صفحه 7 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 525

موضوع: آنچه در روز آزمون تافل iBT بايد بدانيم!!!

پیش فرض پاسخ : On the test day of iBT

"كاملا مطمئن هستم اينه كه دقيقا يكي در ميون Long هستن"
    من این را تکذیب می کنم... چون نمونه نقض دیدم....
    Life salutes you when you make others happy

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    "كاملا مطمئن هستم اينه كه دقيقا يكي در ميون Long هستن"
    من این را تکذیب می کنم... چون نمونه نقض دیدم....
    اين مثال نقض رو شما توي سنتر سنجش ديديد؟! من از يكي از آقايون مسئول اونجا هم پرسيدم و اين حرف من رو تائيد كرد!
    شايد گوشه اي از سالن بوده كه احتمالا دو تا شماره زوج يا دو تا فرد كنار هم افتادن، چون بر اساس شماره اي كه هنگام ورود به شما داده ميشه (زوج و فرد بودن) Short و يا Long بودن تايين ميشه.
    همونطور كه قبلا هم گفتم اصلا اين موضوع چيزي نيست كه بخواهيم ادامه بديم و فكرمون رو مشغول اين موضوع كنيم.
    به نظر من ديگه ادمه بحث در اين باره جالب نخواهد بود.
    من به شخصه از دوستان عذر خواهي ميكنم كه اين بحث رو دوباره پيش كشيدم.
    باآرزوي موفقيت براي همه امتحان دادگان و امتحان ندادگان ;D
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

حتما یه چیز یخ که یه دفعه سرحالتون کنه ببرید چون وسط های امتحان یه جورایی خوابتون می گیره با تمام استرسی که دارید و دیگه حوصله ی جواب دادن به سوال ها را ندارید...
    واقعا درسته. من سر reading و listening این طوری شده بودم.
    سر reading خیلی دیدم که چشم بچه ها ( خودم هم همین طور) ، شروع میکنه قاط زدن. من احساس میکردم کل مانیتور داره چشمک میزنه! نمیتونستم بخونم دیگه.
    این طوری اگه شدین، اصلا حول نشین. طبیعیه. چند ثانیه چشم هاتون و ببندین، نفس عمیق بکشین، بعد از جند ثانیه که به خوندن ادامه بدین همه چی عادی میشه.
    ولی اگه بتونین قبل از امتحان چشمتون رو به خوندن متن طولانی انگلیسی از رو مانبتور عادت بدین عالییییییییییه

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    یه خواهش ؛
    دور نوشابه انرژی زا و ... خط بکشین چون افتضاحه
    با عرض پوزش دلیلشو میگم که قانع شین ,
    دلیل علمیشو نمیدونم ولی باعث میشه که آب بدن با سرعت بالایی دفع یشه که این موضوع باعث شد علیرغم اینکه 5 دقیقه قبل از آزمون از wc استفاده کرده بودم ؛ دوباره به اون نیازمند شم که البته با توجه به اینکه وسط listening بودم هم تمرکز و هم .......
    کلا چیز افتضاحیه
    امیدوارم تجربه منو تکرار نکنین
    قبل از امتحان به هیچ وجه شیر, ماءالشعیر و ... نخورید! به همون دلیل بالا ;D
    من 3 نفر رو می شناسم که بد جوری امتحانشون رو خراب کردند!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

اگه لیسنینگ آخر بودید یا یکی مونده به آخر و بغل دستی یا پشت سریتون شروع کرد به اسپیکینگ شما حواستون و پرت نکنید که موضوع اون رو بفهمید چون هم از اینجا میمونید هم از اونجا!!!! من همین اتفاق برام افتاد! ;D
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

zb64830
    Guest

سلام دوستان
    من 10 ژانويه امتحان داشتم و مي خوام يك تجربه در زمينه speaking independent رو به شما منتقل كنم(البته اگه خدا توفيق بده). من صبح روز امتحان از فروم موضوعات speaking سال قبل رو در ژانويه گشتم (13و 27 ژانويه 2008) و خودم رو براي اون ها آماده كردم. سر امتحان هم به نظرم موضوعات independent speaking به اونها خيلي شبيه بود و اين مسئله به من خيلي كمك كرد كه بتونم بهتر صحبت كنم. اميدوارم اين تجربه من براي تاريخ هاي ديگهIBT قابل استفاده باشه

آیا کد دانشگاه ها رو روز امتحان هم باید درج کنیم یا همون که تو پروفایلمون تو سایت ets مینویسیم کافیه؟
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma
    من برای لیسنینگ ها حدود 5 دقیقه وقت زیاد آوردم. اما continue نزدم بعد از هر package لیسنیگ انگار یه break 5 دقیقه ای داشتم.
    یعنی زمان هر package بصورت جداگانه نشون داده میشه؟
    آیا کسی که زودتر لیسنینگ رو تموم کرده میتونه بشتر break باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamMe
    آیا کد دانشگاه ها رو روز امتحان هم باید درج کنیم یا همون که تو پروفایلمون تو سایت ets مینویسیم کافیه؟
    1- تو پروفایل کافیه
    2- هر پکیج listening (تو فرمت کوتاه، 2 تا هست که هر کدومش سه بخشه) وقت خودشو داره. اگه زود تر بزنین میتونین آخرش و استراحت کنین تا خودش بره مرحله ی بعد.

یعنی وقت لیسنینگ بصورت کلی نشون داده نمیشه ،درسته
    پکیج (چه 2 تایی چه سه تایی) چقدر وقت واسه جواب داریم؟ 10دقیقه برای هر پکیج ؟ آخه زمان ها فقط بصورت کلی تو Bullrtine یا کتابهای مختلف ذکر شده. خصوصا دلتا فقط وقت کل لیسنیگ رو میگه.
    ضمنا instruction بخش لیسنینگ optional نیست درسته؟ یعنی حتما گوش میکنیم و میخونیمش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)