صفحه 31 از 702 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181131531 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 7017

موضوع: اصول مصاحبه برای متقاضیان مهاجرت به کانادا (کبک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر -سخت افزار - دانشگاه آزاد اسلامي تهران مركزي

پیش فرض پاسخ : اصول مصاحبه کبک

سلام شرمنده فكر كنم اين پست روز تو مكان اشتباهي زدم.

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

سلام به همه دوستان
    امروز نامه شماره PERM 124 رو دريافت كردم. چيزي كه خودم متوجه شدم فقط توش گفتن كه مدارگتونو براي مصاحبه آماده كنين و منتظر تاريخ دعوت به مصاحبه باشين.
    لطفا راهنماييم كنين. افرادي هستن كه اين نامه رو دريافت كرده باشن؟ آيا بايد اين نامه رو CONFIRM كنم از طريق فكس؟
    به نظرتون نامه مصاحبه من تا چند وقت ديگه مياد،؟
    BON COURAGE
    تاريخ صدور فايل نامبر: 2 ژوئن 2010- تاريخ دريافت نامه: 15 ژوئن 2010
    تاريخ دريافت ايميل مصاحبه: 30 نوامبر- تاريخ مصاحبه:8 فوريه 2011
    CSQ: هشتم فوریه 2011 – فایل فدرال: 9 فوریه 2011
    ارسال مدیکال: 6 اکتبر 2013- وضعیت In Process

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

اين نامه يك نامه تيپ هست كه براي همه هم ارسال نميشه و اصلا مهم هم نيست. شما احتمالا يك تا دو ماه آينده تاريخ مصاحبه بهتون ابلاغ ميشه. نيازي هم نيست كه به اين نامه- انتظار مصاحبه- پاسخي بدبد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط jm_jafari نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    امروز نامه شماره PERM 124 رو دريافت كردم. چيزي كه خودم متوجه شدم فقط توش گفتن كه مدارگتونو براي مصاحبه آماده كنين و منتظر تاريخ دعوت به مصاحبه باشين.
    لطفا راهنماييم كنين. افرادي هستن كه اين نامه رو دريافت كرده باشن؟ آيا بايد اين نامه رو CONFIRM كنم از طريق فكس؟
    به نظرتون نامه مصاحبه من تا چند وقت ديگه مياد،؟
    BON COURAGE

