نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 60

موضوع: به نظرتون چه کسانی در مورد شانس پذیرش نظر بدهند؟

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : به نظرتون چه کسانی در مورد شانس پذیرش نظر بدهند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    طبق روال روزانه در حال مدیریت تاپیک مورد نظر بودم تفاوتی رو احساس کردم! به نظرم میتونه پایه ی ادامه تاپیک باشه البته به شکل مفیدش!
    دوستی در مورد شرایط یکی از دوستان نظر داده بودند با رفرنس به دپارتمان و ریز قضیه، در کنار پست های دیگر که بسیار کلی بود خودنمایی میکرد! پیشنهاد میکنم قانونی به تاپیک اضافه بشه که هر کس میخواد نظری بده نظری رفرنس دار و معتبر بده، یعنی شرایط هر فرد درخواست کننده رو دقیقا evaluate کنه!اتوماتیک وار اقرادی که نظر خواهند داد جامعه هدف رو خواهند شناخت که بتونن مستند صحبت کنند. و هر پاسخی که بدون توضیح دقیق باشه حذف بشه.
    با تشکر
    این ایده خوبیه اگه رعایت بشه و اتفاقا اگر همچین کامنتایی در جواب سوالات بیاد چیزیه که برا خیلیا قابل استفاده ست چون مستنده....ولی مسئله اینه که چیزی تضمین کننده این قضیه نیست که این قانون رعایت شه! دوم اینکه در پاسخ به همه سوالات نمیشه این کارو کرد! طبیعیه که گاها توضیحات ساده ای تنها لازمه یا اینکه یه شخص باتجربه تنها با رجوع به تجربه اش پاسخ یه سوالی رو میده و برا همه چیز نمیشه با مستندات و جزئیات توضیح داد گاهی تنها تجربه و مشاهده زیاد یه فرده که حرف میزنه البته من در حالت ایده آلش میگم این مسئله رو....وگرنه خوب میشه اقلا از تعداد این کامنتای "نمره تافلتو زیاد کن و...شانس داری وفلان" کم کرد ولی خب جوری نشه که ازون طرف هم از روان بودن کامنت ها کم بشه...ضمنا مستندات رو چی تعریف می کنید؟ چون در این مدت که من اینجا بودم خیلی اتفاق افتاده که به یکی دوتا از نتایج پذیرش استناد شده و بلافاصله یه حکم کلی استخراج شده!!
    ویرایش توسط blur : May 28th, 2013 در ساعت 03:58 PM
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)