صفحه 35 از 534 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

1سوال، اگر قرار باشه به کسی که 18مهر تافل و 2آبان gre و دوباره میخواد 24 آبان تافل امتحان بده توصیه هایی داشته باشید ، لطفا اینجا اعلام کنید
    لطفا در صورت امکان با اسم کتاب مناسب و زمان لازم باشه ، متشکرم
    I am back to AA.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

می تونیم اطلاعات بیشتری راجع به سابقه طرف و سطح معلوماتش داشته باشیم

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

1سوال، اگر قرار باشه به کسی که 18مهر تافل و 2آبان gre و دوباره میخواد 24 آبان تافل امتحان بده توصیه هایی داشته باشید ، لطفا اینجا اعلام کنید ،
    لطفا در صورت امکان با اسم کتاب مناسب و زمان لازم باشه ، متشکرم

504 تمام کرده و داره essential میخونه ، وسطهای لانگمن هست ، داره north star میخونه ، 4روز در هفته کلاس تافل میره برای همه skill ها ، قبلا هم interchang تموم کرده ، دوستان تمام افعال در جملات بالا را به اول شخص ( خودم ) تبدیل کنید
    I am back to AA.

Junior Member

ممنون از راهنمای ها.
    حالا برای قسمت verbal که از همه مهمتر هست کسی یک نکته یا راهی رو پیشنهاد میکنه که بتونم این 2 ماه باقی مونده روش کار کنم تا بتونم حداقل نمره وربال رو بیارم
    چون wirting اصلا خوب نیست
    ممنون میشم یک راه یا یک نکته ای را بهم بگید که تو این 2 ماه یکم کمکم کنه!!

پیش فرض بالاترین نمره AWA در GRE

دوستان بالاترین نمره AWA که در میون دوستانتون دیدید چند بوده؟آیا مثل خیلی امتحانای دیگه طولانی نوشتن یه مزیته؟
    Before the Dawn

نقل قول نوشته اصلی توسط tiesto
    ممنون از راهنمای ها.
    حالا برای قسمت verbal که از همه مهمتر هست کسی یک نکته یا راهی رو پیشنهاد میکنه که بتونم این 2 ماه باقی مونده روش کار کنم تا بتونم حداقل نمره وربال رو بیارم
    چون wirting اصلا خوب نیست
    ممنون میشم یک راه یا یک نکته ای را بهم بگید که تو این 2 ماه یکم کمکم کنه!!
    سلام دوست عزیز
    اجازه بده من یه نکته رو روشن کنم. هیچ راه جادویی یا سریعی وجود نداره که بتونی یهو نمرتو 300 تا ببری بالا. مثلا از 200 یهو بشه 500. ولی راه داره. من زبانم خیلی خوبه. اینقدر که بی تعارف احساس می کمک تا بعضی زمینه ها از فارسی ایم بهتر شده. ولی تست های وربال رو نمی تونستم راحت بزنم. به یه سری لغت احتایج داره که مربوط به لاتین و انگلیسی قدیمی و الان کسی بلد نیست. نشستم منطقی تصمیم گرفتم که لغتهای آخر کاپلان رو حفظ کنم. الان تقریبا تموم شدده بعد 30 روز. حالا می بینم اصلا امتحان آسونه. شما هم می تونی. کاری نداره. همت کن. اگه 1100 (که عملا 920) لغت هست رو حفظ کن. اگه اونو بلدی. بارونز یا کاپلان. ببین دوست عزیز غیر از این هیچ راه دیگه نداره. وقت رو تلف نکن بخون.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362
    امتحان دادن شما مشکلی نداره و حداقلش اینه که با نوع امتحان و نمونه سوالات آماده میشی، فقط چون آزمایشی امتحان میدی بهتره اصلا کد دانشگاه ها رو نزنی به امید اینکه شاید امتحانت خوب شه، سعی کن رو همه مهارت ها کار کنی مخصوصا verbal که زیاد باید کار کنی تا بتونی نمره خوبی بگیری. برای پذیرش نمرات GRE و زبان خیلی تعیین کنندست، پس اگه تصمیم داری از جاهای خوب پذیرش بگیری، روی این دو تا نمره خیلی سرمایه گذاری کن. موفق باشی
    فقط دقت کنید که توی GRE برخلاف تافل همه نمرات قبلی توی کارنامه جدید ثبت میشه که یه نمره پایین میتونه تاثیر منفی بذاره
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

هیچ راهی نداره که نمرات قبلی تو کارنامه ثبت نشه؟

مثلا اگر کد دانشگاه هایی که قرار نمره به اونا فرستاده بشه رو پر کنیم باز هم کل سابقه امتحانات ما فرستاده خواهد شد؟

من راجع به تافل حرفی نمی زنم. ‏
    راجع به ‏GRE‏:‏
    شما برای اینکه بالای 400 بیاری باید حدود نصف سوال هارو جواب بدی، به عبارتی می شه 36 (با احتساب تراز شدن نمرت)‏
    ‏7 تا تکمیل جمله میاد. 3 تا درست بزن.‏
    ‏9 تا آنالوژی میاد. 4 درست بزن. ‏
    ‏11 تا ریدینگ میاد. 6 تا درست بزن.‏
    ‏11 تا مخالف میاد. 5 درست بزن.‏
    جمع اینا می شه 18. توی تا 2‏section ‎‏ می شه 36. اینطوری 400 میاری.‏
    نمره کمی نیست. خیلی هم بالا نیست. یه چرخ بزن تو فروم می بینی از اکثریت بیشتره. ‏
    ‏1100 رو باید کاملا بلد باشی. ممکن هست به نظر من با 1100 این نمره رو آورد. اگه بالاتر می خوای باید ‏wordlist ‎های ‏دیگه رو هم حفظ کنی. سطح زبانت هم مهمه. یکی رو میبینی ریزینگ رو سریع می زنه، یکی دیگه از روش هم نمی تونه ‏بخونه. ریدینگ دیگه سطح زبانه به لغت اینا ربط زیادی نداره. 1100 رو اگه روزی 100 تا بخونی (می دونم خیلی زیاده،ولی ‏وقتت هم کمه) می شه 11 روزه بستش. بقیه رو هم ‏big book ‎‏ بزن. همون تست هارو بزنی کلی لغت یادمیگیری. یه هفته آخر ‏امحتان هم بشین لغت هارو دوره کن. ‏GRE high frequency ‎‏ رو هم حفظ کن. ‏
    من خودم اینطوری حفظ می کنم. توی ‏excel‏ لغت های که بلد نیستم رو می نویسم. جلوش معنی، ریشه، مترادف، مثال رو ‏میارم. به همین آسونی. فقط همت م خواد. وقتی لغات رو بلدی می بینی اون امتحان که مشکل می شه گلابی!‏
    منابع:‏
    ‏1100 ‏
    Kaplan verbal workbook
    Barrons GRE
    همه اینا توی فروم با تلاش دوستان محترم مهیاست
    یه کم جستجو می خواد.‏

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002
    هیچ راهی نداره که نمرات قبلی تو کارنامه ثبت نشه؟

مثلا اگر کد دانشگاه هایی که قرار نمره به اونا فرستاده بشه رو پر کنیم باز هم کل سابقه امتحانات ما فرستاده خواهد شد؟
    بله، نمرات شما در 5 سال اخیر (هر نمره ای، چه جدی چه آزمایشی) با هر بار ریپورت می ره واسه اون دانشگاه. راجه به تاثیرش هم دوستان بحث کردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)