صفحه 7 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 215

موضوع: The University of Alabama

پیش فرض پاسخ : University of Alabama

این نمره زبان رو برای ، Tuscloosa مطمن هستید؟! آخه من تو سایتش یه جا انگاری دیدم که برای مقطع دکتر حداقل 620، که معادلش بیشتر از 105 هست میخواد، بخاطر این شک دارم که این موثق هست یا خیر. ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein61 نمایش پست ها
    این نمره زبان رو برای ، Tuscloosa مطمن هستید؟! آخه من تو سایتش یه جا انگاری دیدم که برای مقطع دکتر حداقل 620، که معادلش بیشتر از 105 هست میخواد، بخاطر این شک دارم که این موثق هست یا خیر. ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه
    هیچ دانشگاهی 620 نمی خواد چون خیلی بالاست
    دانشگاههای متوسط معمولا 80 می خوان و دانشگاههای خیلی خوب 100 که معادل 600 میشه
    البته این می نی مم هست و شما هرچی نمرتون بالاتر باشه بهتره و شانس پذیرش و بورس بیشتری دارید مثلا دانشگاه ما فک کنم 550 می خواست اما من 610 داشتم
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

سلام دوستان

کسی می تونه اطلاعاتی در مورد UA بده. کلا سطح چطوریه؟ مخصوصا توی علوم کامپیوتر. شرایط زندگی؟ تعداد استاداش و رنکش خیلی جالب به نظر نمی اومد. یه استاد قول فاند داده بهم اما نمی دونم دانشگاه خوبیه که اپلای کنم یا نه؟ ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی می تونه اطلاعاتی در مورد UA بده. کلا سطح چطوریه؟ مخصوصا توی علوم کامپیوتر. شرایط زندگی؟ تعداد استاداش و رنکش خیلی جالب به نظر نمی اومد. یه استاد قول فاند داده بهم اما نمی دونم دانشگاه خوبیه که اپلای کنم یا نه؟ ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.
    سلام.من اینجام الان..فیزیک میخونم...رنکش حدودا تو آمریکا 80 ام هست...خب بستگی به رزومه تون داره..اگه بتونید از جاهای بهتری پذیرش بگیرید خب چه بهتر...من با توجه به رزومه م اومدم اینجا.کمپس بسیاز زیبایی داره...شهر نسبتا کوچیکیه..36000 تا دانشجو داره ولی ! هزینه زندگی ماهانه هز نفر حدود 1100 دلاری میشه بنظرم..ولی خب بسته به الگو زندگیتون داره دیگه !

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein61 نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    هیچ دانشگاهی 620 نمی خواد چون خیلی بالاست
    دانشگاههای متوسط معمولا 80 می خوان و دانشگاههای خیلی خوب 100 که معادل 600 میشه
    البته این می نی مم هست و شما هرچی نمرتون بالاتر باشه بهتره و شانس پذیرش و بورس بیشتری دارید مثلا دانشگاه ما فک کنم 550 می خواست اما من 610 داشتم
    منم می خوام واسه این دانشگاه اپلای کنم. رشته ام برقه. ولی موندم مینیمم تافل چقد می خواد. اینجا توی سایت برق نوشته 620 (که البته نمبدونم دقیقا معادل چقده iBT میشه):
    http://ece.eng.ua.edu/graduate/admis...al-assistance/
    ولی باز اینجا توی صفحه Graduate School نوشته 79 iBT (یا 550 کاغذی) می خواد!
    http://graduate.ua.edu/info/info_int.html
    کسی از دوستان می دونه بلاخره کدومش درسته؟ 620 به نظر خیلی زیاده،نه؟

یه سوال دیگه: سیستم ریکام فرستادن این دانشگاه چه شکلیه؟ آنلاینه یا باید ریکام دستی پست کنیم؟

ممنونم
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها

منم می خوام واسه این دانشگاه اپلای کنم. رشته ام برقه. ولی موندم مینیمم تافل چقد می خواد. اینجا توی سایت برق نوشته 620 (که البته نمبدونم دقیقا معادل چقده iBT میشه):
    http://ece.eng.ua.edu/graduate/admis...al-assistance/
    ولی باز اینجا توی صفحه Graduate School نوشته 79 iBT (یا 550 کاغذی) می خواد!
    http://graduate.ua.edu/info/info_int.html
    کسی از دوستان می دونه بلاخره کدومش درسته؟ 620 به نظر خیلی زیاده،نه؟

یه سوال دیگه: سیستم ریکام فرستادن این دانشگاه چه شکلیه؟ آنلاینه یا باید ریکام دستی پست کنیم؟

ممنونم
    مینیمم تافل 79 هست...79 ....یه مینیمم خیلی بالاتر هم هست که اون فقط واسه رشته های خاصی مثل روانشناسی یا مدیریت یا این چیزاس..واسه مهندسی، علوم ،همین 79 هست.
    ریکام آنلاین هست..پروفایل که میسازید از داخل پروفایلتون و هنگام تکمیل مدارک بهش برمیخورید حتما.
    (یکی از دوستام که اینجا برق میخونه از برق اینجا خیلی راضی نیس.....گفتم بگم ... )

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    مینیمم تافل 79 هست...79 ....یه مینیمم خیلی بالاتر هم هست که اون فقط واسه رشته های خاصی مثل روانشناسی یا مدیریت یا این چیزاس..واسه مهندسی، علوم ،همین 79 هست.
    ریکام آنلاین هست..پروفایل که میسازید از داخل پروفایلتون و هنگام تکمیل مدارک بهش برمیخورید حتما.
    (یکی از دوستام که اینجا برق میخونه از برق اینجا خیلی راضی نیس.....گفتم بگم ... )
    خیلی متشکرم دوست عزیز. این دانشگاه دیگه واقعا آخرشه! اینو من جدیدا از یکی از مسئولینش گرفتم:

Thank you for your inquiry. To meet the departmental requirement, you would need to have a TOEFL in the iBT 92-93 range.

Libby Williams

توی صفحه Graduate Office گفته 79، توی صفحه دپارتمان برق گفته 620 (که میشه 105 iBT) و الان هم از طریق ایمیل میگن 93!!
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    خیلی متشکرم دوست عزیز. این دانشگاه دیگه واقعا آخرشه! اینو من جدیدا از یکی از مسئولینش گرفتم:

Thank you for your inquiry. To meet the departmental requirement, you would need to have a TOEFL in the iBT 92-93 range.

Libby Williams

توی صفحه Graduate Office گفته 79، توی صفحه دپارتمان برق گفته 620 (که میشه 105 iBT) و الان هم از طریق ایمیل میگن 93!!
    خواهش میکنم !عجیبه !! Libby این را بهت گفته ؟!! میشناسمش..به اصطلاح، صاحبشه این ! به نظرم پس همون 93 را مدنظر داشته باش !

کد این دانشگاه برای GRE فکر میکنم 1830 بود درسته؟ کد دپارتمان الزامیه؟
    بعد اینکه نمیشه نمره رو اینجوری تغییر بدن. از کجا باید فهمید خوب؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saraa71a نمایش پست ها
    کد این دانشگاه برای GRE فکر میکنم 1830 بود درسته؟ کد دپارتمان الزامیه؟
    بعد اینکه نمیشه نمره رو اینجوری تغییر بدن. از کجا باید فهمید خوب؟
    کد دانشگاه و دپارتمان (در صورتی که نیاز باشه) موقع ریپورت نمره تو پروفایل GRE تون مشخصه....موقع سرچ دانشگاه..حفظ نیستم.
    منظورتون را از خط دوم نفهمیدم !