صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 183

موضوع: عشق آباد (ترکمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

پیش فرض عشق آباد (ترکمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

کاربران گرامی،

لطفا تجربیات و نتایج " گرفتن وقت از عشق‌ آباد در سال ۲۰۱۴" را در این موضوع به اشتراک بگذارید.

اطلاعات وقت گرفتن برای ویزای دانشجویی:
    http://turkmenistan.usembassy.gov/nivnr.html

همچنین برای اطلاع از وضعیت وقت سفارت در سال قبل به موضوع زیر مراجعه فرمایید :

عشق آباد (ترکمنستان) - وقت گرفتن در سال 2013

موفق باشید.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عشق آباد (ترکمنستان) - وقت گرفتن در سال ۲۰۱۴

دوستان اخیرا کسی از عشق آباد وقت گرفته؟کی ایمیل فرستاده و کی اولین وقت اعلامی بهش بوده؟هفته ی اول ژانویه که الان باشه کسی اقدام کرده برای وقت گرفتن یا نه؟
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

بله دوست عزیز
    من دقیقا 1 ژانویه ایمیل زدم و درخواست وقت اضطراری کردم و اونا گفتن نزدیکترین وقتی که دارن 14 ژانویه هست میخواهی؟ و من هم گفتم که تاریخ خوبی هست واسه من. اما الان که 5 ژانویه هست هنوز هیچ ایمیل تاییدی
    برای من نیومده و نمیدونم که آیا میرسم ویزای ترکنستان رو بگیرم چون خود اون هم شنیدم حداقل 1 هفته وقت میخواد. خیلی نگران. اگه تا فردا ایمیل تایید واسم نیاد نمیدونم چیکار کنم.
    اما اینجوری که من شنیدم این روزا خلوت هست و سریع وقت میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghani610 نمایش پست ها
    بله دوست عزیز
    من دقیقا 1 ژانویه ایمیل زدم و درخواست وقت اضطراری کردم و اونا گفتن نزدیکترین وقتی که دارن 14 ژانویه هست میخواهی؟ و من هم گفتم که تاریخ خوبی هست واسه من. اما الان که 5 ژانویه هست هنوز هیچ ایمیل تاییدی
    برای من نیومده و نمیدونم که آیا میرسم ویزای ترکنستان رو بگیرم چون خود اون هم شنیدم حداقل 1 هفته وقت میخواد. خیلی نگران. اگه تا فردا ایمیل تایید واسم نیاد نمیدونم چیکار کنم.
    اما اینجوری که من شنیدم این روزا خلوت هست و سریع وقت میدن.
    دوست عزیز اینطور که من شنیدم اگه وقتی که اونا میدن رو بخوای و اعتراضی بهش نداشته باشی ایمیل تایید دیگه نمیاد.یک هفته هم برای ویزای ترکمنستان وقت لازم داری.

سلام.
    نه نه. حتما بايد ايميل تاييد وقت رو داشته باشي و توي اون ايميل دقيقا روز و ساعت مصاحبه نوشته شده من بعد از يک هفته انتظار و اينکه ديدم ايميل تاييد نيومد بهشون زنگ زدم و همون فورا واسم فرستادن.
    سفارت ترکمنستان توي تهران هم گفت اگه ويزاي فوري بخواي 2 تا 3 ساعته هم صادر ميشه اما هزينه اش 55 دلار هست اما اگه يکه هفته اي بخواي هزينه اش ميشه 35 دلار.
    خوشبختانه ايميل تاييد من امروز بلاخره اومد و من فردا صبح ميرم که درخواست ويزاي فوري ترکمنستان رو بدم انشالله 14 ام هم مصاحبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghani610 نمایش پست ها
    سلام.
    سفارت ترکمنستان توي تهران هم گفت اگه ويزاي فوري بخواي 2 تا 3 ساعته هم صادر ميشه اما هزينه اش 55 دلار هست اما اگه يکه هفته اي بخواي هزينه اش ميشه 35 دلار.
    ممنون دوست عزیز.کی این حرف رو بشما زدن؟الان که میگن چه فوری چه عیر فوری 55 دلاره.شما مطمئنی؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز.کی این حرف رو بشما زدن؟الان که میگن چه فوری چه عیر فوری 55 دلاره.شما مطمئنی؟؟؟
    ببینید من امروز سفارت ترکمنستان توی تهران بودم. یه چیزی که متوجه شدم این که مننظورشون از اون چیزی که پشت تلفن به من گفتند این بود که اگه درخواست رو از قبل میدادی همون روز ویزا رو بهت میدادن که به نظرم مسخره بود و خلاصه خودم هم گیج شده بودم. به هر حال آق دولت که مسول سفارت بود اول به من گفت وقت خیلی کم هست تا 14 ژانویه ولی بالاخره با اصرارهای شدید من گفت حالا یکشنبه یه سر بزن شاید آماده بشه. نمیدونم ولی با چیزایی که شنیدم یه کم بعید میدونم که تا 1 شنبه بهم ویزا بدم. برنامه های من که کلا قاطی شدن. امیدوارم تا 1 شنبه ویزام بیاد.
    اما شما اگه خواستید برید حتما اون فرمشون رو تو خونه پر کنید وببرید چون به خاطر یه فرم باید نزدیک 3 ساعت تو اون قوانين سرمای وحشتناک (که من امروز بسیار بسیار بسیار) معطل شدم تا اون فرم رو پر کردم وبهشون تحویل دادم.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

اصلاً اگر ایمیل تایید وقت نیاد و پرینتش رو نبر سفارت ترکمنستان اصلاً بهت ویزای ترکمنستان نمیدن!!!

این دولت هم کلاً آدم غیرخطی هست. اگر باهاش جر و بحث کنید اون روزی که میرید پیک آپ ویزای ترکمنستان یهو خالی بهتون بر میگردونه می گه دولت ترکمنستان با ویزای شما موافقت نکرد!!! منظورش هم از دولت ترکمنستان... خودشه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, AmirKabir University Of Technology

سلام دوستان

من برای مادر و پدرم وقت مصاحبه از سفارت آمریکا تو عشق آباد گرفتم. تو ایمیل قید کرده بودم که این دو نفر با هم مسافرت می کنند؛ حالا به من ایمیل زدن که ما ۲ تا وقت مصاحبه برای اشخاص زیر در نظر گرفتیم. حالا این یعنی همزمان با هم مصاحبه می شن یا اینکه جدا از هم؟

ممنون

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط naderld نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای مادر و پدرم وقت مصاحبه از سفارت آمریکا تو عشق آباد گرفتم. تو ایمیل قید کرده بودم که این دو نفر با هم مسافرت می کنند؛ حالا به من ایمیل زدن که ما ۲ تا وقت مصاحبه برای اشخاص زیر در نظر گرفتیم. حالا این یعنی همزمان با هم مصاحبه می شن یا اینکه جدا از هم؟

ممنون
    بله همزمان مصاحبه میشن
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)