صفحه 11 از 242 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2415

موضوع: آرشيو آزمون هاي تافل PBT از سال 2007 به بعد !!!

پیش فرض پاسخ : Pbt بعد از May هم تو ایران برگزار میشه؟

امتحان تافل PBT هر سال فقط در همون ماه هایی که asman گفت برگزار می شه، حالا ممکنه که یکی دو روز این ور اون ور بشه، جمعه بشه شنبه یا بالعکس!
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

همیشه شنبه هستش. مگر اینکه یه تاریخ خاص باشه مثل 8 مارچ امسال

Junior Member

Hi
    my husband and I have been in USA for 6 month ago.I took toefl exam twice, pbt in august 2005 and Ibt in jan 2007 . I could not be successful in both of them but my English was improved in these years.
    I could not apply for university on 2008 because of my score
    I can not stand to take ibt exam again because I do not have good feeling about it and I was scared from ibt .
    I called to ETS and asked them about pbt registration in august and they told me we do not know and we do not have any offers
    for it until now, so I am worrying about it.
    I am very thankful that someone who has information tell me about toefl pbt in 2008-2009
    please guide me to choose which kind of toefl is good for me

thanks for your attention

Junior Member

I want to know ETS takes toefl PBT after' may' or not, it is the last exam of the toefl pbt.
    thanx

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظرتون تافل pbt تا کی برگزار میشه؟

سلام دوستان خیلی از دوستام که میخوان برای امتحان تافل خودشونو آماده کنن و قصد دارن این آزمونو حولو حوش پاییز 87 بدن می پرسن که بهتره خودشونو برای pbt آماده کنن یا ibt ؟ چون خیلی ها میگن pbt راحت تره ولی از یه طرف هم شایعاتی هست که امکان داره pbt دیگه برگزار نشه! آیا بهتره که برای ibt آماده شد یا اینکه فعلا pbt احتمال برگزاریش هست؟ ممنون . دوستای خبره در امر TOEFL جواب بدن

Senior Member

یه بار دیگه هم فکر کنم در فروم راجع به این مورد صحبت شده بود. راستش ETS شرکتی نیست که بخواد مثلاً اعلام کنه که از فردا PBT لغو میشه و همه کسایی هم که ثبت نام کرده بودن باید بیان iBT امتحان بدن. حتماً چند ماه قبل این مورد رو عنوان می کنن و میگن که مثلاً دوره x آخرین دوره ای هست که داره برگذار میشه. پس زیاد لازم نیست در این مورد نگران باشید. باز هم بهتره یه ایمیل بزنید و بپرسید
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

به نظر من تا زمانی که pBT طرفدار داره ETS امتحان رو برگزار میکنه. فقط نکته ای که هست اینه که ETS هرسال توی ماه May تاریخ های جدید ( 6 امتحان در سال) رو اعلام میکنه و اوایل May که هنوز تاریخ های جدید اعلام نشده همیشه این شایعه بوجود میاد. این مهم نیست که تا کی pBT برگزار میشه مهم اینه که این 3-2 تا سنتری که برگزار کننده هستند بسته نشند چون بهرحال امکان تقلب توی pBT بیشتر از iBT هست و مثل همیشه تحریم هم کمک میکنه! پس بهتره هر چه زودتر امتحان بدید و خیال خودتون رو راحت کنید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

ETS can give you a definite answer

Junior Member

این قضیه سوال منم هست.مخصوصا اینکه من میخام یه سال دیگه PBT بدم(چون Speaking نداره برام راحت تره) و تا اون موقع دنیا1001 چرخ میزنه! دوستان اگه خبری بدستشون رسید یا از ETS پرسیدن لطفا همینجا بذارنش تا ما هم باخبر شیم.-مرسی

پیش فرض امتحان PBT دانشگاه آزاد 2008 16 AUG

خسته نباشید امتحان چطور بود

از هرچی بگذریم از سوتی های این نماینده ETS سر جلسه نمیشه گذشت پول رو هم بزاریم براش یه ساعت بخریم تا وقت جلسه رو 10دقیقه زود تر تمام شده اعلام نکنه :

به هر حال نسبت به دفعه قبل کیفیت صدا خوب نبود حد اقل برای من که زیر بلنگو بودم یا شایدم listening هاش خفن بود که البته بازم 70 تا بود به این ETS یه Email بزنیم بگیم بابا ما که موش آزمایشگاهی نیستم هر دفعه سطح سوالاتو با ما میسنجی

به هر حال من روز خوبی نداشتم امیدوارم شما امتحان خوبی داده باشید ;D
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)