صفحه 125 از 171 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1708

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط eliz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که افیسر عوض شده یا نه؟
    لطفا اگه افیسرتغییر کرده خبر بدین.... اخه یکی از دوستان هم دو روز پیش مصاحبه شده و مصاحبه اش 40 دقیقه طول کشیده......
    نه عوض نشده
    جوابتون رو تو صفحه قبل دادم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post895553
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

هر دو هم یک جور ویزا میدان ،،حالا یکی بیشتر دوست داره مصاحبه بکنه،،این قدر مهربون هستن که دوست دارین بیشتر مصاحبه بشین

Junior Member

اینجا ۲ نفر مصاحبه میکنن،،یکی خانوم مسن که اصلی هستن و مصاحبه ی یک کم کمتر طول میکشه،،و یکی خانوم جوون ،،لطفآ پست ها رو با حوصله بخونین تا گیج نشید ،،توی مرز ایران هم هر کی گفت افیسر عوض شده بگید تو خوبی !! بگین ما هم شنیدیم که میخوان کارکنان مرز رو عوض کنن بفرستن مرزه کابل

Junior Member

اون زوج 6 سپتامبر جز خودشون فکر نکنم کسی بدونه،،چون تو انجمن عضو نبودن ،،مگر اینکه خودشون بیان بنیویسن، هیچ کی بعد از اون ها نبود ،من فکر میکنم به احتمال خیلی بالا گرفتن ،،ولی باز هم تا خودشون نگن معلوم نمیشه ،،از کرج میومدن و کلان خیلی عجیب به سفارت تونستن برسن

Junior Member

سلام
    من می خوام وقت بگیرم واسه عشق آّباد فقط می خواستم بدونم آفیسر فارسی زبان داره یا نه؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط agripine نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام وقت بگیرم واسه عشق آّباد فقط می خواستم بدونم آفیسر فارسی زبان داره یا نه؟

مرسی
    سلام! نه دوست عزیز

Junior Member

سلام، کسی هست که I20 اصل نداده باشه و قبول کرده باشن؟؟؟ یعنی uni میل کنه و خودتون پرینت کرده باشید؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Proxy نمایش پست ها
    سلام، کسی هست که I20 اصل نداده باشه و قبول کرده باشن؟؟؟ یعنی uni میل کنه و خودتون پرینت کرده باشید؟؟؟؟؟
    نه باید حتما اصل I20 رو داشته باشید
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

سلام
    من 11 سپتامبر مصاحبه داشتم. از 7، 8 نفری که اسمشون تو لیست بود فقط 3 نفر اونجا بودیم. آقایون خانوما آخه چرا اینجوری میکنید. سفارت به این خوبی رو برای بقیه خرابش نکنید. سریع وقت میده، بیشتر بچه ها رو سریع کلیر میکنه، به همه مالتیپل میده، آفیسرش خوش برخورده. یکی دیگه از دوستان هم میگفت اون روزی که وقت داشته از 17، 18 نفر تو لیست 7، 8 نفر اونجا بودن. با این ایرانی بازیا آخرش ....
    من نفر دوم بودم. خودم (دکترا مهندسی نفت) و نفر سوم (مستر مهندسی معماری) رو قبول کرد و قرار شد تا 2هفته دیگه خبر بدن. از سرنوشت نفر اول خبر ندارم. خانوم جوونه با ما مصاحبه کرد. سوالایی که از من پرسید همه سوالایی بودن که دوستان گفتن: برای چی میری؟ هزینه تحصیلت رو کی میده؟ تو چه تخصصی داری که قراره بهت فاند بدن؟ چند سال طول میکشه تحصیلت؟ برنامه ات برای بعد از پایان تحصیلات؟ این دانشگاه رو از کجا پیدا کردی؟ البته از نفر سوم سوالای بیشتری کرده بود. مثلا فامیلش 2 قسمتی بود، پرسیده بود قسمت دوم یعنی چی؟ از خونوادش هم پرسیده بود. مصاحبه من 5 دقیقه طول کشید. مال دوستان یه ربع. بسیار جو خوبی بود. فقط (یک نکته بسیار کم اهمیت) من انتظار داشتم موقع مصاحبه رو صندلی بشینیم که اینجور نبود.
    دیگه واقعا از اونجایی که دوستان همه چیز رو قبل از من با دقت توضیح دادن دیگه چیزی برای اضافه کردن نمیمونه. ( فقط جهت اطلاع: یکی از نگهبانای دم در فارسی بلد بود)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadgoal88 نمایش پست ها
    خانوم جوونه با ما مصاحبه کرد.
    سلام
    این خانم واقعا که یک فرشته بود البته تو این سفارت اکثرا خوش برخورد بودند اما این خانم جوون ، محشر بود طوری مصاحبه می کنه که اگه آدم عصبی هم باشه در طول مصاحبه آروم می شه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)