نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 10 از 445 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لطفا راهنمایی فرمایید

واسه تافل و GRE که باید غیر رسمی رو فرستاد ولی کارنامه شوخی بردار نیست (هرچند که غیر رسمی داریم تا غیر رسمی) ولی در مجموع ممکن هست یک نفر هم غیر رسمی یک جا فرستاده باشه و مشکلی پیش نیومده باشه ولی همون کارنامه واسه جای دیگه قابل قبول نباشه (البته این که یک پرینت عادی رو بخوای بفرستی یا یکی که مهر دانشگاه هم پاش زده شده و ... فرق داره با اینکه هر 2 غیر رسمی هستند). البته بعضی جاها خود دانشگاه کارنامه ترجمه شده میده دست دانشجو و به صورت seal شده (که من شنیدم همینم بعضی جاها رسمی نمیدونن). در نهایت اینکه مکاتبه با دانشگاه و توضیح مشکل بهترین راه هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

تا جايي كه من هم ميدونم بدون مدارك رسمي (به خصوص كارنامه) official admission صادر نميشه و براي تكميل پروسه حتما بايد رسمي بفرستي. اين كه الان بفرستي يا صبر كني بستگي به اين داره كه دانشگاه روي deadline هاش چقدر حساسه كه اين رو هم با email ميشه جويا شد. اگه گفتن حتما الان بفرست، خوب مجبوري unofficial بفرستي! ولي فكر نكنم به خاطر 5-6 روز تاخير reject كنن.

موفق باشي

Senior Member

در مورد کارنامه غير رسمي:
    اينو بايد mail بزنين و از خودشون بپرسين. مثلا دانشگاه ما با اينکه خودش ريز نمرات انگيسي ميده، (قبل از اينکه پول تحصيل رايگان رو بديم) و مهر دانشگاه رو ميزنه و توي پاکت و ... ميکنه، ولي يک مهر unofficial هم ميزنه روي ريز نمرات ميزنه، با اين حال که اکثر بچه هاي ما از همين ريز نمره استفاده مي کنن و توي اين مرحله پولو نميدن. (دانشگاهاي ديگم که دوستام بودن و رفتن همين کارو کردن.) من خودم دانشگاهي که الان مي خوام apply کنم، (با اينکه خيلي روي official بودن تاکيد داره و 2 نسخم مي خواد) mail زدم و اين مسئله رو کامل توضيح دادم ( تحصيل رايگان و تعهد و ...) و در جواب بهم گفتن که با اين مسئله کاملا آشنايي دارن و اشکالي نداره!!!!
    چون از نظر رسمي بودن و اينکه خود دانشگام تاييد کرده ، مشکلي نداره. حالا ممکنه يک دانشگاهي اين مسئله رو قبول نداشته باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر علما،مداركم رو بفرستم يا نه؟؟؟ (لطفا جواب بديد)

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    سلام. دانشگاه ریز نمرات تا هر جایی که خوندی میده فقط مساله اینه که باید تسویه حساب کنی که یادمه گفته بودی با اینجاش مشکل داری. ولی کلا علم و صنعت ریزنمراتو تا هرجا که خونده باشی بعد از تسویه حساب تا همونجا میده.
    امیدوارم که موفق باشی.
    سلام ممنون از جوابهاتون.
    آقاي مدير: آزاد كردن مدرك فوق تو علم و صنعت چند وقت طول مي كشه ، من كمتر از يك ماه وقت دارم يعني تو اين زمان كم مي شه آزاد كرد و كارهاي ديگه رو انجام داد ؟؟؟؟
    مرسي.
    Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goals

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : سیستم پذیرش تغییر کرده ؟؟لطفا راهنمایی کنید !!

آیا با واحد های دانشگاه آزاد حومه تهران ( کرج ، پرند و ... ) هم مثل واحدهای تهران برخورد میکنند؟

یه سوال دیگم داشتم: تو اکثر وبسایت دانشگاه ها، آدرس اینترنتی دپارتمانو میخواد حالا یه دانشگاه اصلا وبسایتش زبون انگلیسی نیست ؟! اونوقت تکلیف چیه؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط sask
    آیا با واحد های دانشگاه آزاد حومه تهران ( کرج ، پرند و ... ) هم مثل واحدهای تهران برخورد میکنند؟

یه سوال دیگم داشتم: تو اکثر وبسایت دانشگاه ها، آدرس اینترنتی دپارتمانو میخواد حالا یه دانشگاه اصلا وبسایتش زبون انگلیسی نیست ؟! اونوقت تکلیف چیه؟
    جواب سوال اول رو نمی‌دونم. در مورد وب‌سایت کار خاصی از دست شما برنمی‌آید. بهتره که همون آدرس سایت فارسی رو بفرستید. راستش فکر نمی‌کنم که وب‌سایت دپارتمان خیلی تاثیر عمده‌ای در گرفتن یا نگرفتن پذیرش داشته باشه.

As far as I know there are three attitude towards azad uni students, first group does not accept its student by saying "only graduate from GOVERNMENTAL universities" I have seen this phrase one or two times only and dont remember where ,second group like UBC force student to confirm they certificate by the third organization, regardless their branch and for the majority only graduation as a full-time student from recognized university is sufficient, that means Payame noor student ,for example, are not eligible .
    In answer to your second question, I think they want to become confident that you are honest about your university and your department really exists and is recognized, thus the language is not so important, just write it
    everything happens for a reason

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض آیا یک دانشگاه می تونه فقط online ثبت نام کنه؟

سلام
    اصولا چه نیازی هست که هم online ثبت نام کنیم و هم مدارکمون رو ارسال کنیم؟ (البته منظورم مدارک بجز transcrip هست که طبیعتا باید ارسال بشه). آیا دانشگاهی سراغ دارید که فقط online ثبت نام کنه؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : آیا یک دانشگاه می تونه فقط online ثبت نام کنه؟

بله دانشگاههايي هستند كه فقط online ثبت نام مي كنن. ارسال مدارك با پست به معني online نبودن نيست. دانشگاههاي كه فقط online ثبت نام مي كنن باز هم حداقل بايد كارنامه رو براشون پست كني (مثل بركلي). در هر صورت online به معني پر كردن فرم هاي مربوطه به صورت اينترنتي است نه پست نكردن مدارك لازم. مثلاً بعضي از دانشگاه ها اجازه مي دن كه rec letter براشون پست بعضي ها هم نه مي گن همه چي بايد online باشه
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : آیا یک دانشگاه می تونه فقط online ثبت نام کنه؟

در مورد دانشگاه umn مثلا برای رشته biomedical صریحتا نوشته که باید مدارک رو به صورت hard copy ارسال کرد اما برای رشته ece نوشته مدارک باید از طریق graduate school بصورت online ارسال بشه (نه نوشته "فقط" online و نه نوشته hard copy ). اما در graduate school نوشته هم online هم hard copy باید ارسال بشه. (البته graduate school مربوط به همه رشته ها می شه). یکی از استادا می گفت فقط online هست. به نظر شما من مدارکم رو پست بکنم یا نه؟ البته ایمیل زدم ولی خبری نشد!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)