صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: ایجاد انجمن جدید با عنوان "سمینارهای ApplyAbroad"

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : ایجاد انجمن جدید با عنوان "سمینارهای ApplyAbroad"

طبیعتا سمینارهایی که مستقل از فروم برگزار بشه که نیازی به هماهنگی با ApplyAbroad نداره و بدیهیه که من اختیاری در مورد برگزار شدن یا نشدنشون نخواهم داشت.
    من از ابتدا این رو گفتم که مطالب زیادی نیست که در سمینارها قابل طرح شدن باشه و در فروم امکان مطرح شدنشون وجود نداشته باشه، اما مزیت سمینار فشردگی زمانی هست و به جای این که تک تک کاربران بخواهند جداگانه دنبال مطالب برن، می‌شه در یک جلسه تعداد نسبتا زیادی سوال رو جواب داد.
    در نهایت هم باید بگم که من به شخصه هیچ اصراری در برگزاری سمینار ندارم و صرف این که پیشنهادش داده شده بود و نمی‌خواستم بی‌اعتنایی کنم پیشنهاد برگزاری video conference رو دادم.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : ایجاد انجمن جدید با عنوان "سمینارهای ApplyAbroad"

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    اگر امکانش باشه که جلسه‌ی پرسش و پاسخی به صورت Video Conference برگزار کنیم،‌ بسیار خوب خواهد بود و من یا سایر دوستانی که الان در خارج از کشور هستند هم می‌تونند شرکت کنند و به سوالات بچه‌ها پاسخ بدهند. در صورتی که بشه سالنی در یکی از دانشگاه‌ها رو برای حدود دو ساعت رزرو کرد و اتصال اینترنت و ترجیحا پروژکتور در سالن وجود داشته باشه، می‌شه چنین جلسه‌ای رو برگزار کرد.
    پیشنهاد خیلی خوبیه...
    من هماهنگی لازم را با دانشگاه اصفهان انجام میدم. البته دکتر براتی الان ایران نیستند و هفته آینده برمی گردند. من قبلا با دکتر که صحبت کرده بودم از لحاظ محل برگزاری مشکلی نیست و میشه از آمفی تئاتر دانشکده زبان استفاده کرد اما باید بپرسم که آیا امکان برگزاری Videoo Conference هست یا نه.
    در صورتی موفق شدم بهتون خبر میدم و خوشحال میشم بچه هایی که علاقه مند هستند تو این زمینه کمکم کنند.

امیدوارم بچه های دانشگاههای دیگه هم بتونند هماهنگ کنند و نتیجه اون را اینجا اعلام کنند.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)