صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 91

موضوع: Defense Letter for Dual Application of your research

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, Waterloo

پیش فرض پاسخ : Defense Letter for Dual Application of your research

سلام
    من وقتی جواب نامه رو به آدرس
    re-ankara-im-enquiry <re-ankara-im-enquiry@international.gc.ca>
    میفرستم یه پیغام اتوماتیک میاد به فرم:

Original-Recipient: rfc822;re-ankara-im-enquiry@international.gc.ca
    Final-Recipient: rfc822;re-ankara-im-enquiry@international.gc.ca
    Action: failed
    Status: 5.2.2
    X-Display-Name: ANKRA (IMMIGRATION)
    و بعد زیرش متن پیامی که فرستادم رو به صورت یه ایمیل فوروارد شده نشون میده.

کسی اطلاع داره معنیش چیه؟ یه ریپلایی چیزی که نشون بده دریافت کردند مدارکمون رو نمیفرستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hgoodarzy نمایش پست ها
    سلام
    من وقتی جواب نامه رو به آدرس
    re-ankara-im-enquiry <re-ankara-im-enquiry@international.gc.ca>
    میفرستم یه پیغام اتوماتیک میاد به فرم:

Original-Recipient: rfc822;re-ankara-im-enquiry@international.gc.ca
    Final-Recipient: rfc822;re-ankara-im-enquiry@international.gc.ca
    Action: failed
    Status: 5.2.2
    X-Display-Name: ANKRA (IMMIGRATION)
    و بعد زیرش متن پیامی که فرستادم رو به صورت یه ایمیل فوروارد شده نشون میده.

کسی اطلاع داره معنیش چیه؟ یه ریپلایی چیزی که نشون بده دریافت کردند مدارکمون رو نمیفرستند؟
    ريپلاي كه در اكثر مواقع نمي فرستن
    ولي شما بعد ساعت 10 بوقت ما امتحان كن كه ساعت كاري اونا شروع شه
    فكر مي كنم سند بشه

Junior Member

سلام دوست عزیز. بله من حدود یک ماه بعذ از اینکه مدارکمو پست کردم ask شدم. تا اونجایی که من میدونم تو اکثر دانشگاها میشه برای 3 بار البته اگه استاد موافقت کنه دیفر کنی. من که پذیرشم مشکلی نداشت. یعنی 2 بار دیفر کردمش. تو ایمیلی هم که برای passport submission گرفتم صحبتی از نامه ی ادمیشن جدید نشده بود.

اینجا خیلی وقته خاک گرفته اما به هر حال من سوالم رو می پرسم ممنون می شم پاسخ بدید

من این نامه رو امروز گرفتم از سفارت

Dear Ramin Jalali,

I have reasonable grounds to be believe that you are inadmissible to Canada under section 34(1)(d) of
    the Immigration and Refugee Protection Act (IRPA).

A review of your academic history and research demonstrates that you have been working in a field
    with dual use applications. Your chosen research topic in Canada - numerical simulation of turbulent
    reacting flows - could potentially contribute to programs of concern in this field in Iran.

Given your intent to return to the Iran University of Science and Technology (SUT) to work as a
    faculty member, there is a high risk that this potential transfer of knowledge could lead to providing
    technical assistance in the expansion of Iran's weapons programs, which constitutes a significant risk
    to the security of Canada and reasonable grounds to believe that you are inadmissible to Canada under
    section 34(1)(d) of the IRPA.

Before a final decision is made on your application you have 15 days to submit any information that
    would allay my concerns. Failure to do so may result in a determination that you are inadmissible to
    Canada.

Should you wish to withdraw your application, please let me know in writing by a reply e-mail.

