مشابه خودداری فرمائید
    از همکاری شما ممنونم

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,5620.0.html

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,6809.0.html

تاپیک به علت تکراری بودن قفل شد

Junior Member

پیش فرض تجربیات آزمون 21 فوریه 2009 سنجش (تهران)

خوب آزمون امروز هم بر گزار شد.
    من به شخصه اصلآ از سازمان سنجش در مورد نحوه ی بر گزاری آزمون رضایت ندارم.
    نمی دونم چرا اینهمه بی نظمی بود.
    سازمان سنجش IELTS را عالی برگزار می کنه ولی متآسفانه GRE . . . .
    دوستان در صورت تمایل می تونند در مورد آزمون برگزار شده ، نوع سوالات و سایر مسائل را در این تاپیک مطرح کنند تا دیتا بیسی ایجاد بشه برای سایرین.

موفق باشید.
    Change does not necessarily assure progress, but progress implacably required change. Education is essential to change, for education creates both new wants and the ability to satisfy them.
    Henry Steele Commager

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : آزمون GRE (21 FEB,2009

سلام

لطفا تجربیات خود را در مورد امتحان GRE Feb 21 ابنجا مطرح کنید

و در صورتی که سوالات امتحان را به خاطر دارید اینجا بنویسید:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,15431.0.html
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

به نظر من امتحان آسونی بود. وربال نسبتا لغات آسون آماده بود. و reading به شده آسان بود طوریکه من که اصلا وربال نخونده بودم قسمت reading رو راحت زدم.
    موضوع انشا اولی راجه به این بود که آیا خوبه که بچه‌های تیزهوش از بچگی شناسایی و مجزا آموزش داده بشوند.
    موضوع دوم انشا رو یادم نیست
    اما Argument راجع به این بود که یک رئیس کارخانه تولید نان برای افزایش سود و مشتری بیشتر استدلال کرده بود که اگر نان غنی شده با سویا تولید کنیم مشتریان بیشتری خواهیم داست پس سود هم افزایش می یابد.

quant هم که مثل همیشه آسون بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط tree
    به نظر من امتحان آسونی بود. وربال نسبتا لغات آسون آماده بود. و reading به شده آسان بود طوریکه من که اصلا وربال نخونده بودم قسمت reading رو راحت زدم.
    موضوع انشا اولی راجه به این بود که آیا خوبه که بچه‌های تیزهوش از بچگی شناسایی و مجزا آموزش داده بشوند.
    موضوع دوم انشا رو یادم نیست
    اما Argument راجع به این بود که یک رئیس کارخانه تولید نان برای افزایش سود و مشتری بیشتر استدلال کرده بود که اگر نان غنی شده با سویا تولید کنیم مشتریان بیشتری خواهیم داست پس سود هم افزایش می یابد.

quant هم که مثل همیشه آسون بود.
    در مورد وربال اصلا" با شما موافق نيستم و به نظرم سخت تر از هميشه بود حالا نميدونم نظر بقيه چيه.

اونم رييس كارخانه نان نبود!!!!
    breakfast cereal نان نميشه ;D
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

آره وربال سخت بود من توی ریاضی هم وقت کنم آوردم قسمت نموداری در section 4 هم یه کم سخت بود

Junior Member

موضوع انشای دوم این بود:all nation should help support the development of a global universtiy desigend to engage students in the process of solving the world"s most persistent social problem
    شریط امتحان در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران خیلی خیلی بد!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanj
    موضوع انشای دوم این بود:all nation should help support the development of a global universtiy desigend to engage students in the process of solving the world"s most persistent social problem
    شریط امتحان در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران خیلی خیلی بد!!!!
    شرايط امتحان در دانشكده تربيت بدني هم افتضاح بود. صندلي ها جزو اولين صندلي هايي بود كه در سال 1320 در اوايل تاسيس دانشگاه تهران خريداري شده بود!!!

لطفا" در مورد سطح سوالات هم نظر بديد.
    راستي به نظر من توي سالني كه من بودم ممتحنها هنوز 2 دقيقه به پايان وقت هر بخش اعلام ميكردن وقت تمومه!!
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

من 8 تا سوال ررياضي را نرسيدم بزنم.. به نظرتون اگر بقيه اش درست باشه چند مي شم؟

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین