نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: چه قدر از گرفتن admission به همراه financial aid اطمینان دارید؟

رأی دهندگان
31. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 25%

7 22.58%
  • 50%

8 25.81%
  • 75%

7 22.58%
  • 100%

8 25.81%
  • اصلا برام مهم نیست و فقط برای اینکه دور هم باشیم apply می کنم

1 3.23%
صفحه 5 از 308 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 4091

موضوع: آرشیو ارسال های حذف شده

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : انصراف در حین فوق لیسانس و رفتن به دانشگاه امریکایی برای دکتری

راستش من قضیه سربازی و سایر قوانین مربوط به گرفتن پاسپورت و این‌ چیزا رو دقیقا نمی‌دونم چه جوریه و اگر انصراف بدهی مشکلی از این نظر پیش می‌آید یا نه، اما به فرض این که مشکلی پیش نمی‌آید و به فرض این که حرف استاد صرفا حرف نبوده و واقعا برات پذیرش بفرسته، به نظر من شک نکن و حتما برو. فوق لیسانس گرفتن تو ایران وقت تلف کردنه و تنها خوبی‌ای که می‌تونه داشته باشه اینه که رزومه آدم رو خوب کنه که آدم بتونه پذیرش بگیره. تو که پذیرش رو داری می‌گیری دیگه به نظرم دلیلی برای گرفتن فوق باقی نمی‌مونه.

wow.oops
    Guest

من نمی تونم پیشنهاد خاصی بدم. ولی استادا حرف زیاد میزننا. حواست باشه.

Junior Member

من اتفاقا شماره تلفن قاضی رو دارم . قبل از اینکه بیام سوئد از اصفهانی پرسدیم اگر من پذیرش دکتری م OK یشه وضعیت وصیغم چطور میشه ؟

گفت اگر توی دو ترم اول باشه مشکلی پیش نمیاد و میتونی پروندتو عوض کنی .
    ویرایش توسط Radian : November 9th, 2010 در ساعت 10:12 AM دلیل: PINGLISH

Junior Member

من ترم سه فوق هستم ... همه واحدها رو گذروندم و فقط پروژه باقی مونده.

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

عزیزم اون زمون ما فینگلیش مینوشتیم همتون داد و هوار میکردید الان چرا همتون اینجوری شدین؟

anyway

آقا من در این امر متخصص نیستم ولی یه جورائی فکر میکنم ریسک باشه

کسی نمیتونه جای کسی تصمیم بگیره ولی
    If I were you
    I did not leave my present situation

یه جورائی الان شما جائی که هستی موقعیتت تثبیت شده است
    بخاطر زرق و برق آمریکا خودتو آواره نکن...

good luck
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

دوست عزیز، طبق قانون جدید هر پسر مشمولی در هر مقطع تحصیلی "بلافاصله" بعد از انصراف سرباز بوده و در نتیجه شما نمیتونید برای گرفتن پاسپورت و اجازه خروج از کشور اقدام کنید. به تحصیلتون ادامه بدید چون راه دیگری ندارید.

Junior Member

I guess the best thing for you is to give "vekalatname" to one of yout reletives to take care of your "omure nezar vazife va vasighe" and you never go to Tehran before you are sure of your situation

Junior Member

حرف iman_sharif كاملا درسته. براي اينكه بتوني از معافيت تحصيلي استفاده كني بايد مقطع قبلي رو تموم كني (البته اگه سربازي داري ;D كه در اين صورت تكليفت معلومه! البته اگه مايه داري 8) و نميخواي برگردي، ميتوني به يك بهانه اي از كشور خارج شي و سربازي رو بپيچوني ;D ). اما اگه سربازي نداري و جواب نهاييش اومد و پذيرش خوبي گرفتي، به نظر من برو (باز هم ميگم اين نظر منه)

موفق باشي

Junior Member

one of my friends went through the same exprience, the professor even sent him the courses he was supposed to take the next semester. everything was O.K. but suddenly he sent an email for my friend and told him that he has actually been testing 4 students to choose one of them and unfortunately my friend came second among them!!!h
    and that was the end of story.
    don't be pesimestic, but be cautious.
    better safe than sorry.
    good luck

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض 2 تا سوال !

سلام بچه ها
    من 2 تا سوال دارم. قبلا از جواب های خوبتون متشکرم.
    1- برای deadline 15 Dec می شه همون روز application fee ,15 Dec رو پرداخت کرد؟ کسی تا حالا چنین ریسکی کرده!
    2- آیا اساتید می تونن بعد ازon line recommendation , deadline را بفرسند؟
    ممنون موفق باشید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)