صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 161

موضوع: تجربیات آزمون 21 فوریه 2009 سنجش (تهران)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون GRE (21 FEB,2009

من دانشگاه اصفهان امتحان دادم شرایط برگزاری خیلی خوب بود ولی شرایط خودم اصلا خوب نبود چون واقعا برای امتحان آماده نبودم تمرینم خیلی کم بود برای ریاضی
    قسمت ریاضی اولو خیلی بد زدم ولی دومی برام آسونتر بود

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

پیش فرض پاسخ : GRE - 21 Feb

من 2 روز تمرین کردم کلا!!! برای Q وقت کم آوردم ...برای من سوالای تحلیل داده ها سخت بود و حسابی گیجم کرد.شایدم چون سطح زبانم فعلا پایینه سوالشو متوجه نشدم.روی بقیه سوالا تو هر section 2 تاش مشکل بود.V هم که شانسی زدم.ایشالا آبان جفتشو 800 میشم

مننم تربيت بدني بودم افتضاح بود
    رايتينگ خوب بود
    براي كوانت و وربال وقت كم اوردم اما متنهاي وربال كلا خوب بود
    همونطوري كه حدس مي زدم نتونستم انالوگي رو خوب بزنم
    مشكلم كمبود وقت بود و عدم تمركز به خاطر اون بلندگو

راستي كسي مي دونه كي نتايج مي اد؟

Junior Member

سلام به همه
    اوه تربیت بدنی سالن دم در.... افتصاح بود همه چیش
    اول اینکه بچه ها موقع پرکردن مشخصات تقلب می کردن و هیچ کس هم نبود که بگه نکنین این کار رو نکنین پشت سری من 10 تا سوال وربال که من همیشه وقت کم میارم واسش جلو تر زده بود امید وارم خدا هدایتش کنه نمرشم خراب شه نه همون هدایت کنه بهتره

من یک سوال Q رو وقت کم آوردم... اصولا واسه وربال وقت کم میارم... ولی نمی دونم توی خونه وقت بیشتر میاوردم.... معرکه بود نمی دونم این دختره که پشت بلند گو بود که خدا اون رو هم هدایت کنه که قبلش تمرین کنه لا اقل .... شاید وقت رو درست نمی گرفت چون ما کلی منتظر بر برچ سالن های دیگه شدیم که بیان....اگه نمره کم شه ... تقصیر این خانومست....باید اون دنیا جواب بده

صندلی ها این قدر افتضاح بود که نگو ...فلزی ...خراب.....من که ژاکتم رو انداخته بودم زیرم .... جرات نداشتم تکیه بدم به صندلی بس که سرد بود.... یک بخاری بود فکر کنید واسه یک سالن بزرگ ورزشی... انگشتام یخ زده بود .. کلی واسیتاده بودیم دم در از 7.5 که اینا درو باز کنن.. هر چی هم واستادم دم بخاری یخش باز نشد

آقا سرویس بهداشتی هم که دیگه نگو....مشترک بود....در یکیشم بسته نمی شد.... یکیشم پر آشغال بود... دوتای دیگشم کثیف... ملت کلی تو صف بودن...
    دسته صندلی هم که افتضاح...کوچیک بود ...همه چی رو باید پرت می کردی پائین ..

شریف حوزه بهتریه...اون اقا مهربونه توضیح می ده.... واسه همه.... همه هم باهم شروع می کنن و با هم تموم می کنن...صندلی هاش هم یخ نیست ...هر کسی هم یک میزه گنده داره.... حوزه ما هم که نزدیک خیابون بود... هی صدای زحمات شهرداری محترم میومد ...

به نظرم ... که verbal سخت تر از big book بود.... البت دومیش بهتر بود...من همیشه وقت می کردم که یک RC رو بزنم که اصلا این دفعه وقت نشد نگاهش کنم...

نقل قول نوشته اصلی توسط bahare @
    سوال ؟
    مگه نمره gre
    با توجه به سطح نمرات سایر شرکت کنندگان تعیین می کنند ؟
    یعنی مثلا قسمت verbal
    اگه سطح نمرات پایین باشه تاثیری در نمره تک به تک مون داره؟
    مرسی
    چرا جي آر اي نسبي سنجيده ميشه و اميدوارم به خاطر سختي سوالات وربال يك كمكي بكنن يا به قول دانشجوها ببرن رو curve سطح سوالات وربال از بيگ بوك خيلي بالاتر بود
    در مورد برگزاري آزمون در تربيت بدني با حرف همگي موافقم واقعا" در حقمون بي انصافي كردن و تقلب هم زياد بود اون خانمه كه دوستمون ميگفت منم ديدم از 10 دقيقه مونده به شروع وربال، شروع كرده بود وربال رو جالب اينكه 50 سالش بود و چادري و راحت زير چادر تست ميزد !! >
    چند دفعه خواستم بلند شم بهش 1 چيزي بگم بيخيال شدم واقعا" نامردي بود هم به ما وقت كم دادن تو تربيت بدني هم مراقب ها افتضاح بودن هم وقت رو كمتر دادن و ...
    ايشالا همه اونايي كه شانسي زديم درست در مياد
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

سلام

بچه ها لطفا لغت های Verbal و سوالات Quantitative را که به خاطر دارید اینجا بنویسید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,15431.0.html

بدون شک با این کار کمک بزرگی به بچه هایی خواهید کرد که در آینده نزدیک امتحان دارند.

ممنون
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

آخه 4000 وربال مزخرف هست، مگه قحطی اومده اي تی اس که تکراری بده!!! مگه کنکور ايرانه؟؟

به هر حال من چيزی يادم نيست جز متضاد saga

سؤال کوان هم که اين جا چه جوری شکل بکشم؟
    هر وقت توي زندگي به يه در بزرگ رسيدي که روش يه قفل بزرگ بود نترس و نا اميد نشو!!! چون اگه قرار بود باز نشه جاش يه ديوار ميذاشتن

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

میشه هر کی برای V خونده بوده بگه از هر منبع یا کتابی که خونده چقدر موثر بوده؟؟؟
    من خودم نخونده بودم اما الان مثلا توی اون فایل 5000collegiate words... هیچ کدوم این لغتها نیست!!!یعنی اصلا اون فایل بدرد بخور نیست؟؟!!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhn
    آخه 4000 وربال مزخرف هست، مگه قحطی اومده اي تی اس که تکراری بده!!! مگه کنکور ايرانه؟؟

به هر حال من چيزی يادم نيست جز متضاد saga

سؤال کوان هم که اين جا چه جوری شکل بکشم؟
    1)اطلاعاتت نسبت به gre کمه ور گرنه میدونستی که سوالات gre تقریبا مشابه هستن ویک سری لغات مدام در حال تکرار شدن.
    2)درباره قسمتq هم همین حرف صادقه.گرافهای امسال هم خیلی پیچیده نبود.