می دونم که دوستان توضیحات مفیدی رو برای نوشتن نامه دفاعیه فرمودند،

من سوالم اینجاست که حدوداً چنو دقت بعد از فرستادن نامه نتیجش میاد؟

درخواستی هم دارم که اگر میشه یکی از دوستانی که پاس شدن بعد از فرستادن نامه دفاعیه، لطف کنن و نامشون را برای من بفرستند تا من بتونم دید کافی رو از این موضوع بگیرم، مطمئن باشید که کپی پیست نمیکنم، چون هم شرایط خیلی زیاد متفاوت هست و هم اینکه این کار به ضرر خودم هم هست

ممنونم

من جاب آفر نداشتم و در مورد سوال 7امی که ازم پرسیده شده بود توی questionnaire من نوشتم که Faculty member میخوام بشم توی شریف، که این یکی از دلایلی بوده که ازم نامه ی دفاعیه خواستن،
    می خواستم بدونم الان که می خوام دفاع کنم از خودم در این مورد چی بگم؟ نظر شما چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raminjalali نمایش پست ها
    من جاب آفر نداشتم و در مورد سوال 7امی که ازم پرسیده شده بود توی questionnaire من نوشتم که Faculty member میخوام بشم توی شریف، که این یکی از دلایلی بوده که ازم نامه ی دفاعیه خواستن،
    می خواستم بدونم الان که می خوام دفاع کنم از خودم در این مورد چی بگم؟ نظر شما چیه؟
    چون گفتی که میخای استاد شی اونجا زیرش نمیتونی بزنی دیگه فقط میتونی رو ان قسمت اول نامه دفاعی بیشتر متمرکز شی که این رشته این جوریم که شما میگید خطری نیست . اگه تو این قسمت اینا رو قانع کنید دیگه تو شریف استاد هم بشید مشکلی از نظاره اونا ایجاد نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pegili نمایش پست ها
    چون گفتی که میخای استاد شی اونجا زیرش نمیتونی بزنی دیگه فقط میتونی رو ان قسمت اول نامه دفاعی بیشتر متمرکز شی که این رشته این جوریم که شما میگید خطری نیست . اگه تو این قسمت اینا رو قانع کنید دیگه تو شریف استاد هم بشید مشکلی از نظاره اونا ایجاد نمیشه
    من نوشتم که همون طور که توی اپلیکیشنم دیدید من جاب آفر از دانشگاه ندارم، اما همونطور که توی Study Plan تویح داده بودم، من درس خوندن و درس دادن رو دوست دارم و این تنها کاریه که بلدم (!!!) پس منطقاً دوست دارم که استاد دانشگاه باشم و چه دانشگاهی بهتر از شریف..

منطقیه؟ یا بدرد نخوره؟

Senior Member aypar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics- photonics

سلام
    سوال 7بیشتر برای اینرپرسیده میشه که بفهمن شما بعد اینکه تحصیل کردید در جای تحریم شده کار میکنید یا نه و شما هم درست بهشون گفتین میرم دانشگاه شریف تدریس میکنم، میدونید که دانشگاه شریف به علت ارتباط که با انرژی هسته ای داره تحریمه. باید در جواب سوالا خیلی دقت کرد و هرگز نامی از جاهای که تحریمه نیاورد. اگه جاب افری از دانشگاه شریف نگذاشتن بهتره راستش بگید که چون سطح علمی این دانشگاه خوب هست دوست داشتم تو اونجا کار کنم اما من جاب افری از این دانشگاه ندارم و نمیدونستم هم تحریمه. شاید گذاشتن یک جاب افر از یک شرکت خصوصی کوچک که تحریم هم نباشه هم بهتون کمک کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raminjalali نمایش پست ها
    من نوشتم که همون طور که توی اپلیکیشنم دیدید من جاب آفر از دانشگاه ندارم، اما همونطور که توی Study Plan تویح داده بودم، من درس خوندن و درس دادن رو دوست دارم و این تنها کاریه که بلدم (!!!) پس منطقاً دوست دارم که استاد دانشگاه باشم و چه دانشگاهی بهتر از شریف..

منطقیه؟ یا بدرد نخوره؟

به نظر من خیلی رو اون قصه شریف مانور نده یعنی اصلا حتا حرفشم نیار به میون و فقط توضیحات در مورد فیلد کاری که میخای انجام بدی بنویس . و اینکه هرجا توی اون توضیحاتت لفظ راکتور هست حتمن شفافسازی کن که مسن تو این راکتور آسان بر فرز مواد غذایی تولید میشه. بعد هم بده اون چیزی رو که نوشتی یه فرد بی طرف که آشنا به اون مطالب نیست بخونه و ببینه که براش حساسیت بر انگیز هاست یا نه

من امشب می فرستم براشون
    برام دعا کنید - آیندم وسطه قشنگ - این همه زحمت ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)