Member
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني _ صادرات واردات

سلام

تعداد زيادي مسيج داشتم مبني بر اينكه نحوه ي سلف استاديم چطوري بوده .
    ببينيد دوستان عزيز ، اسم چند تا كتاب رو بهتون مي گم . شيوه اي كه خودم دنبال كردم هم مي گم . اما اين معنيش اين نيست كه حتماً اين شيوه براي شما موثر باشه . من خودم 12 تا 15 جلسه معلم خصوصي گرفتم و 8 درس قفله رو خوندم ( كلاً تا آخر زمان مصاحبه روي هم رفته 25 يا 26 جلسه معلم داشتم ) . بعد كتاب گرامر نارنجي ( جلد 1 ) كله ( CLE ) رو تا آخر خوندم . 2 جلسه معلم گرفتم و رفع اشكال كردم . بعد شروع كردم به خوندن كتابايي مثل وكب آن ديالوگ جلد 1 كله ، كامينيكسيون آن ديالوگ جلد 1 كله و كامپريهنشن اوقل جلد 1 كله . مدتي كه اين كتا با رو مي خوندم به آخر هر درسي كه مي رسيدم ، علاوه بر گرامري كه خودش گفته بود ، همون گرامر رو از كتاب نارنجي دوباره مي خوندم . اينجوري چون قبلاً آشنايي داشتم به نحوه ي جمله بندي ها ، مطالب رو راحت مي فهميدم . تمريناي هر بخش و درسي رو هم حتماً حل مي كردم و در آخر هر فصل به جواباي درستش كه آخر كتاب هست سر مي زدم! تا خودم رو اصلاح كنم . مهمترين بخش سلف استاديه من اين بود كه هر درسي رو چون كه اِكوتش رو داشتم ، اول مي شنيدم يكي دوبار تا بفهمم . بعد يه دور ديگه ميذاشتم و هر جمله رو استاپ مي كردم و مي نوشتم . بعد يه بار مي شنيدم و از كتاب خط مي بردم . دوباره مي شنيدم و مي نوشتم ( ايندفعه مسلماً اشتباهاتم كمتر شده بود ) و در آخر سر هم يه بار ديگه اكوتش رو مي ذاشتم و نوشته هام رو اصلاح مي كردم . بعد از هر چند تا درسم ، دوباره اكوتا رو مي ذاشتم و مي نوشتم .... اينطوري ديكتم قوي شد . اكوتم قوي شد و ياد گرفتم به چه چيزايي توي حرفاشون توجه كنم . هرچي بيشتر رفتم جلو راحتتر مي نوشتم و مي فهميدم و دفعات گوش كردن به فايل صوتي كم مي شد . (( همه ي اينائي كه گفتم به نسبت دانش خودم از زبان فرانسه اس و لطفاً كسي فكر نكنه مي خوام ادعا كنم توي اين مدت كم خيلي چيزي ياد گرفتم !!!! (( يه مسآله ي مهم اينه كه هر درس و ديالوگي كه تموم مي شه حتماً يكبار براي خودتون خلاصه نويسي كنين و بعد خلاصه ها رو براي خودتون بخونين ( مثل داستان ) بعد هم از آينه استفاده كنين و براي خودتون داستان ديالوگي كه خوندين رو تعريف كنين J
    روي سوالاتم كار كردم و به جاي معلم با خودم تو آينه حرف زدم و هرجا اشتباه مي كردم يا از خودم كم توقعيم مي شد به رو خودم مي آوردم !!!!! اول همه چي رو اونجور كه دوس داشتم به فارسي نوشتم و بعد ترجمه كردم .. حفظ نكردم ، درگير مطالبي كه نوشته بودم شدم . در نتيجه ياد گرفتم در مورد مسائلي كه ميخوام صحبت كنم ، چون توي جلسه نمي شه روي حفظيات حساب كرد ! آفيسر توي جلسه كل ميندازه و بايد بلد باشي كه بپيچونيش .. ياد بگيرين كه چطوري در مورد مسائل ، مخصوصا نقاط ضعف پروندتون حرف بزنين و هيچ علامت سوالي براي خودتون باقي نذارين . اينطوري مي شه از آفيسر بُرد Jدر طول تمام مدتي كه روي سوالات كار ميكنين هم به اين فكر باشين كه نبايد حفظ كنين و بايد زبان رو ياد بگيرين چون قراره برين اونجا توي كبك زندگي كنيم . فرانسه رو به خاطر ياد گرفتنش اگه بخونين مي برين . هم توي مصاحبه مي برين . هم خيلي راحتتر از اونائي كه حفظ كردن توي كبك مي تونين زندگي كنين و راحتتر اصطلاحات و حرفاي عاميانه ي مردم اونجا رو متوجه مي شين و ياد ميگيرين .
    همه ي شما خيلي بهتر مي دونين و تجربتون از من بيشتره . لطفاً حرفاي منو به عنوان نصيحت حساب نكنين و فقط به اين چشم نگاه كنين كه منم به عنوان يك عضو كوچيك از اين خانواده تجربياتم رو در اختيار بقيه گذاشتم . بيش از حرفي نيست J انشاالله همه به خواسته هاي خوبشون برسن و راه پيشرفت براي هممون هموار باشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط aircraft نمایش پست ها
    سلام.من براي مصاحبه دعوت شدم.ولي زبانم در حدي كه اعلام كردم نيست و با توجه به امتيازاتم اصلا به اون حد نياز ندارم.آيا اين در مصاحبه برام مشكل ايجاد مي كنه؟ممنون.
    با توجه به تجربه دوستان این فروم شما می تونید فرم رو دوباره پرکنید و در روز مصاحبه قبل از شروع مصاحبه این مساله رو به اطلاع آفیسر برسونید و فرم جدید رو تحویل بدید. علاوه بر اون شاید هم بد نباشه طی یک ایمیل به سفارت این مساله رو اعلام کنید.

