نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل ایجاد میشود؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

2 22.22%
  • خیر

7 77.78%
صفحه 56 از 445 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 4443

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

پیش فرض پاسخ : جواب application برای fall 2008.

نمی دونم این اطلاعات الآن به درد کسی میخوره یا نه. من بیزینس اپلای کردم و چهار جا تا به حال پذیرش گرفتم: آلبرتا تو رشته آنالیز سازمان، یورک (شولیک) تو رشته برنامه ریزی استراتژیک، تورنتو (راتمن) تو رشته برنامه ریزی استراتژیک و UMass (امهرست) هم تو رشته برنامه ریزی استراتژیک. آلبرتا و یورک رو withdraw کردم. هنوز نتیجه راتگرز و جورج واشینگتون هم مونده.
    در ضمن با توجه به اینکه الآن تعداد ایرانی های موجود در بیزینس اسکول های کانادا خیلی بیشتره، پذیرش گرفتن هم به مراتب ساده تره. اطلاعات کامل تری رو میتونید توی وبلاگ پیدا کنید: keyvanv.persianblog.ir

سعی میکنم تا دو هفته آینده لیست حدود ده نفری که از دانشکده ما (مدیریت شریف) تو رشته های مختلف بیزینس پذیرش گرفتن بنویسم.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای رشته Finance & Economics (یه رشته جدید که فقط تو این دانشگاه دیدم) در State University of NewYork-SUNY پذیرش شدم..البته بر همگان واضح و مبرهن است که زیاد دانشگاه ردیفی نیست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Norge
    سلام دوستان
    من برای رشته Finance & Economics (یه رشته جدید که فقط تو این دانشگاه دیدم) در State University of NewYork-SUNY پذیرش شدم..البته بر همگان واضح و مبرهن است که زیاد دانشگاه ردیفی نیست...
    واقعا تبریک می گم. State Uni of NewYork at Buffalo در رشته عمران گرایش سازه-زلزله در دنیا جزو 3 یا 4 دانشگاه برتر است (اما رنکینگ کلی اش تعریفی ندارد). کسانی را می شناسم که از این دانشگاه ریجکت شدن اما از دانشگاه های رنکینگ زیر 30 بورس گرفتن.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض آیا مدارک ناقص بررسی میشن؟

اگه توی مدارک نقصی وجود داشته باشه مثلا نمره تافل هنوز نرسیده باشه می تونیم از grad school در خواست کنیم مدارک ناقص رو برای بررسی اولیه به دانشکده می فرستن یا اینکه حتما باید تکمیل باشه تا بررسی کنن؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : آیا مدارک ناقص بررسی میشن؟

تجربه من می گه دانشگاه ها دو دسته تقسیم می شن اکثرشون (بیشتر از 90%) می گن تا مدارکت کامل نشه مخصوصاً TOEFL و GRE مدارک رو بررسی نمی کنیم. البته توی بعضی از دانشگاه ها مخصوصاً کانادایی ها می گن اگه فارغ التحصیل شدی از هر دوره باید مدرکت رو هم بفرستی البته اکثرشون که خیلی هم به نمرات امتحان زبان گیرن برای این مورد ایرادی نمی گیرن و به شما پذیرش می دن.
    دسته دیگه (البته فقط من تجربه یک دانشگاه از این دسته رو داشتم ولی یادم نمی آد کدوم دانشگاه) در مورد تافل و GRE می گن هر نمره ای که شما بگین ما ازتون قبول می کنیم و بررسی رو آغاز می کنیم و در نهایت اگه پذیرش گرفتید نمرتون رو مطابقت می دن.
    البته این رو بگم همه دانشگاه هایی که من باهاشون سرو کار داشتم به جز یکی جزو دسته یک هست.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نمیشه گفت 90%. اون دانشگاه هایی که من تجربشو داشتم مثله USC یا Texas A&M که دانشگاه هایه خوبی هم هستن نمره ای رو که من خودم گزارش کردمو قبول کردن البته از قبل گفته بودم و رویه مدلرکی که براشون فرستادم یه Note گذاشتم و توضیح دادم که نمره هام دیر میرسه(خودشون گفتن بذارم)

دانشگاه هایی که مستقیم مدارک میره تو depatment مربوطه بیشتر کنار میان
    شمام هم از آسمون ریسمون بافتن براشون کم نزارین بالاخره بی تاثیر نیست

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

اگه grad school بگه نه تا زمانی که مدارکت تکمیل نشده برای دانشکده نمی فرستیم می تونیم از استاد بخواهیم که مدارک رو بره بگیره و بررسی رو شروع کنه؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra
    اگه grad school بگه نه تا زمانی که مدارکت تکمیل نشده برای دانشکده نمی فرستیم می تونیم از استاد بخواهیم که مدارک رو بره بگیره و بررسی رو شروع کنه؟
    در این شرایط بعید می دونم Graduate School مدارک ناقص رو تحویل بده در ضمن احتمال اینکه خود استاد حاضر باشه چنین کاری رو بکنه کمه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member

بستگی به دانشگاه داره. من برای UIC ابلای کردم مدارکم اصلا بررسی نشد چون اصل مدرک لیسانس رو می خواستند و من نداشتم

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : 60 Credit یعنی 60 واحد؟؟؟یا درس؟؟

درسته که منظور 60 واحد هست ولی نه این واحد هایی که ما اینجا داریم!
    این 60 Credit در واقع 1سال تحصیلی(2 ترم) هست که معمولا یک درس 7.5 واحد و پروژه ها 15 واحدی هستند. پس در نتیجه یک ترم با 30 واحد معمولا بیشتر از 4 درس نمیشه. (البته تا اونجایی که من می دونم. تو دانشگاههای سوئد که اینطوریه ولی آمریکا رو نمی دونم)
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)