صفحه 27 از 29 نخستنخست ... 17181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام...ممكنه سفارت كسي وو به دليل سن زياد ريجكت كنه سر ويزاي تحصيلي؟ سن ٤٠ سال براي ارشد؟...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام دوستان. من اخیرا برای پست دکترا پذیرش گرفتم و دعوت نامه ای که برام فرستادند برای ویزای R هست. میحواستم بدونم کسی از دوستان قبلا تجربه گرفتن این ویزا را داشته که بتونه من را در موارد زیر راهنمایی کنه؟
    1-تو سایتها نوشته که این ویزا مجانی هست ولی سفارت می گه که باید هزینه پرداخت بشه.
    2- ویزا 5 تا 10 ساله هست و حداکثر مدت اقامت 180 روز هست. می خواستم بدونم واسه من که پست داک هستم باید هر 6 ماه خروج بزنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی چین

سلام
    من چندتا سوال داشتم ممنونم پاسخ بدید

من برای کاری با ویزای کار یا توریستی به چین دارم‌میرم

میخواستم بدونم‌ از اونجا میتونم اقدام کنم برای پذیرش دانشگاه و گرفتن بورسیه کامل در مقطع کارشناسی ارشد ؟؟ چه مدارکی مورد نیازه؟؟

و اینکه مراحل صفر تا صد بورسیه گرفتن و پذیرش دانشگاه کسی هست کمکم کنه واقعا گیج کنندس برای من

با سپاس فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Civil Engineering-structure

نقل قول نوشته اصلی توسط javanmardi_ehs نمایش پست ها
    دوستان کسی نانجینگ هست؟
    Hi
    How can I help you ?

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nooramiri نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت شما بخیر.
    ببحشید که در اینجا پست میذارم دیدم بچه ها در این پیج فعالترند
    میخواستم بدونم آیا کسی متاهل هست که از چین بورس یا پذیرش گرفته باشه؟ سوال من اینه که برای گرفتن ویزای همسر، آیا در چین یا ایران پرینت حساب بانکی میخوان؟ جهت ارایه به پلیس مهاجرت اون کشور؟
    یکی از دوستام که در چین هست گفت از اون خواستن و از خیلیای دیگه نخواستن. میخوام بدونم چه جوریه شرایط؟ آیا در همه دانشگاهها میخوان از بچه ها؟ یا نه
    لطفا راهنمایی کنید
    سلام

در خصوص تجربه شخصی بنده خیر پرینت حساب بانکی لازم نبود. البته بنده بورسیه بودم. گرچه دوستان برای ویزا S2 ( اقامت همراه کمتر از 6 ماه ) هم اقدام کردن بدون پرینت حساب که البته ایشون هم بورس نبودن/

روال کار بسیار ساده هست. شما تشریف آوردید چین بعد از تمدید ویزاتون (به رزیدنت پرمیت ) یک اشتغال به تحصیل. تصویر ویزا و پاسپورت و نامه درخواستتون و ... میفرستید برا همسرتون. بعد ایشون تشریف میبرند سفارت با ترجمه رسمی شناسنامه های هر دوتا تون برای ویزای S1 ( اقامت همراه بیشتر از 6 ماه ) اقدام میکنند. هزینه ویزا 100 دلار آمریکا هست. و 4 روزه آماده میشه.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_ne نمایش پست ها
    سلام
    من چندتا سوال داشتم ممنونم پاسخ بدید

من برای کاری با ویزای کار یا توریستی به چین دارم‌میرم

میخواستم بدونم‌ از اونجا میتونم اقدام کنم برای پذیرش دانشگاه و گرفتن بورسیه کامل در مقطع کارشناسی ارشد ؟؟ چه مدارکی مورد نیازه؟؟

و اینکه مراحل صفر تا صد بورسیه گرفتن و پذیرش دانشگاه کسی هست کمکم کنه واقعا گیج کنندس برای من

با سپاس فراوان
    سلام
    معمولا برای بورسیه کامل باید یک استاد در دانشگاه مقصدپیدا کنید که شما رو بخواد و هر دانشگاه شرایط خاص خودش رو میخواد در کل. بسته به دانشگاه و شهر و نوع بورسیه شرایط متفاوت میشه. مدارک اولیه که برای ادامه تحصیل لازم دارید ترجمه گواهی اخرین مدرک تحصیلیتونه . کارنامه . 2 عدد توصیه نامه از اساتیدتون. انگیزه نامه . رزومه. ( نمره زبان و مقاله =شانس رو برای گرفتن بورسیه بسیار بالا میبره ) و همینطور نامه اکسپت از دانشگاه مقصد.
    شما با رفتن به چین میتونید برید به دانشگاه مورد نظرتون و با صحبت کردن با اساتید نامه اکسپت رو ازشون بگیرید ( 90% کار حله )
    و در اخر در وبسایت هر دانشگاه به صورت کامل در مورد روند اپلای و مدارک مورد نیاز برای بورسیه کامل و دقیق توضیح داده شده.

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sirhadi93 نمایش پست ها
    سلام
    معمولا برای بورسیه کامل باید یک استاد در دانشگاه مقصدپیدا کنید که شما رو بخواد و هر دانشگاه شرایط خاص خودش رو میخواد در کل. بسته به دانشگاه و شهر و نوع بورسیه شرایط متفاوت میشه. مدارک اولیه که برای ادامه تحصیل لازم دارید ترجمه گواهی اخرین مدرک تحصیلیتونه . کارنامه . 2 عدد توصیه نامه از اساتیدتون. انگیزه نامه . رزومه. ( نمره زبان و مقاله =شانس رو برای گرفتن بورسیه بسیار بالا میبره ) و همینطور نامه اکسپت از دانشگاه مقصد.
    شما با رفتن به چین میتونید برید به دانشگاه مورد نظرتون و با صحبت کردن با اساتید نامه اکسپت رو ازشون بگیرید ( 90% کار حله )
    و در اخر در وبسایت هر دانشگاه به صورت کامل در مورد روند اپلای و مدارک مورد نیاز برای بورسیه کامل و دقیق توضیح داده شده.
    سلام دوست عزیز
    من میخام برای کاراموزی3 ماهه برم چین به یک شرکت
    میشه منو راهنمایی کنی چه نوع ویزایی باید اقدام کنم
    اگه سایت هم مد نظره برام بفرت ممنون
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

سلام چرا چین ویزای ترانزیت ندارد، من الان تو سفارت چین چک کردم زده، ویزای G که ترانزیت است باید همون ویزای وزیتوری L اپلای کنید که بیشتر یک هفته به طول می انجامد

ممنون می شم کسی اطلاعات بیشتر داشت ما را راهنمایی کند
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

سلام دوستان. من برای اینترنشیپ قراره برم هنگ کنگ. درخست ویزا دادم. کسی میدونه حدودا چقدر طول میکش تا ویزا بیاد؟ ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

سلام. واسه عکسی که سفارت میخواد، عکس خانم ها باید بدون حجاب سر و مقنعه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