صفحه 70 از 183 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980120170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر فرم کردن فرم ها / سوالات کلی

اصلاً چرا این قسمت رو پر می کنین؟ من که خالی گذاشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiardi نمایش پست ها
    دوستان بازم سلام
    در مورد فرم 157a فرمت جدید ویرایش شده 23 اکتبر موارد زیر رو ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که NO میشه یا Not applicable، برای ما که مجردیم و زن بچه نداریم... فرقش رو بخوبی نمی تونم تشخیص بدم
    سوال 77- Have any school age dependants (that is, those who have turned 5 but
    who have not yet turned 18 years of age) included in this application
    been enrolled in a school in Australia?
    سوال 78-Do you have the sole legal right to determine where any dependants
    under 18 years of age who are included in this application will live or t
    remove each such dependant from their country of usual residence?
    این رو فکر کنم بین yes ,و not applicant یکی رو باید انتخاب کنم

سوال 79- Are any of your dependants who are under 18 years of age, and who
    are included in this application, the subject of a court order giving yo
    • the sole legal right to determine where they will live; or
    • the right to remove them from their country of usual residence?
    ممنون

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر فرم کردن فرم ها / سوالات کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    اصلاً چرا این قسمت رو پر می کنین؟ من که خالی گذاشتم
    خوب برای اینکه باید پر کنیم دیگه... حالا کسی رو نداریم یا no میشه یا not applicant، آخه تو سوال یک، بخش ii وقتی میگی student هستم بدون خانواده میگه این سوالا رو جواب یده....
    Complete Part A (Questions 3 to 49) and Part C (Questions 76 to 111)
    اینم که سوال 77-78-79 پارت C هستش
    البته فکر کنم اشتباه زده چون وقتی میزنی sudent به همراه خانواده بازم همین سوالات رو معرفی میکنه...؟؟؟ دوستان با تجربه یه لطفی کنند و راهنمایی کنند؟
    در مورد جواب سوال شما هم باید با کسب اجازه از دوستان با تجربه که من خودمم هم از اونا یاد گرفتم، باید بگم که اگه آشنایی ندارین... می تونیین کارت اعتباری خودتون تهیه کنید و از اون استفاده کنید که تبلیغاتش بالا صفحه فروم هم هست (صدور ویزا کارت آنی...) در غیر این صورت اگه بخوای من می تونم تو پیام خصوصی کسی رو معرفی کنم که این کار رو شاید قبول کنه انجام بده ولی خوب کارمزدشم میگیره دیگه... از همین بچه های فروم بهم معرفی کردن...
    منتظر جواب سوال از طرف دوستان مهربون هم هستیم...

Junior Member

منم اول پر نكردم، اما بعدش not applicable زدم!!!

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان....آیا کپی بلیط هم حتما لازمه برای مدارک ویزا؟ من هنوز بلیط نتونستم تهیه کنم و شنبه هم قراره که مدارک رو برای ویزا پست کنم و فکر نکنم تا شنبه بتونم بلیط تهیه کنم...
    ممنون
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان....آیا کپی بلیط هم حتما لازمه برای مدارک ویزا؟ من هنوز بلیط نتونستم تهیه کنم و شنبه هم قراره که مدارک رو برای ویزا پست کنم و فکر نکنم تا شنبه بتونم بلیط تهیه کنم...
    ممنون
    The airfare ticket will prove your financial affordability to travel to Australia. this is an optional choice which might help you in process of granting your visa. However, there are several cases here who have not provided ticket with their documents, yet their visa have been granted.So, it's up to you.
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiardi نمایش پست ها
    دوستان بازم سلام
    در مورد فرم 157a فرمت جدید ویرایش شده 23 اکتبر موارد زیر رو ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که NO میشه یا Not applicable، برای ما که مجردیم و زن بچه نداریم... فرقش رو بخوبی نمی تونم تشخیص بدم
    سوال 77- Have any school age dependants (that is, those who have turned 5 but
    who have not yet turned 18 years of age) included in this application
    been enrolled in a school in Australia?
    سوال 78-Do you have the sole legal right to determine where any dependants
    under 18 years of age who are included in this application will live or t
    remove each such dependant from their country of usual residence?
    این رو فکر کنم بین yes ,و not applicant یکی رو باید انتخاب کنم

سوال 79- Are any of your dependants who are under 18 years of age, and who
    are included in this application, the subject of a court order giving yo
    • the sole legal right to determine where they will live; or
    • the right to remove them from their country of usual residence?
    ممنون
    دوست عزیز، واضح و مبرهن است که باید گزینه Not Applicable رو بزنین. چون مثلا اگر برای سوال 77 گزینه No رو بزنین، به این معنی هست که شما یک بچه زیر 18 سال دارین که در استرالیا به مدرسه نخواهد رفت!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    ممنون
    من شخصا يه گواهي حساب بانكي گرفتم كه توش به اندازه ي هزينه رفت و برگشت بود و روي پاكتش هم نوشتم "this is just provided to show I have access to "funds to cover travel costs to and from Australia
    شما كه گواهي حساب بانكي بيشتر از اين مبلغ رو دارين، فكر نكنم أصلا لزومي به اين كار باشه (از پست هاي قبليتون متوجه شدم!!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    سلام دوستان، من اینطور که متوجه شدم در صفحه 25 فرم 157 جزئیات پرداخترو باید پر کنیم. مقدار پول، شماره کردیت کارت، نام و آدرس صاحب کارت و بس
    بدین ترتیب خودشون از کردیت برداشت می کنند. در حال یکه اکثر اشخاص و شکرتها قبول نمی کنند که اطلاعات کردیت کارت خود را پر کنند. کاملاً هم طبیعی است، چون اصلاً امنیت نداره
    پس چه باید کرد؟ اگه شخص آشنایی نداشته باشیم که کردیتکارت داشته باشه چی کار باید بکنیم؟
    برخی از شرکت ها وجود دارند که براتون ویزا کارت صادر می کنند. به هر مبلغی که بخواهید، از 100 تا 1000 دلار. قبلا هم در همین فروم بعضی دوستان همین کار رو انجام دادند و مشکلی نبوده

Member pkhamid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. The University of Queensland

سلام دوستان
    1- در مورد سوال 76 فرم 157 ویرایش اکتبر. باید مشخصات کل افرادذخانواده به همراه ترجمه شناسنامه رو بفرستیم؟حتی اگه همراه ما نمیان؟
    2- آخرین ورژن فرم 1221 واسه چه تاریخیه؟
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pkhamid نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1- در مورد سوال 76 فرم 157 ویرایش اکتبر. باید مشخصات کل افرادذخانواده به همراه ترجمه شناسنامه رو بفرستیم؟حتی اگه همراه ما نمیان؟
    2- آخرین ورژن فرم 1221 واسه چه تاریخیه؟
    ممنون از راهنماییتون
    1. به توضیحات زیر سوال دقت کن...اگه بالای 18 هستی (که هستی) پدر مادرت دیگه جزئ Family Member شما نمیشن..اگه همسر یا فرزند داری باید اون سوال رو کامل کنی
    2. چیزی که من از توی سایت DIAC گرفتم مربوط به 07/13 هست
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)