صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: جزوه های درسی مهندسی كامپيوتر

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض جزوه های درسی مهندسی كامپيوتر

درود به همگي؛
    از طرف خودم و تعدادي از دوستان (كه البته قبلا صحبتش شده بود ولي به عمل نرسيد!) مي خواستم از همه بچه هاي كامپيوتر بخوام كه با كمك و همكاري همديگه اين تاپيك رو كامل كنيم و به نتايج خوبي برسونيم.
    در اين تاپيك مي خوايم جزوه هاي درسي دروس اصلي و تخصصي رشته كامپيوتر از اساتيد بنام (نمي خوام اسم ببرم چون شايد خيلي ها رو نشناسم ولي كساني مثل دكتر قدسي يا هر كسي در اين سطح رو در نظر بگيريد) كه در دانشگاه هاي تاپ خودمون (شريف، تهران، اصفهان، اميركبير، بهشتي و بقيه كه الان اسمشون به ذهنم نرسيد ...) تدريس كردن رو جمع آوري كنيم. اين جزوه ها هم ميتونه به درد اونهايي كه ميخوان كنكور ارشد رو بدن بخوره و هم اينكه همه دوستان از دانشگاه هاي مختلف به يه سطح كلي و منسجم از اطلاعات در مورد اون درس خاص دست پيدا ميكنن و با نحوه تدريس اساتيد مختلف در دانشگاه هاي خوب ايران آشنا ميشن.
    اگر فرصتي داشته باشم و خدا كمك كنه، من به شخصه براي اسكن و آپلود كردن كپي اين جزوه ها اعلام آمادگي ميكنم!
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : جزوه های درسی مهندسی كامپيوتر

سلام.اگه این کارو بکنی واقعا لطف بزرگی در حق بچه های کام می کنی.ممنون.لطفا عجله کن.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط steward
    سلام.اگه این کارو بکنی واقعا لطف بزرگی در حق بچه های کام می کنی.ممنون.لطفا عجله کن.
    دوست عزيز اگه هميشه همه ما منتظر اين باشيم كه يك نفر بياد و همه كارها رو انجام بده و ما از اون بهره ببريم، هيچ كاري پيش نخواهد رفت و شايد هيچ وقت به نتيجه نرسد! با اينكه در حال حاضر اين گونه جزوات در دسترس من نيست اما در حال پيگيري اين موضوع از دوستان و آشنايان هستم، شما نيز چنين كنيد.
    پس بيائيد دست به دست هم دهيم به مهر ؛ تاپيك خويش را كنيم آباد...
    من از دوستان كه در دانشگاههاي تاپ با اساتيد بنام و خوب دروس اصلي رو داشتن در خواست همكاري كردم و در انتظار حركت خيرخواهانه و دوستانه همه شما هستيم.

باتشكر، به اميد پيروزي و بهروزي هر چه بيشتر.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

دکتر کیارش بازرگان یکی از بهترین اساتید کامپیوتر دانشگاه مینه سوتا هستند و پارسال به عنوان مرخصی در دانشگاه صنعتی اصفهان تدریس داشتند.
    توی وب سایت ایشون (http://ece.iut.ac.ir/Faculty/kia/Cou...deos/index.htm) می تونید تدریس کامل درس برنامه نویسی ++C/C که در دانشگاه صنعتی اصفهان ارائه شده رو داونلود کنید.
    روش تدریس ایشون جالب و فوق العاده مفیده!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

من جزوه مهندسی نرم 1 اسلام ناظمی(از اساتید دانشگاه شهید بهشتی) رو به صورت PDF دارم.فقط نمیدونم چه جوری باید اینجا upload بکنم؟

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

قسمت انتخابهای بشتر را بزنید

Junior Member

با سلام
    من تصمیم دارم امسال ارشد در گرایش هوش مصنوعی شرکت کنم اما در درس مدارهای الکتریکی خیلی ضعیفم میتونین لطفا یه کتاب خوب به من معرفی کتید تا زود راه بیفتم
    با تشکر فراوان

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    من تقريبا 10 سال از گرفتن ليسانس كامپيوترم گذشته و الان ميخوام ارشد بخونم.كاملا مصمم هستم چون قصد مهاجرت و ادامه تحصيل در يكي از دانشگاهاي خوب امريكا رو دارم ولي هيچ جزوه يا مرجعي براي مطالعه ندارم.اين موضوع براي من حياتيه.خواهش ميكنم دوستاني كه در دانشگاهاي خوب و با اساتيد مطرح دروس كامپيوتر رو گذروندند لطف كنند و جواب منو بدند من حاضرم هزينه اين جزوات رو بدم.سوال بعد اينكه به نظر شما ايا اين كلاسهاي كنكور كارشناسي ارشد و جزوات آنها مفيد هستند و اگه نتيجه گرفتيد خواهش ميكنم اونها رو در پيام خصوصي به من معرفي كنيد.
    با تشكر

سلام دوستان عزیز
    اگر جزوات شبکه(MCSE / MCITP / CCNA / CCNP) برای کسی مهم هست یه ایمیل بزنید
    (اعلام راه ارتباطی خارج از فروم ممنوع است)
    ویرایش توسط ariaie : May 1st, 2012 در ساعت 04:08 PM دلیل: آدرس ایمیل

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro نمایش پست ها
    درود به همگي؛
    از طرف خودم و تعدادي از دوستان (كه البته قبلا صحبتش شده بود ولي به عمل نرسيد!) مي خواستم از همه بچه هاي كامپيوتر بخوام كه با كمك و همكاري همديگه اين تاپيك رو كامل كنيم و به نتايج خوبي برسونيم.
    در اين تاپيك مي خوايم جزوه هاي درسي دروس اصلي و تخصصي رشته كامپيوتر از اساتيد بنام (نمي خوام اسم ببرم چون شايد خيلي ها رو نشناسم ولي كساني مثل دكتر قدسي يا هر كسي در اين سطح رو در نظر بگيريد) كه در دانشگاه هاي تاپ خودمون (شريف، تهران، اصفهان، اميركبير، بهشتي و بقيه كه الان اسمشون به ذهنم نرسيد ...) تدريس كردن رو جمع آوري كنيم. اين جزوه ها هم ميتونه به درد اونهايي كه ميخوان كنكور ارشد رو بدن بخوره و هم اينكه همه دوستان از دانشگاه هاي مختلف به يه سطح كلي و منسجم از اطلاعات در مورد اون درس خاص دست پيدا ميكنن و با نحوه تدريس اساتيد مختلف در دانشگاه هاي خوب ايران آشنا ميشن.
    اگر فرصتي داشته باشم و خدا كمك كنه، من به شخصه براي اسكن و آپلود كردن كپي اين جزوه ها اعلام آمادگي ميكنم!
    مگه کتابهایی مرجع کار جزوه رو انجام نمیده ، من فکر می کنم اگر بچه های شریف مرجعی که استادشون گفته رو اعلام کنند بهتره ، چون کمتر کسی میاد جزوه ش رو به من و شما بده !!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)