صفحه 18 از 161 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

پیش فرض پاسخ : سختر شدن شرایط اعطای شهروندی کانادا

اون قانوني كه هر سال حداقل بايد ٦ ماه در كانادا حضور داشت در مورد تمديد كارت pr هم صدق مي كنه؟
    Noc 1111 , تاريخ ارسال مدارك : 2014.05.15 تاريخ دريافت مدارك : 2014.05.21 تاريخ نقد شدن ماني اردر : 2014.09.03 دريافت فايل نامبر : 2014.09.09 تاريخ دريافت از ويزا آفيس پاريس 2014.09.20 تاريخ آپديت مدارك 2014.09.26 تاريخ مديكال 2014.09.26 تاريخ پاسپورت ريكوءست 2015.01.14

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh7232 نمایش پست ها
    اون قانوني كه هر سال حداقل بايد ٦ ماه در كانادا حضور داشت در مورد تمديد كارت pr هم صدق مي كنه؟
    نه فعلا که مربوط به کارت پی ار نیست. برای سیتیزنشیپ هم چهار سالش رو باید اقلا 6ماه کانادا باشید. بدون این شرط که اصلا نمیتونید 1460 روز رو پرکنید.

ApplyAbroad Veteran
    shahabkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت ساخت - عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شش سال قبل از اپلای برای سیتیزن شیپ را نگاه میکنند. یعنی اگر شما از همان اول چهار سال کامل در کانادا باشید میتوانید اپلای کنید (دو سال قبل از لندینگ و چهار سال بعد از آن).
    کارت پی آر را هم اگر دو سال از 5 سال کانادا بوده باشید برای 5 سال دیگرتمدید میکنند و بهمین ترتیب.
    من باز هم متوجه نشدم، تکليف کسي که مثلا 3 سال اول اونجا نبوده چيه؟ ميتونه بره دوسال 730 روز بمونه و کارت PR رو تمديد کنه و بعد مثلا توي سه سال بعدي 730 ديگه رو پر کنه و در مجموع 1460 روز را با نگاه به ترند 5 سال قبلش پر کرده ولي در دو کارت PR اين درسته مشمول قانون درخواست سيتيزن شيپ ميشه؟

مرسي
    درد من حصار برکه نيست، درد من زيستن با ماهياني است که فکر دريا به ذهنشان خطور نکرده است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabkh نمایش پست ها
    من باز هم متوجه نشدم، تکليف کسي که مثلا 3 سال اول اونجا نبوده چيه؟ ميتونه بره دوسال 730 روز بمونه و کارت PR رو تمديد کنه و بعد مثلا توي سه سال بعدي 730 ديگه رو پر کنه و در مجموع 1460 روز را با نگاه به ترند 5 سال قبلش پر کرده ولي در دو کارت PR اين درسته مشمول قانون درخواست سيتيزن شيپ ميشه؟

مرسي
    بله میتونه.

با سلام بر همه دوستان گرامی
    یک سوال داستم که ممنون می شوم کمکم کنید.
    اگر من اکتبر 2015 وارد کانادا بشوم و 4 سال بدون خروج در کانادا بمانم آیا می توانم در خواست شهروندی بدهم؟ یعنی اکتبر 2019؟

به نظرم اینطور می آید که باید ابتدا 6 سال از زمان ورود بگذرد و بعد درخواست شهروندی بدهم. حال باید نشان بدهم که تو این 6 سال حداقل 4 سال در کانادا بوده ا م. یعنی اکتبر2021

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط olivertwist نمایش پست ها
    با سلام بر همه دوستان گرامی
    یک سوال داستم که ممنون می شوم کمکم کنید.
    اگر من اکتبر 2015 وارد کانادا بشوم و 4 سال بدون خروج در کانادا بمانم آیا می توانم در خواست شهروندی بدهم؟ یعنی اکتبر 2019؟

به نظرم اینطور می آید که باید ابتدا 6 سال از زمان ورود بگذرد و بعد درخواست شهروندی بدهم. حال باید نشان بدهم که تو این 6 سال حداقل 4 سال در کانادا بوده ا م. یعنی اکتبر2021
    چهار سال بعد از ورود میتوانید تقاضای شهروندی بدهید. البته هنوز روشن نیست که اگر در اکتبر وارد شوید بقیه سال 2015 که کمتر از شش ماه بوده حساب میشود یا نه ولی در نهایت ژانویه 2020 دیگر قطعا میتوانید.

Junior Member

من اقامت دائم کانادا رو دارم در سه سال گذشته در رفت و آمد بودم
    خاستم ببینم مدت اقامتم اونجا رو چطور باید ثابت کنم و اداره مهاجرت با چه روشی کنترل میکنه - با سپاس اگه کسی بتونه کمک کنه

ApplyAbroad Superstar

یکی از چیزهایی که می خوان کپی پاسپورت شما است بعلاوه ترجمه رسمی تمام مهرهای ورود و خروج. سابقه مراجعات به پزشک از اوهیپ و و و
    کلا اگر فکر می کنید حتی یک روز هم از اون عددی که اعلام کردند کمتر در کانادا بودید اقدام نکنید بهتره چون قشنگ گیر می دن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بعلاوه ترجمه رسمی تمام مهرهای ورود و خروج. سابقه مراجعات به پزشک از اوهیپ و و و
    لطفا منبع این صحبتتون رو بفرمایید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fanta نمایش پست ها
    لطفا منبع این صحبتتون رو بفرمایید
    تجربه مستقیم یکی از بستگان بنده که دو ماه پیش مدارکش رو برای سیتیزن شدن تکمیل کرد و فرستاد. این هفته باهاش تماس گرفتن و گفتن که کپی پاسپورت قبلی دخترش بعلاوه ترجمه مهرهای ورود و خروج رو هم ارسال کنه چون دخترش تازه پاسپورت عوض کرده بود و اینها فراموش کرده بودند پاسپورت قبلی رو ارسال کنند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)