Junior Member

از دوستان کسی هست که 5 اکتبر (13 مهر) مصاحبه داشته باشه ؟
    البته من از 12 تا 16 مهر دمشق هستم
    تحویل مدارک به سفارت : 20 جولای 2010 نامه فایل نامبر و دعوت به مصاحبه: 1 آگوست 2010
    تاریخ مصاحبه : 5 اکتبر 2010 تاریخ فایل نامبر فدرال : 7 اکتبر 2010

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arashm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 30 mai فایلم صادر شده ولی هنوز زمان مصاحبه بهم اعلام نشده . یه ایمیل به سفارت زدم سریع برام یه جواب اومد که ما نمیتونیم ایمیلها رو چک کنیم و پاسخ بدیم (یه جواب به شکل اتو انسر) بعد یه شماره فکس اعلام کرده بود تو ایمیل .
    به اون شماره فکس زدم و هنوز جوابی دریافت نکردم.در ضمن من از فکس یه مغازه این کار رو کردم . تو فکس گفتم لطفا با ایمیل من تماس بگیرید.حالا باید چند روز منتظر باشم ؟
    سلام
    وقتي ايميل ارسال و پاسخگويي سفارت كار نمي كنه يعني منتظر دريافت پاسختون از طريق ايميل نباشيد . به نظرمن مجدداٌ فكس كنيد و درخواست كنيد كه پاسخ شما را از طريق فكس بدهند. البته شماره فكسي را بدهيد كه هميشه on با شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

سلام دوستان
    همین الآن یه نامه اومد در خونه که متن اون میگه پرونده شما بررسی شده و به یک مشاور سپرده شده .
    گفته اصل مدارک ......
    سرچ های کاری و محل زندگی
    سابقه کار و سابقه بیمه خودتون رو آماده کنید و روز مصاحبه بیارید.
    روز مصاحبه به شما اعلام میشه
    حالا سوالم اینه که آیا شما همچین نامه ای بعد از نامه فایل نامبر دریافت نموده اید یا نه ؟
    یعنی تاریخ مصاحبه من برای کی میفته؟
    مصاحبه کبک : 13 دسامبر 2010 " فایل فدرال : 14 دسامبر 2010 "انتقال به پاریس : 28 فوریه 2013 "دریافت نامه آپدیت : 22 می 2013 مدیکال : دریافت شد.
    رسیدن مدیکال به سفارت: 15 جولای 2013 دسیژن مید: 1 نوامبر 2013
    پاس ریکوئست: 12 نوامبر 2013

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

نقل قول نوشته اصلی توسط arashm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همین الآن یه نامه اومد در خونه که متن اون میگه پرونده شما بررسی شده و به یک مشاور سپرده شده .
    گفته اصل مدارک ......
    سرچ های کاری و محل زندگی
    سابقه کار و سابقه بیمه خودتون رو آماده کنید و روز مصاحبه بیارید.
    روز مصاحبه به شما اعلام میشه
    حالا سوالم اینه که آیا شما همچین نامه ای بعد از نامه فایل نامبر دریافت نموده اید یا نه ؟
    یعنی تاریخ مصاحبه من برای کی میفته؟
    حدود 4 ماه دیگه. 2 ماه دیگه هم نامه مصاحبه میاد براتون. سابقه بیمه رو مطمئنی نوشته تو نامه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار

برای اینکه شم هم نامه رو بخونید و نظر بدید براتون اسکنش رو میزارم. لطفاً نظر بدید.
    مصاحبه کبک : 13 دسامبر 2010 " فایل فدرال : 14 دسامبر 2010 "انتقال به پاریس : 28 فوریه 2013 "دریافت نامه آپدیت : 22 می 2013 مدیکال : دریافت شد.
    رسیدن مدیکال به سفارت: 15 جولای 2013 دسیژن مید: 1 نوامبر 2013
    پاس ریکوئست: 12 نوامبر 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)