نقل قول نوشته اصلی توسط komeil4life نمایش پست ها
سلام

ببخشید این معافیتی که برای غده تیروئید گذاشتن، مثلا من که پرکاری غده تیروئید دارم یعنی بی‌چون و چرا معافم؟ و البته آزمایش خونم رو هم توی یکی از معتبرترین آزمایشگاه‌های تهران گرفتم و ارائه همین آزمایش کافیه یا باید برم باز جایی که نظام وظیفه مشخص می‌کنه هم آزمایش تیروئید بدم؟

http://www.police.ir/portal/Home/Sho...e-5e68c60294a4

بند 2- بيماريهاي غدد تيروئيد.
ب) هيپرتيروئيدي (پرکاری) و هيپوتيروئيدي (کم کاری) معاف دائم.
سلام
اتفاقا منم پركاري تيروئيد دارم
درباره مداركي كه بايد ارائه بدي با دكترت صحبت كن. نميدونم شما كجا ساكن هستيد ولي من كه تبريز هستم. من دو سه نفر رو ميشناسم كه با عناوين مختلف معافيت پزشكي گرفتن . اينجا ميگن كه حتي زن يا مرد بودن پزشك تو تصميم شوراي پزشكي مي تونه دخيل باشه.
من 2 هفته پيش اين موضوع معافيت رو فهميدم و شك داشتم كه به اين راحتي برام معافيت بدن. با دكترم كه حرف زدم چنان با قاطعيت گفت كه من معافم ديگه هيچ جاي شكي برام نذاشت. مي گفت بيماري من از نوع حاد و سمي هستش. يعني هم پركاري دارم و هم بزرگي تيروئيد (بهش مي گن "گريوز") .
(اگه خواستي بدوني دقيقا دكتر چي بهم گفته و بخواي نكات ريزشو بدوني پيغام بده كاملا برات بنويسم.)
خلاصه من همه كارا رو كردم و ديروز دفترچم رو تحويل پليس + 10 دادم. گفتن تا 3 هفته ديگه يه نامه مياد دم در خونت و اونجا تاريخ و مكان شوراي پزشكي رو نوشتن.
ميري شوراي پزشكي و اونجا دكتر ها تشخيص مي دن كه مريض و معاف هستي يا نه.
شايد اونجا بگن دوباره بايد آزمايش بدم،‌شايد هم نه؟ هيچكس نميتونه حدسي بزنه.
فعلا كه منتظرم.
خوشحال ميشم بتونم كاري كه از دستم بر مياد برات انجام بدم.